Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Jól hangzik, kár, hogy Győrött lesz, így biztos, hogy ki kell hagynom :(

(#2) kpal


kpal
veterán

hüha ..ez jó lesz.

(#3) sgergi


sgergi
veterán

nagyon sajnálom, hogy nem érek rá, pedig biztos jó lesz.

(#4) jones965


jones965
Modder

Köszönönjük a ph-nak a támogatását a cikk megírásával! :R
Természetesen minden érdeklődőt szeretettel várunk, és próbáljuk a kíváncsiságot érdemi információkkal és látványoságokkal kielégíteni.

(#5) BaluC


BaluC
Modder

Köszönöm én is a megjelenést :C

HA elegen leszünk akkor egy kissebb modding klubbot is összehozhatunk! Szerszám, szakértelem és tapasztalat lesz bőven! Bármilyen elképzelésed van Moddingal kapcsolatban a helyszínen lévő 4+ modder biztosan tud segíteni, hiszen többszörösen díjjazott csapat állt most össze! :C

Ha meg nem moddingot szeretnél készíteni, akkor is tudunk segíteni hiszen mást is csinálunk, de végső esetben meg tudjuk mutatni, hogy "Na őt kérdezd!" :DD

Köszönjük a meghívást és a lehetőséget a Dremel Mo.-nak :R

Megszállott MODDER -> http://black-mod.com -> Modder Toborzó Központ! Ujabban itt vagyok aktív

(#6) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Kár, hogy Győr... Kicsit messze van csak leugrani körülnézni.

⭐ Stella

(#7) jones965 válasza radi8tor (#6) üzenetére


jones965
Modder

Pedig hidd el, gondoskodunk elég látnivalóról. A kocsim tele van erre alkalmas anyagokkal. ;)

(#8) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Le kéne nézni... kár hogy egy kicsit arrébb élek... csak az ország választ el a találkozótol :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9) jones965 válasza Cybertrone (#8) üzenetére


jones965
Modder

Pedig akár egy obsidian oldallapját is meg tudnám moddolni holnap. :K

(#10) radi8tor válasza jones965 (#9) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Már csak egy önként vállalkozó kell hozzá :D

⭐ Stella

(#11) jones965 válasza radi8tor (#10) üzenetére


jones965
Modder

Hová kellene a taxinak előállnia?

(#12) Cybertrone válasza radi8tor (#10) üzenetére


Cybertrone
veterán

Én vállalkoznék :K Jones érti a szakmát odaadnám neki a cuccost simán, erre értette igen :K
Csak az a baj hogy kicsit későn fedeztem fel ezt az eseményt... Holnap biztosan nem tudok elutazni Győrbe :O

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.