Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) talmida


talmida
Közösségépítő

Gratulálok! :R Nagyon szupernek néz ki! Vigyázz rá, hogy hosszú életű legyen! ;)

IN GOD WE TRUST!

(#2) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Jó kütyü. Egy W300 után egészen más oldalát ismerheted meg a szórakoztató, multimédiás kütyüknek. :D Azért a nagy kijelzőre tényleg oda kell figyelni. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#3) pohár válasza talmida (#1) üzenetére


pohár
félisten

Köszi szépen, remélem én is hogy hosszú életű lesz! :K :R

Algi... igen-igen... mintha Wartburgból egy Imprezába ülnék :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4) bublee


bublee
csendes tag

Használd egészséggel!! Szabad tudni mennyiért jutottál hozzá?

''Utáltam mindig az iskolát,el*****a az ember kiskorát!''

(#5) pohár válasza bublee (#4) üzenetére


pohár
félisten

Köszi szépen! :R

rendiboy-tól vettem, a barátnőjéé volt, de nem jött be neki, így hát eladta nekem 63k-ért, a futárt pedig ő állta :K

És egy hónapos sincs még, épp hogy 3 hetes elmúlt :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6) ^Clown válasza bublee (#4) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ez engem is érdekelne. Leld benne sok örömöd, használd egészséggel!

MOD: már látom a választ :R

[ Szerkesztve ]

(#7) Dany007


Dany007
veterán

"A pályafutásom egy Nokia 3410-zel kezdtem"

Akkor te jó későn kezdted :D Én Ericcson GH688-sal kezdtem! :P

Mellesleg a felbontása figyelemre méltó. Mindenképpen grat : )

Írtad, hogy tartalék stylus. Ez akkor stylusra van optimalizálva, vagy ujjakra? Vagy is-is?
Úgy hallottam és tapasztaltam, hogy stylusra optimalizált progikat eléggé nehézkes ujjal használni.

(#8) pohár válasza Dany007 (#7) üzenetére


pohár
félisten

Hát az a késő annyira nem volt későn, inkább korán :D
Most leszek 20 egy hónap múlva, a 3410-et hatodikos koromban vettem a húsvétra kapott pénzemből, asszem tizánpárezer volt :D

Az érintőképernyő inkább is-is, mert ujjal és stylus-szal is nagyon jól lehet navigálni, sőt még a pengetővel is jól lehet használni :K

^Clown... köszönöm szépen, és igen, ott az ár :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9) Dany007 válasza pohár (#8) üzenetére


Dany007
veterán

ööö akkor 12 évesen vetted magadnak az első telcsidet? :D
Az kemény :D Az 8 éve volt.
Ez érdekes, mert én 2.-os voltam szki-ban amikor GH688-at vettem valami 15 ezerért. EZ dúrván 10 éve volt. Akkor még sehol nem volt 3410. Ha jól tudom kijött a 3210-es, aztán a 3310-es és valamikor utánna a 3410.
Ezt tudom mert 3.-ban még 20-on ezer forintokért üzleteltünk 3310-esekkel. Az pedig pont 8 éve volt, és akkor még sehol nem volt 3410. Talán tuána 1 évvel kb.

Végülis pontos adatokat nemtudok, de valaki telefonguru biztos ki tud segíteni itt a Ph!-n. : )

(#10) pohár válasza Dany007 (#9) üzenetére


pohár
félisten

Hááát most hogy így utána számolok, kb 8 éve volt tényleg :K
Én emlékszem DOMINO-san vettem, apum vette nekem, de örültem neki :)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11) Dany007 válasza pohár (#10) üzenetére


Dany007
veterán

heh én is örültem az elsőmnek.
Emlékszem, amikor haveromat hívtam, egy jóideig az volt a szokás, hogy mindig megkérdezte hol vagyok éppen... :D Mert ugye azelőtt csak vezetékes volt, és hát az többnyire fix... : )

(#12) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az én első telcsim egy Panasonic volt. Őt követte egy régebbi tipus.
Utóbbi ma is megvan. Köszöni jól van, és csókoltat mindenkit. Amit tud, a maiak nem. Akkor kapcsol be, amikorra beállítom, és igaz ez a kikapcsolásra is. Akár naponta, akár állandó jelleggel.
Ma egy Samsung Z560 szolgál.

Jó a telcsid, teljen benne sok örömöd. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Épp a fórumnál volt hagyva a gép, a címet nem láttam, de pár sor után egyből kitaláltam, h 5800! :DD
Ahhoz képest, h elég új konstrukció, kezd az ára barátságossá válni!
De! "Mivel használtan vettem, 05.05-ei dátumozással, ehhez még jár..."
Ez mit jelent? Ezeket mindet már nem adják az újabb gépekhez?

(#14) hdman


hdman
őstag

Ez a szörny volt az én első telcsim :)

Sopron city :)

(#15) bublee


bublee
csendes tag

Nekem ez volt életem első mobilja. Roppant okos, jó minőségű, szép, ár/érték arányában is tökéletes készülék volt. Valahol talán ma is megvan. Én nagyon szerettem. Főleg az volt "arcos" amikor saját magunk tudtunk rá csengőhangokat szerkeszteni, persze a neten voltak tutorialok és az összes akkori menő dal megvolt nekem is. Az a baj, hogy manapság már nem gyártanak ilyen jellegű készülékeket, amiket az ember birtokolna akár 3 évig is.

''Utáltam mindig az iskolát,el*****a az ember kiskorát!''

(#16) pohár válasza zolikaDB (#13) üzenetére


pohár
félisten

Jaja, szép lassan kiveszi a Nokia a tartozékok nagy részét, keress rá itt a mobilos hírek között :K
Már most azt csinálják, hogy rövidebb USB kábel és a tartalék stylus nem jár... :(

Asszem júli 1 után pedig kiveszik a TV kábelt, a tokot, a zeneállványt is azt hiszem... :U

Szóval aki most akar venni ilyen telót, azt most tegye!!

Blindmouse... köszi szépen, jó kis telók voltak azok :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Jók a régi telefonok, én is szeretek nosztalgiázni, vagy akár a mai napig elővenni őket és pár napig használni, hiszen semmi bajuk. :)
A régiek közül három kedvencem a mai napig megvan: Nokia 8310, 3200, Siemens SL55.
Mekkora szám volt annak idején a polifónikus csengőhang, köznapi nevén midi megjelenése! Volt vagy 250 midim. :D Persze takarékos módon szereztem meg őket a webről, mert 97'-től a helyi könyvtár netklubjába jártam kis floppy-val és arra mentettem ki a letöltött midiket, háttér jpg-ket. :) Aztán 2003-tól megjelentek a midi csengőhangos mobilok és kedvemre váltogathattam a zenéket.

Manapság meg elképesztő, hogy mi mindent tud még egy "olcsó, használt" mobil is. 15e-ért vettem a Nokia E60-asomat és 9.1-es Symbian mellett mindenfélét tud.

8-ért vettem összes tartozékával a SE W200-ast, és bőven elég alaptelefonnak.

A Nokia 5800 pedig igazi mindenes. :C Ha egy példánya visszakerülne 1999-be... Mindenki képzelje el a Nokiánál a fogadtatását. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18) hdman válasza bublee (#15) üzenetére


hdman
őstag

Siemens C35i nekem is volt pár napig, aztán váltottam M35i-re. Az M35i volt az egyik kedvenc telefonom.

Megfordult nálam pár teló az évek alatt:

Nokia 3110-->Nokia 3310-->Nokia 6210-->Nokia 6310-->Nokia 7710-->Siemens C35-->Siemens M35--> ALCATEL 301-->Nokia 8210-->Samsung V200 (első kamerás teló, 2napig volt nálam, jó nagy haszonnal eladtam :))-->Nokia7650 (ez csak 1 napot volt nálam, jó nagy haszonnal eladtam :)-->Nokia 6600-->Nokia 6630-->Nokia N82 (jelenleg is ez van, és még egy jó darabig nem cserélem le)

Azt hiszem, nem hagytam ki egyet sem :)

Mindegyik telefonnak külön sztorija van, majd egyszer leírom őket :)

Sopron city :)

(#19) Fecogame


Fecogame
veterán

Ezzel azért még telefonálni lehet, nem? :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#20) Móci


Móci
addikt

Szép telefon, gratula!
Nemrég én is nézegettem ezt az egyik műszaki szuperkereskedés ajánlatai között, de drága lett volna a hitel (mikor nem ugye?), s készpénzből ennyit nem akarok egyszerre elkölteni.
Remélem sokáig örömöd leled benne! :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#21) DeFranco válasza bublee (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem Ericcson A1018s -> Siemens M35i -> Siemens ME45 - ezt használom most (úgy 2003 óta :)) ).
btw. ez súlyos off... (szerk)

on: ha lecserélem a fenti szerkezet, akkor én is valami ilyen érintőképernyős modellt szeretnék. meg vagyok őrülve értük. :)

[ Szerkesztve ]

(#22) pohár válasza Móci (#20) üzenetére


pohár
félisten

Köszi szépen! Az a vicc, hogy mindenkinek minden baja van vele, nekem meg semmi az égvilágon :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23) KrAt


KrAt
veterán

:C :R

(#24) pohár válasza KrAt (#23) üzenetére


pohár
félisten

Ennyi :D :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25) KrAt válasza pohár (#24) üzenetére


KrAt
veterán

Majd ha marsunál összefutunk vmikor, jól megnézem, milyen az a teló :P

Most vettem amúgy nemrég egy HTC P3600-at, régebbi modell, de mindent tud, ami kell, és ócsó volt, és kurvajó :D

(#26) pohár válasza KrAt (#25) üzenetére


pohár
félisten

Hát a nyáron is nálam volt már, nemhogy akkor nézted volna meg :P

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27) geprombolo


geprombolo
senior tag

Az én első telóm egy Sagem vacak volt, kizárólag 1800 MHz-en ment, nincs kedvem utána keresni, mert már rég elfelejtettem a típusát, vagy 8 éve vettem én is. Pontosabban ingyen adták az előfizetéshez. Aztán többet soha nem csináltam előfizut, a feltöltős a tuti. Ha van lém, telefonálok, ha nincs, hát akkor hívjanak :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#28) KrAt válasza pohár (#26) üzenetére


KrAt
veterán

Akkor nem tudtam, h nálad van.. :P

(egyébként ezzel csak azt akarom leplezni, h kibaszottul benéztem, azt hittem mostani a bejegyzés.. :DDD)

(#29) sislaciii


sislaciii
aktív tag

Jó telefon.. Másodunokatesómnak nyáron sikerült elhagynia.. Ezek a nőők. :D

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.