Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) ntomka válasza raskolnikoff (#400) üzenetére


ntomka
nagyúr

De mit?

ツ Headphones on - World off

(#402) napocska2 válasza ntomka (#399) üzenetére


napocska2
senior tag

Az indító cikked nem jelenik meg egyikőnk aláírásában szereplő linken sem. :(

Óóó, pedig minden napra kitalálhatnál valami meglepit. :K :DDD

[ Szerkesztve ]

(#403) fatal`


fatal`
titán

Bizony, a link is hiányzik a témaindító íráshoz.

(#404) Penge_4


Penge_4
veterán

A direktlinknek örülnék, mert ha már főverziót ugrott, átírnám Operára, megnézném megy-e vele.

(#405) ntomka válasza napocska2 (#402) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ez?

Nálam minden ok a linkekkel, a tiéddel és az enyémmel is.

ツ Headphones on - World off

(#406) napocska2 válasza ntomka (#405) üzenetére


napocska2
senior tag

Az-az! :K

Nálam meg egyikre sem jelenik meg semmi. Lehet, hogy földi halandók nem láthatják? ;)

[ Szerkesztve ]

(#407) ntomka válasza fatal` (#403) üzenetére


ntomka
nagyúr

Tényleg fogalmazásom sincs róla mit csináltok. :F

(#404) Penge_4: A cikkben benne van. Egyébként a chrome specifikus dolgokat mindet át kell írni, szóval annyira azért nem egyszerű, legalábbis nem rövid a történet.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#408) fatal` válasza ntomka (#405) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem nálad cacheből jön:

Továbbá ha a logout blogodra kattintok ott sem látszik a cikkek között.

[ Szerkesztve ]

(#409) ntomka válasza fatal` (#408) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nem, nem onnan jön. Ez baromi érdekes. Felvittem az új verzióval kapcsolatos szöveget a cikkbe. Most vettem észre, hogy a publikáció mellől ki volt véve a pipa, amihez persze én nem nyúltam, mert miért tettem volna. Most visszatettem, de kilépve a fórumról nekem sem látszik. Vagy megjavul holnapra, vagy szólok az illetékeseknek, hogy valami nem kóser.

Addig is itt egy közvetlen link a kiegészítőre.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#410) fatal` válasza ntomka (#409) üzenetére


fatal`
titán

Akkor úgylátszik jelen pillanatban csak neked működik, mint szerző. :)

A linket inkább a többiek nevében köszönöm, mint látod jelenleg az emailes megoldást használom a topicok között, lévén nem chromeal böngészek. :)

(#411) Penge_4 válasza ntomka (#407) üzenetére


Penge_4
veterán

Akkor nem foglalkozok vele, addig úgysincs értelme. De tényleg átírhatnád, mert akkor meg lehetne csinálni Operához és Firefoxhoz is és nem kéne külön-külön frissítened (amire gondolom nincs időd, mivel cross-platformra sincs időd átírni).

(#412) ntomka válasza Penge_4 (#411) üzenetére


ntomka
nagyúr

És ha gondot okoz átírni operára, akkor firefoxra hogyan akarod? :)

ツ Headphones on - World off

(#413) napocska2 válasza ntomka (#407) üzenetére


napocska2
senior tag

Örülök, hogy megoldódott az eltűnt cikk rejtélye! Hála a magosságos T-Home-nak, természetesen akkor szakad meg a netem, amikor valami izgi történik. :(

(#414) Penge_4 válasza ntomka (#412) üzenetére


Penge_4
veterán

Mert egy config.xml, egy index.html és egy eltérő (de jól dokumentált) könyvtárstruktúrára való átírás egyszerűbb, mint a JS.

De ha ki vannak kommentelve a részek, hogy (if Opera, if Firefox és if Chrome), akkor már bárki el tudja végezni a szükséges módosításokat a scriptek azon részén, ahol nélkülözhetetlenek a böngészőspecifikus függvénynevek.

(#415) raskolnikoff válasza ntomka (#409) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Köszi, műxik. A témafigyelés és a logout középre igazítása nagy telitalálat :)

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#416) koshmar válasza raskolnikoff (#415) üzenetére


koshmar
őstag

A Logout középre húzásáért örök hála. :R

Én mindig innen fórumozok, és elég hülyén nézett ki eddig, hogy balra volt zárva.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#417) D1Rect


D1Rect
félisten

Király az új verzió! :R

Ja igen, nekem is eltűnt a cikked. :F

[ Szerkesztve ]

(#418) koshmar válasza D1Rect (#417) üzenetére


koshmar
őstag

Azt keresem én is egy ideje...
Pont most raktam fel a Dragon-t, és oda is kéne ez a kiegészítő.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#419) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

egy "bug": haprós figyeltetésnél kell, hogy legyen egy hsz., anélkül nem veszi fel.

amúgy thx. :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#420) ntomka válasza koshmar (#418) üzenetére


ntomka
nagyúr

[link]

(#419) Mr.Csizmás: Erre pedig direkt figyeltem. Milyen beállításaid vannak: egyszerre megjelenő hozzászólás szám és rendezettség?

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#421) ntomka


ntomka
nagyúr

Nos érdekes! A cikk szerkesztő szerint 2011-04-27 08:17-kor megjelenik a cikkem, mintha most publikálnám először. :D Szerintetek meg fog jelenni újra a főoldalon? :D

ツ Headphones on - World off

(#422) fatal` válasza ntomka (#421) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem igen. :D

(#423) koshmar válasza ntomka (#420) üzenetére


koshmar
őstag

Köszönöm, ma feltolom a Dragon-ra is. :R

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#424) ntomka válasza fatal` (#422) üzenetére


ntomka
nagyúr

Én nem bánom, ha már így alakult, a reklám sosem árt. ;]

ツ Headphones on - World off

(#425) Mr.Csizmás válasza ntomka (#420) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

holnap reggel nyilatkozok, jelenleg mobilrol vagyok. :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#426) ntomka válasza Mr.Csizmás (#425) üzenetére


ntomka
nagyúr

Most feltettem egy javítást, úgyhogy előbb frissítsd majd be az aktuális 4.0.2 verziót, és nézd meg azzal is mit produkál.

ツ Headphones on - World off

(#427) San398


San398
őstag

Az új cikk mikor lesz elérhető? (nem sürgetni akarlak csak úgy érdeklődöm)
Jó ötlet volt a hirdetések felvétel! Lenne is egy kérdésem ezzel kapcsolatban. Nem lehetne megoldani, hogy külön fülön jelenjenek meg az aprók? pl. Témák - Üzenetek - Aprók (Nem muszáj csak egy ötlet)

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#428) ntomka válasza San398 (#427) üzenetére


ntomka
nagyúr

[link]

ツ Headphones on - World off

(#429) San398 válasza ntomka (#428) üzenetére


San398
őstag

Bocsánat! Valahogy elsiklottam felette. :W

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#430) ntomka


ntomka
nagyúr

Megmondom őszintén, bele fogtam az Operás verzióba, de siralmas milyen fejlesztőeszközök vannak benne a webkites böngészőkhöz képest. Főleg ami a kiegészítőket illeti: van egy hibakonzolom azt' ódd meg. :F Ráadásul ha kiíratok rá egy objektumot, akkor kb. ennyit látok: [Object]. Ezzel így elég necces dolgozni. :(

ツ Headphones on - World off

(#431) fatal` válasza ntomka (#430) üzenetére


fatal`
titán

És ha fájerfoxra csinálod?:D

(#432) Sk8erPeter válasza ntomka (#430) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hali!
Operánál mindenképp próbáld ki az új Dragonfly-t!!
címsorba:
opera:config#DeveloperTools|DeveloperToolsURL
írd át az értéket erre:
https://dragonfly.opera.com/app/stp-1/experimental/

NAGYON fasza lett az új fejlesztői eszköz!!! Egyelőre experimental, de szerencsére nem egy instabil fos, nekem nagyon tetszik, rengeteg különbség van a stabil régihez képest, jó értelemben. Vissza nem térnék az eredetire.
Nagyjából az új Dragonfly-ban pont azokat valósították meg, amiket én hiányoltam eddig, és ami miatt eddig inkább választottam a Chrome Developer Tools-át vagy a Firefox Firebugját. Most már nem kellenek. :) Ráadásul rendkívül gyors.
>> [link]

Ami a hsz.-edre reagálva lényeg, hogy az újban nem csak [Object]-eket fogsz látni, nagyon fasza az új fejlesztőeszköz, ne tessék fikázni az Operát. :N

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#433) helkis válasza ntomka (#385) üzenetére


helkis
addikt

nálam ez nem megy.. :(

még egy kis fejlesztési irány: login/sync? hogy bárhonnan (más gépekről) elérhetőek legyenek a beállított témák? :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#434) D1Rect válasza ntomka (#430) üzenetére


D1Rect
félisten

Sztem az eredeti chrome-mal verzióval tölts időt.
Majd valaki jól belebotlik és átportolja Operára, az addig 7.0-nál járó változatot.

Persze, ha kihívás, érdekel, stb, akkor hajrá.
15p és cikk. :D

(#435) D1Rect válasza D1Rect (#434) üzenetére


D1Rect
félisten

Megjelent. :))

(#436) Balu972


Balu972
aktív tag

Hiánypótló, köszönjük! :R

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#437) ntomka válasza D1Rect (#435) üzenetére


ntomka
nagyúr

LOL, valóban! :DDD De ahogy látom, már vannak új felhasználók is, szóval megérte! :P

(#434) D1Rect: Az egyetlen verzió, amire hajlandó volnék jelenleg elkészíteni, az Opera, merthogy szinte egy az egyben lemásolták a Chrome kiegészítő API-ját. A probléma a fejlesztő eszközök hiányában van, illetve az van, csak kb. semmire nem jó jelen formájában.

(#431) hunfatal: Mondjuk arra nem szívesen. Folyton baj van a verziómigrálással, ráadásul a Chrome/Opera kiegészítő kezeléséhez képest túl van bonyolítva. :) De összességében annyi felesleges időm és energiám nincs, hogy ennyiféle böngészőt támogassak egyszerre egyedül.

(#432) Sk8erPeter: Meg fogom nézni mindenképp, de ez akkor sem mentség az Opera számára, hogy holmi eldugott beállításokon keresztül kell elérnem azt, aminek alapnak kéne lenni. Na meg ez amit írtál nem garancia arra, hogy a kiegészítőknél jobb lesz a lehetőségem. Ahogy írtam, itt nincs semmim, csak egy hibakonzolom. Persze ha már nem csak annyit írna ki, hogy [Object], akkor az haladás lenne erősen.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#438) ntomka válasza helkis (#433) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nem valami spéci egered van, aminél a középső gombra be van állítva valami extra funkció?

Lesz, egyszer biztosan. A Chrome fejlesztői folyamatosan dolgoznak azon, hogy a kiegészítők számára teremtsenek szinkronizációs lehetőséget, de hogy mikorra készülnek el vele, azt ők maguk sem tudják.

ツ Headphones on - World off

(#439) fatal` válasza ntomka (#437) üzenetére


fatal`
titán

Jogos, igazából Opera használó vagyok csak a nagy felhasználóbázis miatt mondtam. Meg néha próbálgatom az FFet de a lassúsága miatt általában az Opera mellett kötök ki. :)

Ha jól tudom az új DragonFly még nem teljesen végleges, azért kell a beállításokban túrkálni.

Az biztos, hogy pár felhasználó lenne az Opera alatt is. Én mindenképpen és szerintem Penge is. :) Ráadásul ott nem kell fizetni azért, hogy felkerüljön a kiegészítők közé. :DDD

Szerk.: Ahogy tippeltem, újra megjelent a főoldalon. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#440) ViZion


ViZion
félisten

Gratula! :R
Örülök, h újra kikerült címlapra, mert nem is tudtam róla. :B

Viszont munka miatt FF-t használok, és ezt kérem oda is (jó-jó, tudom én, h nem így megy...) :D
További jó kódolást!

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#441) helkis válasza ntomka (#438) üzenetére


helkis
addikt

nem tudom mennyire számít spécinek egy vx-revolution, driver nélkül.. :D
este kipróbálom valami mással..

hmm.. nem erre gondoltam szvsz, hanem hogy több helyről bejelentkezve ph-ra ugyanúgy előjöjjenek a kieg beállításai is, ha fel van rakva ez megoldható lenne?

vagy ha friss a telepítésű a kieg, tehát üres a témák halmaza, akkor felajánlhatná a legutóbbi témákat importálásra ahol hozzászóltam.. ;)

még ötlet: user-ek loginjét figyelni? sokszor nem is tudjuk, hogy haverok fent vannak, vagy üzletfelek, akikkel jó lenne pár szót váltani, végül is egy kis "ph-chat" is lehetne.. :)

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#442) Med1on válasza ntomka (#3) üzenetére


Med1on
aktív tag

Egy hatalmas köszönöm smileyt biztos kapnál tőlem ha megoldanád Opera 11 alatt is. :R

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#443) Penge_4 válasza ntomka (#437) üzenetére


Penge_4
veterán

"de ez akkor sem mentség az Opera számára, hogy holmi eldugott beállításokon keresztül kell elérnem azt, aminek alapnak kéne lenni."

Az sem mentség, hogy jelenleg még RC fázisban tart a Dragofly 1.0 (tehát első) verziója? :DDD Ha végleges lesz, akkor frissülni fog a stabil vonalon is.

(#439) hunfatal: A pörgősebb témáknál mindenképp jobb lenne, mint az e-mail. Szerintem simán lenne az Operások között is itt a PH-n legalább 20 ember, aki nagyon örülne neki. :K

[ Szerkesztve ]

(#444) fatal` válasza Penge_4 (#443) üzenetére


fatal`
titán

Már csak a kényelem és a hozzászólás kiemelés miatt is. :)

Mondjuk már annak is örülnék ha tudná a többszintű rendezést az Opera Mail. De szerintem előbb lesz PH kieg. :)

(#445) gabi133


gabi133
aktív tag

Biztosan nagyon jó, de én Firefox párti vagyok. ^^

(#446) ntomka válasza helkis (#441) üzenetére


ntomka
nagyúr

Pont erre kaptál választ. :)
Az utóbbi jelen formában nem igazán megvalósítható.

(#443) Penge_4: Nem. :P Ha fejlesztői szemmel nézed a Webkit és az Opera kínálatát, akkor egyöntetűen az Opera ellen fog szólni mindenki (legalábbis ha sikerül objektívnek maradni). Én örülnék neki ha hamar betennének az Operába is valami hasonlót, mert amíg nincs normális fejlesztőeszköz egy böngészőre, addig nem is lehet a fejlesztőket meggyőzni arról, hogy dolgozzanak vele.
Meglátjuk a kapott javaslat mennyire lesz segítségemre. Ha beválik, akkor lehet számítani rá, hogy szép lassan megoldom az Operás verziót, de mazochista nem vagyok, anélkül túl körülményes lenne.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#447) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Jó 5let gratulálok a megvalósításhoz de sajnos én megrögzött FF user vagyok így nem tudok a fémmel és a ezzel a király kieggel mit kezdeni :)

(#448) helkis válasza ntomka (#446) üzenetére


helkis
addikt

értem, és ha külön login lenne a kieghez?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#449) koshmar válasza gabi133 (#445) üzenetére


koshmar
őstag

Akkor nem tudom, minek írtál be egy olyan topikba, ahol egy Google Chrome-hoz való kiegészítőről folyik a beszélgetés.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#450) Sk8erPeter válasza ntomka (#446) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Én örülnék neki ha hamar betennének az Operába is valami hasonlót, mert amíg nincs normális fejlesztőeszköz egy böngészőre, addig nem is lehet a fejlesztőket meggyőzni arról, hogy dolgozzanak vele."
Én pont ilyet javasoltam. :U
Próbáld már ki az új Dragonfly-t, átállítani 5 másodperc, és legalább nem az a gondolat maradna meg itt sok emberben, hogy így szar az Opera meg úgy szar (mármint a fejlesztőeszköze - de sok ember elég egyszerűen gondolkodik, ha egy része szar, akkor biztos az egész szar). Tényleg jó lett az egyelőre "kísérletinek" számító fejlesztőeszköz, hidd el, én sem szerettem az előzőt, de ez eddig nagyon tetszik. Aztán majd lehet szidni ezt is, ha találsz benne hiányosságot és/vagy hibákat (nem végleges verzió), de addig inkább próbáld ki, az előző szidása helyett. :D

===

(#445) gabi133: "Biztosan nagyon jó, de én Firefox párti vagyok. ^^"
1. Senkit nem érdekel.
2. Ha csöndben maradtál volna, bölcsebb maradtál volna.

===

(#441) helkis: azért egy chat kialakítása igencsak komplex dolog... :N Mellesleg elvileg van nemhivatalos PH-chat. Bár épp Opera alatt nálam ugrál, villog, mint egy állat, már a főlap is. :D Szóval ki sem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.