Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bigkrisz96


bigkrisz96
tag

Piha, jó kis cikk lett. :C

(#2) bigkrisz96


bigkrisz96
tag

Jó ötlet a beépített "súgó."
És brutális az ára. :(

(#3) próbakocka


próbakocka
senior tag

Mk802...

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#4) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Rollei HD Pro-t elfogadnám DH-zni. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5) Pista0001


Pista0001
addikt

Az lcd tévéknél lemaradtak az árak. Amúgy szokás szerint jó hazai pálya lett.

(#6) Z86


Z86
őstag

A Sencor TV képénél ottmaradt valami :)

(#7) Möhe


Möhe
addikt

Nem tudom megszokni azokat a fura TV-lábakat a Samunál és LGnél.Gagyi hatása van.szvsz

(#8) TK36


TK36
aktív tag

Jó kis cikk lett.

Nálam azért a plazma ill. LCD TV-k terén (a cikkben bemutatottaknál) választásnál a design nem (az első) szempont; inkább a minőség és a tudás elfogadható párosa.

A Rollei HD Pro-nak tényleg érdekes a formája; bár nekem nem csak a puskagolyó jut róla eszembe. :D
Ez a termék pl. kerékpárnál csak a kormány oszlopra rögzíthető? Az ára sajnos elég magas.

(#9) Champipi válasza próbakocka (#3) üzenetére


Champipi
senior tag

Az MK802 már a múlté. Írnak külföldi gadget oldalak egy olyan új, kétmagos modellről, mely akkor mint egy kövér pendrive és HDMI-be kell bedutni. Hamarosan rendelhető lesz ebayről 80 dollár körül.

(#10) lujó55


lujó55
őstag

fú az a Pana TV nagyon odavág! :C

a másik ami kéne a Canon Legria! :R

[ Szerkesztve ]

(#11) gyiku


gyiku
nagyúr

a vt50 hany col? az egreat min torrentezik, van belso hdd?

hüllő

(#12) GIJoe válasza Champipi (#9) üzenetére


GIJoe
addikt

:K Rockchip RK3066,van benne , benchmark

(#13) bajaki


bajaki
őstag

Elég durvák ezek a tévék. Hangvezérlés... Van ám szenvedés. :)
Az árukat inkább meg se nézem :D

[ Szerkesztve ]

(#14) Destructo


Destructo
aktív tag

Sony TV-ben nagyon ottvan :D

(#15) Kapanyél


Kapanyél
őstag

A Harmony One+ hogyan került ide? Ráadásul a kisker ára is 35k körül van... Évek óta használom, de az 525-öst jobban szerettem. Fölösleges a színes kijelző meg a kapacitív érintés érzékelés.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#16) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

A Pana VT50-nek a "VALÓS" kontrasztaránya 6.000.000 :1-hez ???

Ezt nehezen hiszem el, nem a dinamikus kontrasztról van szó?....:)

[ Szerkesztve ]

(#17) Pista0001 válasza Skyhunter (#16) üzenetére


Pista0001
addikt

Plazma. Ott nincs szükség dinamikus kontrasztra, sőt nem is lehetséges mert nincs háttérvilágítás, a képpontok maguk adják a fényt.

(#18) bambano


bambano
titán

ez a 47900 forintos KÖZÉPKATEGÓRIÁS távirányító kb. olyan duma, mint a kompakt ferrari meg a belépő kategóriás lopakodó bombázó :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#19) vlevi válasza GIJoe (#12) üzenetére


vlevi
nagyúr

" Rockchip RK3066,van benne , benchmark"
Akkor az egy kijelző nélküli Concorde IPS Plus?

[ Szerkesztve ]

(#20) Pista0001 válasza bambano (#18) üzenetére


Pista0001
addikt

Hát, ha azt nézzük hogy van 2000 forintos meg 100000 forintos is akkor tényleg középkategóriás. ;]

(#21) bambano válasza Pista0001 (#20) üzenetére


bambano
titán

és egy 100k-s távirányító mit tud? van benne gyémántberakásos vibrátor és a benne levő infraled olyan erős, hogy gombnyomásra készresüti a mirelit pizzát?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#22) Pista0001 válasza bambano (#21) üzenetére


Pista0001
addikt

Fogggggalmam sincs hogy mit tud, de létezik. :B :P

[ Szerkesztve ]

(#23) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Ez az iszonyat ócska, de ahhoz képest horror áron kínált Sencor tévé mégis hogy került be a sok csúcskategóriás megjelenítő közé? :F

(#24) GIJoe válasza vlevi (#19) üzenetére


GIJoe
addikt

Az, de 75-80K egy Concord? :Y Vicc...

(#25) Black&White


Black&White
addikt

Hangprojektorok között jó vétel ez a Philips?

(#26) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Az LG plazma, meg a Pioneer STEEZ Tough hangcucc bejövős.
De nekem olyan hangkeltő kellene, amit rálehet dugni gépre, és van beépített wi-fi-je, amin tud telefonról, tabról zenét fogadni... Olyan létezik???

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#27) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Egy ilyen nagy samsung tévével lehet kibékülnék :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#28) t256


t256
őstag

Akárhogy mondják, hogy a plazma tévék már nem olyan drágák, mint régen voltak, ahhoz képest ezek elég horror árak.

LCD árfekvésben maximum HD Ready plazma tévét lehet kapni.

Persze megértem, hogy ezek a csúcsmodellek, de ha az ember FullHD felbontást akar az is 200000 forintnál kezdődik.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#29) GIJoe válasza t256 (#28) üzenetére


GIJoe
addikt

ö ez annyira nem sok, mint írod... :B

Vagy ez gagyi?

[ Szerkesztve ]

(#30) lorinser válasza Pista0001 (#20) üzenetére


lorinser
senior tag

Na ja, de van drágább is: Philips Pronto

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#31) Pista0001 válasza lorinser (#30) üzenetére


Pista0001
addikt

Az a több mint fél millió forint ott a lista alján az már......... :W

(#32) gyuribácsi88

Hagyjuk már ezeket a plazma tévéket, minek erőltetik? beégés, zabál mint egy disznó, fűt mint egy kályha, túl sok hátrány és túl kevés pozitívum ...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#33) Bogyó bá' válasza gyuribácsi88 (#32) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

De állítólag jó képük van, és egy alapvetően bámulásra szánt eszköznél ez nem hátrány...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#34) t256 válasza GIJoe (#29) üzenetére


t256
őstag

Nekem csak az Electro Outlettel van gondom. Nincs gyári gari, szállítási sérültek stb.
Ez nem tetszik.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#35) GIJoe válasza t256 (#34) üzenetére


GIJoe
addikt

2 év garanciát adnak rá 4500 Ft ért + 2 év teljes-körűt, sokat vásároltam innen a szállítássérült azt jelenti 90%ban h nincs meg a doboz, bumm...

(#36) Pista0001 válasza gyuribácsi88 (#32) üzenetére


Pista0001
addikt

Darabra lehet hogy kevés a pozitívum, de pont a legfontosabb: sokkal szebb a képük. Úgy kezdődik a dolog hogy a fekete tényleg fekete. Én ha tehetném akkor vennék egy nagyobb plazmát (40-50 hüvelyk max) csak filmezni és egy max 32-es LCD-t tévézni. De sajnos nem tehetem. :(

(#37) Mr President


Mr President
senior tag

Nagyon szimpatikus az LG plazma. Ha esik az ára, vagy lesz vmi jó kis akció, esetleg idővel egy megkímélt használt. És beesik jóval 200 alá, akkor lehet bekellene rúházni egyre. :DDD

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#38) erdoke válasza gyuribácsi88 (#32) üzenetére


erdoke
titán

Ha már életedben nem láttál/használtál otthoni körülmények között plazmát, legalább pár tesztet elolvashatnál időnként... Friss modell pl. a Samsung E6500-as szériája, ami a cikkben említett E8000 smartos marhaságoktól megóvott öcsikéje. A tesztekben kiemelik, mennyire érzéketlen a ghostra (beégetni már igen nehéz szinte minden modern plazmát), és a 60-as méretű 200 W körül fogyaszt kalibrálva. Lassan 400e-re esik az ára, és ha megnézed, milyen híg fos LCD-ket kapsz ilyen méretben ennyiért, mindjárt átgondolod a dolgot...

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#39) szp1 válasza gyuribácsi88 (#32) üzenetére


szp1
addikt

Már megint megláttad, hogy szerepel a cikkben plazma TV, rögtön lecsaptál : trollkodás ON.
Amúgy a hsz ( ? ) -ed alapján gőzöd sincs a 2012-ben kapható plazma technológiáról.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#40) Möhe válasza erdoke (#38) üzenetére


Möhe
addikt

Felesleges,nem is akarja észrevenni a két technológia közötti különbséget. Szerintem a "néma magyarázza a süketnek hogy a vak mit látott" egy régi plazma cikkről esete forog fenn. Végülis nem a képminőség a lényeges egy megjelenítőnél....

(#41) kromatika


kromatika
veterán

jó és érdekes cikk volt.köszi.

(#42) gyiku válasza erdoke (#38) üzenetére


gyiku
nagyúr

az ilyennek valo a ledes 3d smart lcd. meg is erdemli.

hüllő

(#43) Johnny Cage válasza gyuribácsi88 (#32) üzenetére


Johnny Cage
addikt

apa, kezdődik..

(#44) emvy


emvy
nagyúr

"A háromdimenziós képbeállítások között megtalálható a THX tanúsítvány, ami még mindig egy minőségi standardot jelent"

O rly?

while (!sleep) sheep++;

(#45) erdoke válasza emvy (#44) üzenetére


erdoke
titán

Hát, az EISA díjhoz képest mindenképpen. :D

Egyébként érdemes egy pillantást vetni pl. a Pana plazmát THX profiljára, viszonylag közel vannak a kalibrált állapothoz, legalábbis egy átlag LCD-hez viszonyítva.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#46) gyuribácsi88 válasza szp1 (#39) üzenetére

ismerjük egymást? nem!!! akkor meg örülnék neki ha nem szólogatnál be, én se tettem.

és mi az hogy már megint? vannak azért itt bajok a fejekben rendesen.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#47) gyuribácsi88

De akkor azt mondja meg nekem valamelyik high tech tudós, hogy ha a plazma annyira jó? miért nem azt veszik inkább az emberek a led-lcd helyett. Hiszen ma az internet korában ha venni akar valaki valamit el tud róla olvasni 300 féle tesztet és 20 féle fórumon utána tud érdeklődni dolgoknak, nincs az mint régen hogy "hallottad hogy ez és ez" alapján vennének az emberek bármit is.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#48) bambano válasza gyuribácsi88 (#47) üzenetére


bambano
titán

mintha ebben a szakmában meg a társterületeken a vásárlást valaha is befolyásolta volna, hogy mi jó... és akkor még nem beszéltünk arról, hogy 100 rugóért akcióznak lcd tvt-t, ehhez képest mennyi is a plazma?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#49) erdoke válasza bambano (#48) üzenetére


erdoke
titán

Volt már (42-es, ugye ez a legkisebb méret) Pana plazma is kifutó akcióban 90-110-ért (HD Ready-Full HD), de a plazma topikon kívül nem nagyon terjed...
Sajnos a 4-es (belépő) szériás Samuk nem tudnak natív 24p-t, úgyhogy hiába hivarkoznék rájuk, hogy 43" és csak ~110e, teljes szívből nem tudom ezeket ajánlani. Ahogy a 23.976 hiánya miatt a Realtek chipes médialejátszókat se, bár itt a 11e Ft-os is sokkal jobb, mint a tévékbe épített csodák, és sok ember nem érzékeny az ugrálásra, amit a 24.000 lejátszás miatti korrigálás okoz. Mosott mozgású LCD-n bizonyára még kevésbé feltűnő.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#50) Kapanyél válasza gyuribácsi88 (#47) üzenetére


Kapanyél
őstag

Leginkább azért, mert a többség ugyanolyan 1.0-san vélekedik a plazmatévékről, mint te.

Más: a drágább távirányítók általában már RF-képesek, összehozhatók otthonautomatika rendszerrel, multi-room audioval, stb.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.