Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) talmida válasza bullseye (#49) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Azt még hozzátenném, hogy nem nagyon ismerem őket. :B Vagyis, az én véleményemnek egyelőre nincs sok alapja. :B az is elképzelhető, hogy bejön valakinek. Ettől függetlenül nekem mégsincs hozzá kedvem valamiért..., talán mert időm sincs rá alaposabban utánanézni az egésznek.

IN GOD WE TRUST!

(#52) proof88 válasza bullseye (#49) üzenetére


proof88
addikt

Több kéne, de jelenleg most csak ennyit tudok felmutatni. :(
FPS Creatorhoz ne hasonlítsuk azt, amit Delphi és OpenGL segítségével írtam meg. ;]

szerk.: egyébként ebben az ember keresésben, beszélgetésben annyi van, hogy rájöttem hogy azok közül kéne embert keresnem, akik raktak már fel oda projektet (és persze nem kamu projektet). Valszeg úgy könnyebben társulna valaki onnan.

[ Szerkesztve ]

(#53) talmida válasza proof88 (#52) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ez szerintem is jó ötlet. Sok sikert! ;)

IN GOD WE TRUST!

(#54) bullseye válasza proof88 (#52) üzenetére


bullseye
addikt

Egyrészt ezért kell kihangsúlyozni, hogy saját kód.
Másrészt kell bele valami különleges a csigákon kívül is, mert különben simán csinálhatnád Creatorban is...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#55) proof88 válasza bullseye (#54) üzenetére


proof88
addikt

Ha kellően ötletes lenne, akkor az is mindegy lenne hogy miben csinálom. Végül is az embereket nem érdekli annyira hogy miben csinálom, nekik a végeredmény fontos. Sajnos egyelőre csak multiplayerre van ötletem, hogy lehetne ötletessé tenni egy szabványos fps-hez képest, de leírni meg nem akarom a kampány oldalon, mert valaki előbb megvalósítja az ötletemet mint én és akkor annyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.