Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) psyho85


psyho85
aktív tag

Ünnepeljenek velem és sztárvendégeimmel! :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#2) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

10/10! :R

Mentalita'

(#3) psyho85 válasza nincsisbéla (#2) üzenetére


psyho85
aktív tag

:Y :R

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#4) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

És azt megkérdezhetem, hogy Te melyik muzsikus vagy?
Feltéve ha Te is zenélsz! :)

Mentalita'

(#5) psyho85 válasza nincsisbéla (#4) üzenetére


psyho85
aktív tag

Zenélek, a jobb oldali sráccal vagyok egy zenekarban, de ebben a trióban nem pengetem a basszusgitáromat. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#6) Zolinho1026


Zolinho1026
tag

Hú de baromi ismerős a szám, de ha agyon vernek se jut eszembe. :(((

Még jó hogy megnéztem a YT-n :D

[ Szerkesztve ]

Loxone and Loxberry superuser

(#7) greenity


greenity
aktív tag

Szuper :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#8) moonlight115


moonlight115
tag

Ez jó! :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#9) psyho85 válasza moonlight115 (#8) üzenetére


psyho85
aktív tag

Bár zenei ízlésem a tiéd nyomába se ér, de azért igyekszem. Múncsájd. ;)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#10) moonlight115 válasza psyho85 (#9) üzenetére


moonlight115
tag

Már ha Rory Gallagher, Malmsteen és Beethoven jó ízlésnek számít... ;)
De inkább heavy metal, mint Lagzlajcsi.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#11) psyho85 válasza moonlight115 (#10) üzenetére


psyho85
aktív tag

"De inkább heavy metal, mint Lagzlajcsi."

Perfekt! :DDD

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#12) moonlight115 válasza psyho85 (#11) üzenetére


moonlight115
tag

Ez a perfekt! 23.30-tól...a kedvenc részem. Szinte mindennap meghallgatom. Emperor concerto. Tényleg fejedelmi. :K Zimerman - Bernstein szintén. A végén az a puszi a fejre...megható.

" Beethoven Esz-dúr koncertjének bonyolult és mívesen kidolgozott zenekari szövete azonban olyan jelentős, hogy joggal nevezhető a darab zongorára és zenekarra írt szimfóniának. Ami a versenyszólamot illeti, annak igényessége valamennyi eddigi Beethoven-koncertét felülmúlja. Telt fogású, tömören zengő akkordok és dúsan áradó, fénylő passzázsok, a kifejezés eddig soha nem tapasztalt széles skálája a kérleléstől a mennydörgésig, a színek páratlan gazdagsága jellemzi ezt a zongoraszólamot, de ugyanakkor a zongorázó magatartás megannyi változata is, a rögtönzésszerű ábrándozástól a logikus ellenpont játékig, az emberiséghez intézett szózattól az áhítatos magány énekéig."

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#13) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Esküszöm, a tánczenénél nekem nem ezek a stílusok ugrottak be. Változik a világ...

(#14) psyho85 válasza Crystalheart (#13) üzenetére


psyho85
aktív tag

Hódfény: hallgatom! :K

Igazad van, mert elektronikus tánczene. Az én megfogalmazásom szerint: lakossági trance.

Azért te se vagy olyan öreg, no. :)

[ Szerkesztve ]

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#15) csƵ


csƵ
őstag

(#16) psyho85 válasza csƵ (#15) üzenetére


psyho85
aktív tag

Kemény. Nem is tudtam, hogy Raiden ilyen jó gitáros! :) Kár, hogy csak fél-villanygitáron nyomja. (Azért a tonna delay erősen rajta van.)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.