Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) haxiboy


haxiboy
veterán

Hát attól még hogy "prémium" szerintem nagyon rondák. :U

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2) hash99 válasza haxiboy (#1) üzenetére


hash99
senior tag

Azok. :(

(#3) Sicilian


Sicilian
addikt

Szerintem Cool ! :B

nothing is true everything is permitted..

(#4) XtremLor


XtremLor
őstag

Ezekrol elsore nem egy premium termek jut eszembe, 85ojro, tehat kb 27e huf, akar milyen rossz a forint ennyi penzbol talalni azert jobbat, van alternativa.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#5) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Még keresem, mi bennük a prémium. Szóljatok, ha nektek meglett. :D

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#6) #06658560 válasza Jim Tonic (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

Abu valamit tudhat, mert a Cooltek sem nevezi sehol prémiumnak.

(#7) eclipse006 válasza Jim Tonic (#5) üzenetére


eclipse006
őstag

Akárhogy nézem, egy Codegen felirat jobban illene hozzá. :DDD

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#8) haxiboy válasza eclipse006 (#7) üzenetére


haxiboy
veterán

Ott a pont 😂
Számomra a prémium ott kezdődik hogy Corsair (főleg az obsidian széria) , NZXT, Lian Li és társai.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#9) Televan74 válasza #06658560 (#6) üzenetére


Televan74
nagyúr

Vagy szívott valamit. Adhatna belőle nekünk is,hátha utána mi is prémiumnak látnánk. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10) sagit


sagit
addikt

79,90 ért én most a Define S - t nézem magamnak, ezt a házat is láttam de el se gondolkodtam rajta...

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#11) Normi™ válasza haxiboy (#8) üzenetére


Normi™
őstag

Kivéve a 250D-t,nekem az van,helyenként megdöbbentő silány,érthetetlen megoldások.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#12) haxiboy válasza Normi™ (#11) üzenetére


haxiboy
veterán

ITX téren nem nagyon mozgok, mikre gondolsz pontosan? Abból egyébként a graphite széria jobban tetszik, 380T azt hiszem, bár ha vennem kéne akkor talán a Bitfenix Prodigyra esne a választásom :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#13) Normi™ válasza haxiboy (#12) üzenetére


Normi™
őstag

Például mikor kibontottam és szereltem össze elkezdtem keresni a merevlemez/ssd tartókat a dobozában,kiderült,hogy ami bele volt rakva az nem illusztráció.Hitvány,vékony műanyag ami hajlik minden irányba,értem,hogy gyorsan bele lehet így rakni egy hdd/ssd-t mert belepattan,de olyan szinten nyegle és silány,hogy csak zajong benne egy hdd,olcsó kínai hatás.Az oldallapja akármit csinálsz rezonál mint az állat.A ventilátorai hangosan ciceregnek,nyöszörögnek az első pillanattól kezdve.A merevlemezek mögött van egy rács és ennyi a hűtésük,nem tehető fel sem mögé sem elé ventilátor így nyáron igen magas hőmérsékleteket lehet mérni.Elől batár nagy tér,de ha felraksz két 8cm-es hűtőt hátra egy htpc hűtővel is bajban vagy mert egész egyszerűen nem fér el annyira benyúlik a két venti az alaplapra.Bekapcsoló gomb is elég gáz szerintem,egy hosszú,lapos és csuklik össze-vissza ha benyomod.Az előlapi usb csatlakozója alig fér el egy normális hűtő alatt mert magas,nem L alakú.A ventifuratok kizárólag csavar számára használhatóak,ha gumibakos megoldást akarsz felejtsd el,mert egész egyszerűen átcsúsznak rajta.Ezeket csak tetőzi,hogy nagyon vékony az egész ház és csuklik össze-vissza ha szerelsz.Ráadásul valami batár nagy az egész,én neten rendeltem,óriásit csalódtam.

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#14) haxiboy válasza Normi™ (#13) üzenetére


haxiboy
veterán

A bekapcsoló gomb nálam is hagy kívánni valót maga után, viszont a 750d eléggé össze van rakva. Persze a hdd keret szerintem ugyanaz a műanyag mint a 250d esetében, de szerintem ez sem vészes, legalábbis nekem nem hangos, hely meg annyi van mint az állat...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#15) Normi™ válasza haxiboy (#14) üzenetére


Normi™
őstag

Nem tudom,hogy ugyanaz-e,de én ennyiért inkább fémet várnék el és inkább csavaroznék gumibakokkal mint az előző Antec P180 mini-ben volt,azt hittem jobb lesz,mert abban elveszett egy mini-itx lap vga nélkül.Erre egy batár nagy valamit vettem ami minden porcikájában silányabb.Persze a méreteket én néztem be,képek alapján vettem nem a centik alapján,ezt én szúrtam el.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.