Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Sziasztok!
Még új vagyok ebben a multimédiás lejátszók világában, de lenne pár kérdésem ha tudnátok segíteni nagyon megköszönném.
Ahogy látom a Playon! -ról írnak a legtöbb jót.
Nekem a A.C.Ryan Playon!HD Mini+ Wlan ami nagyon bejön.
Szeretnék egy ilyet vásárolni, olyan 80-90 euróért láttam.
-Csak azt nem tudom, hogy ha nem HD-s tv-re kötöm rá akkor is lejátssza a filmeket, csak más felbontásban? ( később tervezem HD-s tv-t venni)
-A Mini-k közül csak a ACR-PV73200 - típussal lehet torrentezni?
-Melyik firmware szükséges hozzá ( torrent-hez) ?
-És létezik-e hozzá magyar nyelvű firmware?
-Működik szerverként is? pl: Ha USB-vel egy külső vincsesztert csatlakoztatok hozzá akkor az adatokat máshonnan is el tudom érni, nem csak otthonról?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#352) Źşë' válasza Low Noise (#350) üzenetére


Źşë'
addikt

gondolom a teszt picit régebbi, és nem lett kibővítve rá, am melyik opció miatt sajnálod?

milyen hdd-t érdemes rákötni a minire? látom csak usb csatlakozási lehetőség van, az korrekt ha egy sata 2es hdd-t usb-s mobile rackban csatlakoztatok?

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#353) canniball válasza Źşë' (#352) üzenetére


canniball
nagyúr

"látom csak usb csatlakozási lehetőség van..."
Rosszul látod, ott a lan is.

"...az korrekt ha egy sata 2es hdd-t usb-s mobile rackban csatlakoztatok?"
Korrekt. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#354) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Látom halott a fórum :-(( :W

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#355) canniball válasza VANESSZA1 (#354) üzenetére


canniball
nagyúr

Egyrészt mindenki nyaral, másrészt tessék ebbe a topikba átfáradni; ugyan ott sem fogsz elszédülni a sebességtől de inkább ott gyűlnek a tulajok. :)
Amúgy
- ha HD Ready TV-re gondolsz akkor tökéletes köztük az együttműködés.
- torrentezni (úgy olvastam) nyögvenyelős.
- az új fw-k egy ideje már beszélnek magyarul is...sőt a legutolsó(k) már teljesen máshogy is néz(nek) ki.
- szerverként nem tudom működik-e.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#356) VANESSZA1 válasza canniball (#355) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Köszi az infót ! :R :R

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#357) bluobluo


bluobluo
aktív tag

Üdv!

Szeretnék segítséget kérni az AC Ryan Playon HD mini frissítéséhez, ugyanis a legutóbb kiadott gyári frissítés a hivatalos honlapjukról feltett frissítésnél olyan hiba keletkezett, hogy a médialejátszó indításakor csak a mini netes címét látni folyamatosan, már a menübe nem megy be, olyan mintha lefagyott volna.
Hogy lehet ezt megjavítani, vagy egy normális frissítést felrakni?
Előre is köszönöm!

Nem rendelek, veszek soha semmit a netről!

(#358) bluobluo válasza bluobluo (#357) üzenetére


bluobluo
aktív tag

erre valaki? #357

Nem rendelek, veszek soha semmit a netről!

(#359) ent


ent
őstag

Sziasztok! Valszeg rossz firmwsre ment fel play on hd mini re! Az ujrainditas soran a nyelv kivalasztasanal meghalt a joszag! Szerintetek mit lehetne tenni? Nagyon koszonom!

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#360) vjozsef válasza ent (#359) üzenetére


vjozsef
senior tag

10% esely hogy visszahozhato.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.