Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Redneck


Redneck
veterán

Magyar vagy magyar állampolgár? :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2) potyautas válasza Redneck (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Mire gondolsz? Magyarországon születtek sok generáció óta az ősei is. Magyarul beszél, és csak magyarul. Mi más lenne?

(#3) GEIL


GEIL
addikt

Erről mindig az a poén jut eszembe, hogy:

-"Robi a kis hörcsög egy akváriumban született és abban is él mint a szülei, tehát Robiék már végülis teljes értékű halak". :o :DDD :O ;] Kb.....

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó kérdés, hogy miből él, de az se mellékes, hogy meddig.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Redneck válasza potyautas (#2) üzenetére


Redneck
veterán

Csak arra voltam kíváncsi hogy ez a sok lógás, a sittes múlt, a sok gyerek, és a "véletlen szülte" Győzi név magyar embert vagy magyar állampolgár kisebbségit takar?

Nem rasszista indíttatásból, csak kíváncsi vagyok. :B

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#8) potyautas válasza Redneck (#5) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Jó a megérzésed. Még azt se mondhatom, hogy előítélettel viseltetünk irántuk, mert a tapasztalat, nem előítélet.

(#9) Freiherr


Freiherr
őstag

3 gyerek után csépé, a zasszony kukázni jár, segílyke mert nyilván feketén melózik nálatok.Ha összeadod, kijön az annyira, hogy szerényen megéljenek, nincs itt titok.

XXX

(#10) Tutu7030


Tutu7030
veterán

A "szarszámot" szándékosan követted el az írásban? :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#11) potyautas válasza Tutu7030 (#10) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Nem volt szándékos a "szarszám" Már ki is javítottam. Talán kell még mást is javítanom, mert nem hiteles. Újabb infóim vannak. Nem tudom, a szolgáltató mennyi türelmi időt ad a számla rendezésére. Írtam (nem hiteles forrásra alapozva) hogy kikötötték az áramot az előző tulajdonos adóssága miatt. Győzike már tavaly felértékeltette a házat, mert el akarta adni. 8 millióra értékelte az értékbecslő, de amikor az utcán meglátta a dajdajozó cigányokat, megfelezte az ajánlatot. Más: Hamarosan letelik a 2 év jogosítványelvétel. Ittas gyorshajtás. 160-al a harsányi úton. (Erre az útra volt korábban panaszom, amiért szinte végig kirakták a 40-es táblát. Jobb sportkocsival rövid szakaszon talán elérhető a 160. Nem mernék benne fogadni)

(#12) Tutu7030 válasza potyautas (#11) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ezekkel a türelmi időkkel én sem vagyok tisztában. :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.