Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez is jó volt, köszönöm az élményt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) potyautas válasza Vakegérke (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Én köszönöm!
Nekem tudod mi ebben az élmény? Nyilván kitalált történet, de néhány dolognak utána kell néznem, Például annak, hogy miféle taxik voltak '68-ban. Rákerestem a Warszava 223-ra, s a végén annyi került bele a leírásba, hogy "taxi" De nekem ettől még látni kell a lelki szemeimmel, hogy miféle.

(#3) Vakegérke válasza potyautas (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkoriban Moszkvics 403-as és Volga M21-es taxik is voltak. Nem vagyok benne biztos, de talán még Pobeda is. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) potyautas válasza Vakegérke (#3) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Jól tudod. Bár azok az M20-asok inkább Warszawák voltak. A 223-as már nem púpos volt, mert kivágták a púpját, hogy modernebb legyen.

(#5) Vakegérke válasza potyautas (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meglehet, a Pobeda és a Warsawa 203-as hasonlítottak egymásra. Nekem a Volga tetszett a legjobban.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Tutu7030 válasza potyautas (#2) üzenetére


Tutu7030
veterán

És lehet, hogy tényleg csak annyit írsz le, hogy taxi, de én mégis látom a szemem előtt azokat a korabeli kocsikat, pedig én köze 10 évvel a 68-as események után születtem. :) De olyan jól körül írtad már előtte is a dolgokat, hogy rögtön a "Budapest retró" film kockái kezdenek el peregni a szemeim előtt. :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Felraktam a folytatást!

(#8) Vakegérke válasza potyautas (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lassan este van, holnapra hagyom. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.