Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thodeus


Thodeus
aktív tag

Ha az 1. es 2. resz kozott van akkor dagger of time-nak itt helye nincs csak a medalnak :)

(#2) xuldar


xuldar
őstag

Ez az Anvil engine a Scimitar utódja lenne?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3) wednesday válasza Thodeus (#1) üzenetére


wednesday
őstag

De a medált nem a 2. részben szerzi meg(vagy már megvolt csak nem aktív)?
Már tényleg régen játszottam vele, úgyhogy homályosak az emlékeim. :U
De mintha a 2. rész elején még semmiféle időpörgetés nem állt rendelkezésre, de lehet rosszul emlékszem.

(#4) Kr/\toS válasza xuldar (#2) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Az az Assassins Creed motorja.

(#5) xuldar válasza Kr/\toS (#4) üzenetére


xuldar
őstag

Nem tudom, melyikre értetted. A Scimitar az AC motorja, de az Anvil ennek a továbbfejlesztése, vagy csak átnevezés? A tavalyi cell-shaded POP is a Scimitarral készült.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6) elithun


elithun
őstag

Hál'istennek kicsit többet tudok/tudunk meg a PoP történetéről, az előző PoP-ot (bár teljesen még nem vittem végig) nem nagyon értettem miért pont a Prince of Persia nevet kapott hiszen nem folytatása volt a trilógiának. Remélem még végül az Elikás történetet is hozzáfűzik valahogy az eredetihez, csak nem ezzel a titokzatos báttyal játszunk a 2008as PoP-ban? :DDD :))

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#7) Thodeus válasza wednesday (#3) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Megvan neki csak ahogy írtad te is: még nem aktív :)

(#8) xuldar válasza elithun (#6) üzenetére


xuldar
őstag

Hát, nem úgy tűnik, hogy túl sokat tudsz a POP történetéről :) A Sands of Time trilógiában a herceg valóban egy király fia, tehát a bátyja is királyi vér kell hogy legyen, és valószínűleg úgy is nevelkedtek. A tavalyi POP-ban pedig egy csavargót alakítunk, akiről esetleg még kiderülhet, hogy kék vér csörgedezik az ereiben.
Amúgy meg ennyi erővel a Sands of Time trilógia sem érthető, miért Prince of Persia nevet kapott, mert az sem az eredeti 89-es történetszál folytatása.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#9) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Ez a hír most felkeltette az érdeklődésemet.
Bár még mindig sajnálom kicsit, hogy nem a tavalyit folytatják.

(#10) wednesday válasza Beerwolf (#9) üzenetére


wednesday
őstag

Azt még folytathatják később.
Ez a SOT trilógiába beékelődött rész főleg a film miatt jön ki.
Nem véletlen, hogy a herceg a trailer-be is inkább a színészre hasonlít, mint sem a WW, TT, részekben lévő hercegre.

[ Szerkesztve ]

(#11) Beerwolf válasza wednesday (#10) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Remélem is, hogy folytatják.
Nekem az is nagyon bejött.

Film amúgy mikor jön?
Lehet róla tudni valamit?

(#12) wednesday válasza Beerwolf (#11) üzenetére


wednesday
őstag

Akkor amikor a játék is megjelenik, 2010 május. :)

(#13) D1Rect


D1Rect
félisten

Ebből a sorozatból az első résszel játszottam. Az eredeti első résszel. :)
Lehet majd nézek valami olcsó edisünt egy korábbiból.

(#14) elithun válasza xuldar (#8) üzenetére


elithun
őstag

A régi PoP-okat valóban nem toltam, nem is gondoltam azokra, viszont lehet, hogy a 2003tól induló trilógiát békén kéne hagyni. A 2008-as PoP, mint mondtam, még nem toltam végig, nem tudom, hogy az ottani Herceg körülbelül kicsoda, eddig annyit tudok, hogy arannyal megrakott szamarát (érdekesség, hogy a szamár neve Farah, miért pont ezt a nevet kapta, rejtély) keresve ért el Elikához.:D

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.