Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enton


Enton
addikt

Na kezdi úgy festeni mintha már túlmutatna a shiftes fizikán. :K

Még a végén csak lesz ebből valami, csak szerintem a free részét tuti kihaggyák.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) Apika


Apika
Közösségépítő

Ez már elég jó lett! Arra is figyeltek, hogy fékezéskor előredől a pilóta feje...

(#3) Sundesz


Sundesz
őstag

Ez Silverstone?

Hörcsög Powa'

(#4) atike


atike
nagyúr

Nagyon jól néz ki! Hol van már a régi autóbelső...? :) Mint pld anno a Stunts-nál volt... :D

(#5) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát aki eddig sírt, hogy nincs kéz a kormányom, az most örüljön. :DDD
A fék lámpák kifejezetten tetszenek, bár szerintem a fizikán van még mit csiszolni. De eddig nem is rossz. A tükör meg nagyon tetszik. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) speter33


speter33
aktív tag

Szép varrott kesztyű...nem olyan műanyag hatásúak,mint amik régebbi játékokban voltak :C

(#7) Nunder


Nunder
őstag

Én arra lettem figyelmes, hogy az autóra ható erők függvényében mozognak a kapcsolók, és kábelek a műszerfalon. Lesz itt fizika, nem is kevés. És még csak pre-alfa. :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

Van kéz csak nem vált. :) Viszont szép a varrás a kesztyűn. Alakul ez...

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#9) imibogyo válasza Sub-ZeRo (#5) üzenetére


imibogyo
veterán

Pont erre gondoltam én is. Vége a sirámnak.... :D

Amúgy a féklámpák tényleg nagyon jók, csak még a láthatóságukon kell javítani, mert például 0:23-0:26-ig nem egyszer átlátszik a motorháztetőn és a műszerfalon.

De az látszik, hogy nagyon jó a fejlesztési irány. :K

Szerintem a fizikán is sokat javítottak, bár néhol még mindig egy kicsit "sínautó" feelingje van. De szerintem rohadt sok munka van benne, a legutolsó videóhoz képest. És itt a sebességérzet is sokkal realisztikusabb. :C

Már nagyon várom a végleges verziót!

(#10) Apika válasza imibogyo (#9) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Az ott még egy kis programhiba...

(#11) KRi2 válasza Sennalacy (#8) üzenetére


KRi2
aktív tag

Már hogy a rossebbe ne váltana. Pillangó füles váltás, a kormány mögött, még a kezen is látni, szinte érezni amikor megnyomja a fülecskét.

||| | || ||||| | ||| ||

(#12) Sub-ZeRo válasza imibogyo (#9) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Na hát akkor vége a könny hullatásnak... ;]

Amúgy igen, van még 1-2 olyan kanyar, ahol nagyon érezhető ez a vasúti kocsi érzés.
Majd a végleges jó lesz. :K

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13) imibogyo válasza Apika (#10) üzenetére


imibogyo
veterán

Azt hittem direkt tették bele, hogy ezzel is erősítsék a jövő autó érzést, mely járművek a megfelelő pillanatban áttetszővé változtatják a karosszéria megfelelő elemeit, így elkerülve az autó 1 méteres környezetében esetlegesen kialakuló holttereket. Így láthatóvá válnak azon féklámpák is, melyek amúgy takarásban lennének, és ebből kifolyólag első számú okai lennének az "autó-segg az arcba" élethelyzetnek, mely kognitíve reprezentálná a szituáció abszolút negatív élettani hatásait. ;] :P

(#14) winfier válasza Sundesz (#3) üzenetére


winfier
senior tag

Igen. :K

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#15) F_Zolee válasza KRi2 (#11) üzenetére


F_Zolee
veterán

Pedig az nem nyúl váltásért sehova. Nézd meg jobban.

(#16) tttzshd


tttzshd
tag

Brutális milyen textúrákat használnak, idáik pc-n autós játékba sehol nem lehetett látni .Az autók részletessége és fény-árnyék minősége túlhaladja a GT5 -is :Y
A fizikája és vezetési élmény tísza GT5 különben :C
A legjobb Pc-s szim lesz egyszer :K

(#17) Amantius válasza tttzshd (#16) üzenetére


Amantius
senior tag

"Videón a versenyző keze." Ami remélem kikapcsolható lesz, a többi, egyéb felesleges sallanggal együtt. Remélem azért komolyabban veszik a játék fizikáját, online kódját, mint a külcsínt és nem csak(!) a látvánnyal akarják eladni.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#18) Sub-ZeRo válasza Amantius (#17) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Eddig aki itt megjelent, vagyis aki várja a játékot annak a 99%-a hiányolta kezet.
Most meg idejössz és ki akarod kapcsoltatni? :D Meg ne kövezzenek. :D
Amúgy én sem szeretem ha 2 kezet látok magam előtt, de én kormánnyal is játszok.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19) imibogyo válasza Sub-ZeRo (#18) üzenetére


imibogyo
veterán

Ami amúgy tegyük hozzá alapvető dolog lenne egy szimulátornál.
Vagy mi vagyunk öregek. ;] :D

(#20) Sub-ZeRo válasza imibogyo (#19) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Inkább mi vagyunk öregek, vagyis öregszünk. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.