Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) volvoguy


volvoguy
addikt

sztem kamu...sztem beírt vmi kódot, hogy legyen 3rdnézet....mert eléggé kidolgozatlannak tűnik a mozgás...ekkora hibát meg nem követne el az IW....amúgy ha jól emlékszem az Alien vs. Predatorban is volt 3rd cheat...és elég béna volt az is...

nomeg érdekes, hogy az iylen felvételek mindig rossz minőségüek..mint az ufó vagy a havasi jeti videók...

de engem az sem izgat ha nem fake..

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#2) Skizz


Skizz
addikt

Crysisnál is el lehetett érni a külső nézetet (trainerrel vagy a konzollal, arra már nem emlékszem). Gondolom ez "fejlesztői mód".

[ Szerkesztve ]

(#3) No-kia válasza volvoguy (#1) üzenetére


No-kia
őstag

volt ilyen a mirrors edge is, az is elég béna volt

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#4) misx


misx
senior tag

A lényeg hogy valamivel csitítani kell a népet a dedikált szerverek hiánya miatt... :D

(#5) luw2win


luw2win
őstag

szvsz fake, akkor már rég kiderült volna hogy lesz ilyen, mert azért ez nagy dolog, és ilyet biztos hogy reklámozott volna az IW, hogy új 3rd person nézettel érkezik a mw2. stb

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#6) atike


atike
nagyúr

Hehe. De komoly is lenne... :)

(#7) bandiie


bandiie
aktív tag

Nem hinném hogy lesz benne ilyen nézet. Nem egy ilyen videóból tudnánk meg ha lenne, meg amúgyis felesleges.

(#8) LackoMester


LackoMester
addikt

maradok a réginél(a belsönézetnél)nekem az a igazi :K csak már jönne :O

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#9) Tituka


Tituka
senior tag

nah erre kíváncsi leszek..
nem hiszem hogy jó lehet így multizni :U
fake gyanús

Skizofrén vagyok, és én is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.