Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [puttputt:] Audials

Hozzászólások

(#1) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

TuneIn-t használok, és ugyanezeket tudja. Nem tudom, hogy a másik alkalmazásnak mekkora az adatbázisa, de az általam használt alkalmazásnak nagy.

(#2) puttputt válasza Tamás88 (#1) üzenetére


puttputt
őstag

Köszi, jó pont!
Úgy rémlik, régen én is használtam (Androidra), szerettem. Nem vettem észre nagy különbséget DB-t illetően, eddig ez is dobott mindent, amit szerettem volna.

A Tune nem fizetős? Ez biztosan ingyenes - legalábbis egyelőre.

De tény, hogy a TuneIn volt az első, ami fixen tudta a lokál SD-re való mentést hiba nélkül.

Most látom, 3,5k. Igaz, ennyit még meg is érhet egy lifetime licensz, van olyan minőségű az app.
S ha a címben említett hirtelen fizetőssé válna, ez még mindig jó alternatíva (a TI).

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#3) Tamás88 válasza puttputt (#2) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Van egy ingyenes változata is, nem tudom, hogy mivel tud kevesebbet, de a pro-t akciósan vettem (asszem 99Ft-ért vásároltam) illetve van ingyenes és a prémium fiók is, de az ingyenes bőven elég (nem is tudom, hogy mihez kell a pro).

(#4) puttputt válasza Tamás88 (#3) üzenetére


puttputt
őstag

A felvételekhez kell a Pro leginkább, a Permium (ami szerveres rendelést jelent, havi-éves előfizetés) speciális adókhoz, ld. NFL-NBA közvetítés.
Amúgy tényleg jóféle ez is, méltó párja az Audialsnak, ennyi bizonyos. :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [puttputt:] Audials
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.