Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Miaf...
Nem is hallottam még róla. De nagyon pofásnak és pörgősnek tűnik. Meglátjuk...

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

steamre jön?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) oriic válasza - = Zk = - (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze

Live-Die-Respawn

(#4) - = Zk = - válasza oriic (#3) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ha jó áron startol, day1 lesz számomra...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) XuChi


XuChi
addikt

Csak 10 év lemaradásban van a játék minden téren. De biztos naaagyon jó játék lesz... :U

(#6) Djuree válasza XuChi (#5) üzenetére


Djuree
félisten

Igen, de nem is 10-100 milliókból készült és nem is 20000-be fog kerülni mint a mai AAA-k. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7) XuChi válasza Djuree (#6) üzenetére


XuChi
addikt

Hiába, lesz olcsó, ha förtelem az egész :DD

(#8) Juhaszatti válasza XuChi (#7) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Mondjuk förtelemnek azért messze nem néz ki. :D 10 éve a földhöz vertem volna a seggemet, ilyen mozgásanimációk láttán.
(csak ebből a videóból kiindulva, más anyagot még nem láttam belőle)

(#9) nubreed válasza XuChi (#7) üzenetére


nubreed
veterán

Honnan tudod egy másfél perces video alapján eldönteni, hogy förtelem az egész? Szerintem elég pofásan néz ki, 10 év lemaradásban biztos nincs. Én adok neki egy esélyt, főleg, hogy magyarok fejlesztik.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10) XuChi válasza nubreed (#9) üzenetére


XuChi
addikt

Mert van szemem! Látom hogy borzalmasak a texturák, az animációk, a környezet. Ha ez egy tablet játék lenne, vagy mobil játék, akkor ok, de ez PC-re jön tudtommal.

[ Szerkesztve ]

(#11) icemad válasza XuChi (#10) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

És kit érdekel a grafika, ha a játék jó? Baszhatod a szép grafikát, ha maga a játék egy nagy nulla.

(#12) XuChi válasza icemad (#11) üzenetére


XuChi
addikt

Ez fordítva is igaz. Hiába jó az alap, ha a grafika borzalmas. A kettőnek együtt kell meglennie!

(#13) icemad válasza XuChi (#12) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát ezt passzolom. 1986-ban kezdtem el a játékos pályafutásom. Akkor még minden volt, csak grafika nem. :) Mégis jól szórakoztunk. Persze ezekkel a játékokkal ma már nem játszom, de régi klasszikusokkal rengeteget. Imperium Galactica 2-t nem tudom megunni, pedig már vagy 50x végigvittem. Dungeon Keeper, Black and White, Red Alert 2 ugyanez. De mondhatnám mondjuk a Rune, Heavy Metal Fakk 2,Evolve játékokat is, amik szintén tps-ek, és baromi jók. Mai napig is.

(#14) XuChi válasza icemad (#13) üzenetére


XuChi
addikt

Én 89-ben kezdtem egy Nintendo Game & Watch Gallery Safe Buster-el. Utána 91-ben jött a C64, és onnan nem volt megállás. NES, SNES, Game Boy, GBC, GBA, Sega Game Gear, Sega DreamCast, Amiga CD32, PSX, PS2, PS3, PS4, XBOX, Xbox 360, ONE X, és ezek mellett folyamatosan PC fronton a 286-tól minden generáció megfordult nálam is.

Evvel csak arra akartam rávilágítani, hogy tudom mi az amikor pixelekkel lődözől pixelekre ;)

Számomra sem minden a grafika (jelenleg is indi címekkel szórakoztatom magam), de van egy minimum elvárásom egyes típusokhoz. Ez a cím egy Mass Effect klón, de veszett ronda, és borzalmasak az animációk, és a texturák is.

Ha 5-7 éve jelent volna meg, nagy az esély rá hogy még tetszett volna, de így 2020 derekán ez már kevés.

[ Szerkesztve ]

(#15) icemad válasza XuChi (#14) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én adok neki egy esélyt. Magyarok még olyan rossz játékokat nem csináltak. :)

(#16) nubreed válasza icemad (#15) üzenetére


nubreed
veterán

Oh dehogynem. :D

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17) icemad válasza nubreed (#16) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Pl?
Anno C64 időkben a Newcomer jó volt, később a terep2, Revenge of sorozat (school, army, police) , Imperium Galactica 1-2 is teljesen jó játékok voltak. Warhammerek nem sikerültek jól. De mondjuk az Operentia is egész jó.

(#18) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

részemről jó áron startolt, így megvettem...
30 percet vertem bele hirtelen, de érdekes... van ami tetszik, van ami nem... majd pihi után haladok benne tovább, odafigyelve részletekre... :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19) nubreed válasza - = Zk = - (#18) üzenetére


nubreed
veterán

Majd kérünk további beszámolót ha lehet. :) Érdekelne engem is de jó lenne azért még további konkrét véleményeket/értékelést olvasni a játékról.

Jut eszembe, az ELEX -et is kurva sokan lehúzták, emiatt nagyon sokáig nem mertem kirpróbálni, de nem rég megvettem valami jó kis akcióban és egyáltalán nem bántam meg, szerintem nagyon jó játék.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#20) nubreed


nubreed
veterán

Hát ez sem lesz egy túl hosszú játék a jelek szerint. Egy RPG -től azért többet várnék, alsó hangon ~40 órát. De valaki végig tolta ~2:45 alatt: [link]

Ez őszinténszólva nevetséges.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#21) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nekem ez ELEX bődületesen idegesítő volt, bánom, hogy megvettem...

ca. 3óra?! mondjuk én nem is vártam tőle többet, mert amennyit letöltött...telepített mappa 17,4GB
mondjuk nem is értem, miért kapott RPG besorolást, de van 1 tippem. van benne ugye karakterfa, skillpontokat lehet osztogatni...mert másmiatt valóban nem érdemelne...

nem estem tőle hasra, de nem is akartam. tudtam, hogy nem fogok...vannak benne hibák, bosszantó és vagy fura dolgok...de ha lenne második rész/hasonló alkotása az "illetőnek" amit felkarolna egy nagyobb cég, akkor még lehet is belőle valami... kezdetnek ez nagyon tetszik nekem, jó az irány...remélem lesz valami előrelépés ezzel kapcsolatban

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.