Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) zsola400 válasza Tlalok (#150) üzenetére


zsola400
aktív tag

Az nagyon sok, 4-6% körül kellene lennie. De croknak van egy jó leírása ennek kiderítésére [link]

(#152) Tlalok válasza zsola400 (#151) üzenetére


Tlalok
csendes tag

Megvan az - kis túlzással óránként (2-3% / óra) ..... :(.

A linkelt oldal alapján eljutotam a Battery Historian-ig. Az alapján ami szembetűnt elsőre, hogy a wifi egyáltalán nem kapcsolt ki az elemzett 5 óra alatt. Az andoid 13 alól viszont eltűnt a korábbi lehetőség, hogy ezt állítsam manuálisan (mmint, hogy alvás közben kapcsoljon ki).

"A tudás legnagyobb ellensége nem a tudatlanság, hanem a tudás illúziója" S.H.

(#153) perzeus


perzeus
tag

Sziasztok!

Az AOD nappal folyamatos, de sötétben (este) kikapcsol. Érdekes.
iPhone-nál volt ilyen...

Gábor

(#154) zsola400 válasza perzeus (#153) üzenetére


zsola400
aktív tag

Igen, a xiaomi ilyen 5-10 percig sötétben (pl. zsebben) van kikapcsolja.

(#155) pepe62


pepe62
aktív tag

Sziasztok!
Igyekszem rövidre fogni. 2 hónapja vettem újonnan f4 nagyon szeretem. A bajom a következő
Nem rég letöltöttem az új miui14 ,Android 13 frissítést.
Csak részben működik. (Próbáltam gyári visszaállításból, utána mégegyszer rátöltve a miui 14et. Ugyanaz).
Pl az ikonok kör alakúak maradtak a mappák nem szerkeszthetők, de ahogy nézem történtek változások a menürendszerben.
A menüből a kezdőképernyő-alapértelmezett képernyőbe belébek és csak egy kék buborékba foglalt "Poco launcher" fogad, nincsenek minták, semmi választási lehetőség.
Kérlek segítsetek, hogyan tudnám rendesen működésre bírni a miui14et!
Előre is köszönöm!

Imádok borral főzni, néha még az ételbe is teszek.

(#156) zsola400 válasza pepe62 (#155) üzenetére


zsola400
aktív tag

A frissítés az eredeti rom-hoz való? Külön töltötted le vagy a teló ajánlotta fel?

(#157) pepe62 válasza zsola400 (#156) üzenetére


pepe62
aktív tag

A teló ajánlotta fel.

Imádok borral főzni, néha még az ételbe is teszek.

(#158) zsola400 válasza pepe62 (#157) üzenetére


zsola400
aktív tag

Akkor passz. Ha van kedv/affinitás, BL nyitás és mehet fel a xiaomi.eu utolsó stabil rom vagy akár más custom rom.

(#159) pepe62 válasza zsola400 (#158) üzenetére


pepe62
aktív tag

Köszönöm a válaszod. Megnéztem a miui 14 verziót és az nem EU. A 4, és5. betű MI....
1.ez okozhatja ezt szerinted?
2.Másik, hogyha összekaparok egy kis affinitást, tudnál ebbem az alapoktól útmutatást adni, vagy valahogy segíteni? Nagyon régen mókoltam egy LG gt540 optimus szal, de azóta sok idő eltelt :)
Nagyon megköszönném!

[ Szerkesztve ]

Imádok borral főzni, néha még az ételbe is teszek.

(#160) zsola400 válasza pepe62 (#159) üzenetére


zsola400
aktív tag

Ha a teló ajánlotta fel annak jónak kellene lenni.


Miui-verziónál neked mit ír?

(#161) pepe62 válasza zsola400 (#160) üzenetére


pepe62
aktív tag

[kép]

Hát én is ezt gondoltam.
Vadi origin, de elég jó áron vettem, bolti garanciával. Szürkeimport esetleg, valamit nem jól tették rá, lehet ilyen?
Amúgy jól működik hardveresen, csak ilyen apró marhaság, pl.az ujjlenyomat rögzítésnél nem rezeg, meg az ikonok,

[ Szerkesztve ]

Imádok borral főzni, néha még az ételbe is teszek.

(#162) hojos


hojos
aktív tag

Sziasztok.
Akinek 6/128-as telefononja van, meg tudná mondani, hogy mennyire sima a működés ? Normál használatban (esetleg filmezés közben) nincsenek akadások ?

(#163) pepe62


pepe62
aktív tag

Tegyétek tisztába! :) A miui rom az maga az OP rendszer a telón, vagy van a hardverek egy saját OP rendszere és a miui csak egy cserélhető "felhasználói program"?
Mondjuk adott egy pc. A miui egy szoftver, vagy maga a Windows? Átvitt értelemben persze.

[ Szerkesztve ]

Imádok borral főzni, néha még az ételbe is teszek.

(#164) this is life válasza pepe62 (#163) üzenetére


this is life
Ármester

Az Os android, amire rá van heggesztve a miui felület, alkalmazás és szolgáltatás csomag. Plusz funkciókkal bővíti az alapjául szolgáló android verziót, illetve van amit kicserél saját megoldásra.
Legjobban ahhoz lehetne hasonlítani, mint amikor linux-on kezelő felületet, ablak kezelőt cserél az ember (linux mint)..
A neve is jelzi MiUi, samunál, OneUi...etc

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.