Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MiNiM


MiNiM
tag

Nem rossz, bár a kicsúsztatható paneleket hanyagolnám.

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#2) idkfaiddqd


idkfaiddqd
tag

nem kell ide 3d,meg érintőpanel...
legyen fasz@ falbontása,legyen erős hardverbe,támogassa a régi psp játékokat(umd-n is),és legyen homebrew!

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#3) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Remélem nagy árverseny lesz és nem csak látványban

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#4) wikings2


wikings2
őstag

Várom már, mert psp t akarok venni ,de ha már jön akkor inkább ezt :P
Amúgy a Gomba az most hogy hogy felül van?:D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5) h-yle válasza idkfaiddqd (#2) üzenetére


h-yle
addikt

UMD-t felejtsd el. Biztos nem lesz benne.

Én jövő ősz/karácsonyra saccolom a megjelenést. És ha van esze a Sonynak, lesz benne legalább egy 3G modem.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#6) doktordrog


doktordrog
aktív tag

Én azt gondoltam végre bejelentik a PSP phonet, de már egyre szkeptikusabb vagyok a Sonyval kapcsolatban. Majd hiszem, ha látom...

(#7) geezer válasza idkfaiddqd (#2) üzenetére


geezer
aktív tag

Szerintem is felejtős az UMD, és az összes kőkorszaki "forgólemezes" technológia.
Flash háttértár, saját memória, és kártyával bővíthető. Ezt tudom elképzelni. :K

(#8) idkfaiddqd válasza geezer (#7) üzenetére


idkfaiddqd
tag

igen ezt gondoltam,csak a kívánságlistámon szerepelt az umd meghajtó :))

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#9) master12


master12
csendes tag

Nekem nagyon tetszene az új psp ha így nézne ki. Valahogy el tudnám képzelni....
A tapiképernyő meg szerintem alap, már csak a szövegbevitel miatt is (mert ugye tudjuk hogy előző psp-k ebbe nagyon nem áltak a helyzet magaslatán). A kicsúsztatható panelek is jók lennének mert amikor nem kellenek akkor csak "csussz", és el is tűntek. :DD

Komolyan ha a hülyeség fájna---->bash.hu/3290<---- /// Samsung Wave

(#10) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Örülnék neki, csak ne kelljen tapicskolni és csúsztatgatni, és akkor lesz egy biztos vevőjük.

(#11) ldave


ldave
félisten

Mintha nyilatkozta volna egy fejes, hogy nem terveznek mégegy digital-only gépet, mindenképp megtartják egyelőre az adathordozós rendszert. Bár lehet csak kamuzott egyet, Sony-nál sose lehet tudni.

A Slime draws near! Command?

(#12) james001


james001
veterán

én azt remélem hogy nem tűnik el azért a psp fat/slim se,tehát hogy a sony nem fog bevezetni egy új játékformátumot,mint psp2-es játék.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13) Zirowe válasza idkfaiddqd (#2) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Azért falbontás technológiával felvértezve tényleg elég durva cucc lenne.. :DDD ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14) Chosen


Chosen
addikt

Remélem odateszik a hardvert. 1,5Ghz CPU, 512 RAM, 960x640-es kijelző :D

(#15) ldave válasza Chosen (#14) üzenetére


ldave
félisten

Ja, és 1 órás üzemidő :P

A Slime draws near! Command?

(#16) Sicilian


Sicilian
addikt

Akkor most már biztos, hogy várok a vásárlással..

nothing is true everything is permitted..

(#17) Chosen válasza ldave (#15) üzenetére


Chosen
addikt

Legalább addig az 1 óráig szép lenne. :D

(#18) t-real


t-real
tag

nem értem hogy miért nem tesznek már az ilyen kütyükbe több memóriát(ram)! nem nagyon hiszem hogy ha mondjuk 2x512mb-ot vagy 1x1gb-ot tennének bele akkor az olyan drága lenne hogy nem érné meg... :F

vagy van ennek valami más korlátja? :U

(#19) h-yle válasza t-real (#18) üzenetére


h-yle
addikt

Ja. Az ára. Meg a tény, hogy felesleges.
Ha nincs multitask, akkor bőven elég 256 is. Ez nem PC lesz, ahol 40-80 task fut egyszerre.

Aki pedig PSPhone-ra vár az szerintem nem fogja megtalálni a számítását. Ha csinálna a Sony egy multimédiás handheld/telefon kombót amit 5évig támogatna akkor (pár évig biztosan) kinyirná az SE közép/felső kategóriáját, amit valószinűleg nem szeretne.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#20) BloodyEddie válasza t-real (#18) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Egyrészt felesleges, másrészt a hardvernek is támogatnia kell. De ezekben az eszközökben nem a RAM a legfontosabb korlát.

(#21) Teszla_


Teszla_
senior tag

Tartósságára kíváncsi leszek. Erős kétségeim vannak afelől, hogy ez a csúszkás megoldás hosszú életű lesz :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.