Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Planetside 2

Hozzászólások

(#1) Shing


Shing
őstag

Jó kis bemutató lett. Én is Cobalton vagyok, de TR-es. :W

(#2) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Elkezdtem leszedni, kipróbálom! :)

Oda mentem, ahol vagyok!

(#3) DIESELPOWER


DIESELPOWER
aktív tag

Nem rossz és nem kell hozzá atomerőmű :C

(#4) Termi92 válasza DIESELPOWER (#3) üzenetére


Termi92
tag

Pont, hogy kell hozzá egy erősebb gép. Nekem minimum garfikán beakad a játék egy nagyobb csatában (konfig: 4 magos phenom, 2,1 ghz, Ati 6650m 1GB, 8 gb ram... legtöbb mai játék (Far Cry 3, Tomb Raider) közel fullon mennek), és teljesen játszhatatlan tőle az egész...

(#5) ViZion


ViZion
félisten

Szimpatikus, a BF2142 és az ET: QW után lehet ez lesz az új kedvenc... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6) csibe1 válasza Termi92 (#4) üzenetére


csibe1
addikt

A multis játékoknak mindig is nagyobb volt a gépigénye.
Azzal a videókártyával meg nem is csodálkozok rajta,hogy akad.

A bemutatóhoz:
Köszi,kipróbálom.
Már jó ideje nem játszottam sci-fi témájú fps-el (anno még UT2004),de erre kiváncsi lettem.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#7) csibe1 válasza csibe1 (#6) üzenetére


csibe1
addikt

El is kezdtem leszedni.A jelszómegadásnál elég háklis,külön kis és nagybetűnek is lennie kell a jelszóban,mert különben nem fogadja el.Utána a megadott emailre küld egy aktivációs linket,majd az aktiválás után lehet bejelentkezni a kliensbe,addig nem lehet belépni.

A telepítésnél érdemes arra figyelni,hogy egy könyvtárba teszi a klienst és a játékot; szóval az elején azt a könyvtárat adjuk meg ahová a játékot szeretnénk telepíteni,mert alapból a C meghajtóra tenné.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#8) Tomaaasz válasza Tomaaasz (#2) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Ühüm, "Game Error G25".

Ahogy nézem másnak is van ilyen gondja. Megoldás: "Vegyél új videokártyát, vagy várj frissítésre."

Köszi... :U

Oda mentem, ahol vagyok!

(#9) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Jó játék, én már jó ideje tolom. Egyetlen negatívumként én azt tudom kiemelni, hogy free playerként nagyon nagyon lassan lehet csak összekaparni a fejlődéshez szükséges pénzeket.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#10) Kecsua


Kecsua
tag

Most az nvidia kártyákhoz adnak kupon kódot 3 játékhoz (Wot, Hawken meg a Planetside 2). A hardverapró is tele van vele. [íme] Én csak a wot-ost (7500gold+1hó prém) használtam fel.
A másik 2 még megvan ha valaki igényli elboltolhatjuk.

[ Szerkesztve ]

(#11) capulet75


capulet75
addikt

Tetszett a cikk, jó a stílusa. Ki is próbálom a játékot, remélem elmegy a notimon. 4 mag, 2,7ghz - 6720G2 2GB hcfx.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#12) bali93


bali93
tag

Jó cikk, grat. Én játszottam a játékkal, ingyenes lövöldék között a legjobb, de asszem maradok a Battlefieldnél. :))

(#13) Dominó85


Dominó85
veterán

Hmm... jónak tűnik. Holnap lekapom. Talán eldöcög az aláírásomban lévő konfigon. :P

* Péter - 06302461862 *

(#14) csibe1 válasza Dominó85 (#13) üzenetére


csibe1
addikt

Talán,nagy duzzogva. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#15) bebe159


bebe159
aktív tag

Mennyit szed le? Csak mert mobilnetem van :DDD És jó lenne tudni, hogy mekkora a telepítő fájlja. Meg ha elindítom a telepítést, leszedi, és azonnal telepíti is, vagy meg lehet szakítani a telepítést úgy, hogy megmaradjon a telepítő fájl. Remélem érthető volt.

(#16) ViZion válasza bebe159 (#15) üzenetére


ViZion
félisten

Sokat szed le, steam-en néztem. Nekem is ez a bánatom vele... :(
És valami b**i szokás lett ez a direkt telepítős, h nincs offline installer... OK, steam-re is van megoldás, de akkor is macera. :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17) csibe1 válasza bebe159 (#15) üzenetére


csibe1
addikt

A telepítője az 20MB, utána ha megvan a regisztrációd és aktiváltad, leszed még vagy 11GB-ot.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#18) bebe159 válasza csibe1 (#17) üzenetére


bebe159
aktív tag

Köszi, hát az rohadt sok :O

De akkor leszedem bnőmnél a laptopjára, aztán átpattintom az egészet a gépemre, talán megy.

[ Szerkesztve ]

(#19) kromatika


kromatika
veterán

köszi.kipróbálom.

(#20) redbull86


redbull86
aktív tag

Én is ki próbálom remélem el viszi a konfig,..

:DD
:DD

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#21) Dominó85


Dominó85
veterán

Ekkora egy f0s játékot! Bocsánat a cikk írójától, de ezt a balfax játékot kinek találták ki? Spawnkill a legtöbb helyen és ha a harc hevében véletlenül meglövöm az előttem keresztbe futó társamat, akkor leblokkolja minden fegyveremet és legyaknak mint a xart. Nem is beszélve arról, hogy a rangban 30-40 szinttel feljebb állók együtt játszanak a tök kezdő játékosokkal. WattaFak kategória... Ez a gamma amilyen gyorsan lejött a netről, még gyorsabban távozott is a gépemről. A grafika pedig csapnivaló! Az aláírásomban szereplő konfig nem gyenge, így FullHD-ra és mindent maxra toltam, de a látvány nem hogy nem győzött meg, de a 2008-as Warrock szintjét sem hozza. Csak mazochisták tegyék fel ezt a TeamFPS-nek nevezett valamit. :W

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#22) LK válasza Dominó85 (#21) üzenetére


LK
addikt

Nem fogalmaznék ilyen élesen,de igaz az utolsó szóig.
Feltettem.Low grafikán ment. (core I3,SSD,GTX460,20 colos monitor) Már abba is belefagyott sokszor,hogy elkezdődött a játék. Grafika nem egy ász,a magasabb szintűeket hiába lődözöm,egy lövéssel kinyírnak. Fejlődési esély minimális. Nálam két hétig volt fent.Nagyon vártam hogy feltegyem,de óriásit csalódtam.
Feltettem a World of Tanks free to play multit,és nem csalódtam. A legszarabb gépen is elmegy,viszonylag jó grafikával. Aki figyel a jobb játékosokat is le tudja lőni.Jól lehet fejlődni. Magyar honlapok,leírások tömkelege van hozzá. Van hozzá MAGYARÍTÁS,amit automatikusan fel is rak! Egyenrangú minden játékos a csatákban!!! A prémium(fizetős) cuccok csak arra jók,hogy némileg gyorsabban fejlődjön vki. 100X jobban ajánlom a WOT-ot!

Cikkíróknak:
Lehet hogy már volt,de ha nem, akkor készítenétek egy WOT tesztet is? Köszi :)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#23) crey


crey
MODERÁTOR

A cikk korrekt lett, grat!

Illik megjegyezni, hogy bizony elég vas igényes a játék, a SOE-s srácoknak az optimalizáció nem az erőssége.

Ceres szerverre várjuk a Vanu játékosokat! Az Outfit jelenleg 7-8 embert számlál, van saját TS is - bővülnénk ;)

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#24) Blue@X válasza Dominó85 (#21) üzenetére


Blue@X
senior tag

Heh ez volt aztán a hozzászólás. Látszik hogy nagyon kevés időt raktál a játékba, így ami itt leírtál az vélemény, de szinte semmi alapja nincs ennyi játékidő után.

"Spawnkill a legtöbb helyen"
Ha nem akarsz spawnkill-t akkor jó helyre kell spawnolni, ne a csata sűrűjébe. Én már 2 hónapja játszom a játékot, eddig ha 3-szor megöltek a spawn helyen sokat mondok...

"ha a harc hevében véletlenül meglövöm az előttem keresztbe futó társamat, akkor leblokkolja minden fegyveremet és legyaknak mint a xart"
Előfordul, de nem jellemző a játékra. Vannak ügyetlenebb játékosok akik erre nem figyelnek még, hogy ne álljanak be más elé. De amúgy is ki az aki olyan helyre megy ahol az emberek egymás hegyén hátán vannak? (crownista zergek) Taktika, taktika, taktika és ezt mind elkerülöd...

"Nem is beszélve arról, hogy a rangban 30-40 szinttel feljebb állók együtt játszanak a tök kezdő játékosokkal."
Ez miért is gond? Szerintem ettől jó a játék...

"A grafika pedig csapnivaló!"
Nézzél meg pár ingame gameplay videót, és látni fogod hogy az egyik legszebb látványt nyújtja a játék. Azt azért ne felejtsd el hogy itt nem 32 játékos van egy viszonylag kis térképen, sok esetben 200+ ember egy helyen. Az én gépemen High beállításon van a játék, nézzél meg egy naplamentét, napfelkeltét így...

(#25) BomiBoogie válasza LK (#22) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A WoT fórum itt található, rengeteg infóval. :K

(#26) LK válasza BomiBoogie (#25) üzenetére


LK
addikt

Tudom főnök,csak volt teszt készítve róla? Végül is világcsúcsot álítottak fel az egy szerveren lévő játékosok számával :) Planetside 2 teszthez hasonlót nem terveztek a WOT-tal?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27) crey válasza LK (#26) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Dear my friend, te miért nem írsz egyet? Ez egy lelkes fórumtag logout bejegyzése, nem prohardver teszt... :U :P

Blue@X: igaz amit írsz, bár azért nem véletlen, hogy annyit melóztak a spawn roomok átalakításán. A hellfire rakéták viccesek tudnak lenni... :O

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#28) BomiBoogie válasza LK (#26) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

(#29) LK
Ahogyan a cikkíró is csak egy "lelkes amatőr", de a lelkesedés a sorokon keresztül is érezhető. Nem kell kisregényeket fogalmazni, egy rövidebb, de hangulatos írás is jó lehet.

Szerintem ha szólsz a topikban és "fellázítod" őket, biztos szívesen veszi a közösség. Csak egy kattintásba kerül. :K

@crey
:K

[ Szerkesztve ]

(#29) LK válasza crey (#27) üzenetére


LK
addikt

Mert én nem vagyok egy gyakorlott, fantasztikusan profi teszter,és újságíró :P . Amúgy igazad van. :C

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#30) Dominó85 válasza Blue@X (#24) üzenetére


Dominó85
veterán

Talán nézd meg a konfigomat az aláírásomban. Nem éppen 640*480-ra találták ki... Hja és neked 3 óra gameplay kevés? Nekem bőven sok volt. Akárhova spawnoltam mindig várt egy láthatatlan sniper és egy light soldier akármelyik spawn zónában. 30-szinttel magasabb agyon prémiumozott csírákkal szemben aztán tényleg fair játszani. Oldalról darálom a fegyómmal fél méterről és egy fordulás után 3 lövéssel leszed, mi alatt én beletoltam 2 teljes tárat. Vicc ez a játék... Grafikailag ha szerinted szép, akkor menj el szemészhez. Én csak a kedvedért nem szedek le megint 8GB-ot, hogy megmutassam milyen f0sul néz ki mindent maxra tolva. Még egyszer talán ránézek a nyáron, de fogok én ennél sokkal színvonalasabb MMOFPS-t is találni. :R

* Péter - 06302461862 *

(#31) crey válasza Dominó85 (#30) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Sok lesz már a f0sból... :U fejtsd ki a véleményed, de kérlek kultúrált formában.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#32) LK válasza BomiBoogie (#28) üzenetére


LK
addikt

Igazad van. A wot-os részt törölnétek a hsz-ből? Illetlenség és nagy off-volt a részemről.

Szerettem volna jól érezni magam(mindent megtettem) a Ps2-vel,de nem sikerült sajna. Kaotikus volt minden,mindenki futkározott mindenfelé,az összjáték,egymás segítése minimális szinten sem működött.

Inkább ebből töröltem, és neked irány a WoT fórum. :)

[ Módosította: BomiBoogie ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#33) Termi92 válasza csibe1 (#6) üzenetére


Termi92
tag

Igen akad, nem is mondtam hogy jó hozzá a gépem. gyuri hozzászólására írtam, hogy igenis kell hozzá erőmű (és a gépem volt a példa), mivel a játék motort egészen 2020-ig használni akarják.
(amúgy 6650m-et csak ne tessék leszólni, nagyon sok mindenre elég az :P :DD )

(#34) Blue@X válasza Dominó85 (#30) üzenetére


Blue@X
senior tag

Okés elfogadom amit írsz, bár továbbra is megtudom cáfolni ész érvekkel (de nem teszem, esetedben felesleges), úgy érzem hiányoddal nem vesztett sokat a játék...

Számomra az egyik legszebb MMOFPS (szemészhez megyek évente), elvonatkoztatva attól mekkora számú játékossal operál (egy-egy kontinens csúcsidőben 2000 játékost fogad ha jól tudom).
Ez az első olyan játék ahol tényleg nem számít hogy adsz-e pénzt vagy nem, semmi előnyöd/hátrányod nem lesz ha free-ben tolod (nézd meg bármelyik MMORPG-t, bár tisztában vagyok vele hogy nem egy kategória). Az már más kérdés hogy én is vettem a játékban SC-t, de pusztán azért hogy ezzel is támogassam a készítőket és egy kis egyediséget varázsoljak a karakteremre, de semmi előnyöm nem lett ettől (max a suporttal való kommunikációm alatt talán érződött kicsit).

Amúgy a SOE ezzel nagyot robbantot, remek irányba viszik a játékot, rengeteg újítás várható (plusz kontent ingyen), és idővel a konkurenciának is másolnia kell...

(#35) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Blue@x
Dominó85

Azelőtt fejezzétek be a személyeskedést, mielőtt érdemben elkezdenétek!

(#36) Zedz


Zedz
addikt

Szerintetek egy laptop ezt mennyire lenne képes futtatni?

A cikket élvezettel olvastam, fel is keltette az érdeklődésemet, csak ez az optimalizációs kérdések kicsit aggasztanak.

Egy GT630M van a notimban, mai játékokat high beállítások mellet tudom futtatni. A felbontás miatt reménykedem egy játszható élményben! :D Megpróbáljam?

(#37) crey válasza Zedz (#36) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Próbáld ki. ;) végül is ingyen van, és még csak nem is warez.

Ja aztán ha működik, és tetszik gyere Ceres szerverre Vanunak :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#38) Zedz válasza crey (#37) üzenetére


Zedz
addikt

A 3 frakció közül van amelyik kiemelkedik teljesítményben a másik kettőtől?

WoW-ban is az nem tetszett, hogy 1-2 battlegroupban valamelyik frakció túl erős volt, és felesleges volt a másikban karaktert kezdeni. Amúgy első blikkre a TR tetszik! :D

(#39) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én úgy nem szeretném, ha a free2play lenne a jövő, de sajnos nagyon annak áll a zászló. :(

(#40) crey válasza Zedz (#38) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Amúgy nem nagyon emelkedik ki egyik frakció sem, próbálják jól kompenzálni a fejlesztők - és ugye folyamatos a tesztelés. :)

BomiBoogie: pedig azé lesz, sajnos.
Ez egyrészt válasz a warezre is, másrészt jelentősen több bevételt produkál, ráadásul évekig, mint egy hagyományos megvásárolt játék. :U

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#41) Zedz válasza crey (#40) üzenetére


Zedz
addikt

Na ezt örömmel olvasom! A Ceresen van a legtöbb magyar?

(#42) crey válasza Zedz (#41) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nem, de ha nem oda jössz Vanunak, nem is lesz soha... :O :U :DDD
amúgy a Millneren van a legnagyobb outfit, és az TR. :)

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#43) Zedz válasza crey (#42) üzenetére


Zedz
addikt

Hát vagy TR vagy NC akarok lenni :D Így elsőre.

(#44) Blue@X válasza crey (#40) üzenetére


Blue@X
senior tag

Azért a Vanu fegyverek jobbak, nincs bullett drop és még sok esetben a sebzés/bps is sokkal jobb.

(#45) crey válasza Blue@X (#44) üzenetére


crey
MODERÁTOR

amit ellensúlyoz a TR/NC a zerg szerű viselkedéssel :DDD najó, elsősorban az NC :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#46) Blue@X válasza crey (#45) üzenetére


Blue@X
senior tag

Ez igaz :D Viszont ha egyszer elindulnak a Vanuk, nehéz őket megállítani... :(((

(#47) Zedz


Zedz
addikt

Cheaterek száma ugye minimális? :S Remélem 1 sincs :DDD

(#48) Blue@X válasza Zedz (#47) üzenetére


Blue@X
senior tag

Vannak (aimbot, wallhack), én napi szinten találkozom velük sajnos, de reportálni lehet őket, így azért fogyatkoznak.

De lassan már jobban félek a saját kék társaimtól, akik képesek fejbe lőni hátulról mindazért a 25XP-ért amit megkapnak ha helyettem hackelik meg a konzolokat...

[ Szerkesztve ]

(#49) etejedu


etejedu
őstag

Hi!
Mint lelkes Planetside 2 rajongó és játékos üdvözlöm eme írást.
Bár többet vártam ettől a cikktől; konkrétan részletesebb, kidolgozottabb irományt.
Végülis a célját elérte, mint bemutató.
Azért hozzá lehet tenni, mert "sokan" panaszkodnak itt a "csúnya" grafikára, hogy akinek a szélben megborzongó szőrszál, vagy a libabőr látványa esetleg izzadtság cseppek látványa érdekli vagy ez juttatja el a csúcsra annak valóban nem ez az FPS epic-multi lesz a favorit. Bár ennek ellenére igen kidolgozott, részletgazdag minden elemében. Valóban meg kell állni és csak bámulni.
Azt is meg kell jegyezni, hogy ne keverjük össze a Cod illetve Battlefield típusú fps multikkal.
Itt sokkal többről van szó mint megyek ölök foglalok. Az elején a sikerélmény konvergál a nullához.
Ez teljesen reális. Nehogy már egy újonc úgy és annyit tudjon face-to-face , mint egy profi.
Taktika, csapatmunka, kommunikáció, megfelelő csapatszerkezet. Utána lehet aprítani.
Igen ez vontatott lassú munkának tűnik tele kudarcal. De ebből tanulunk.
Kárpotol a látvány, ahol az idő múlását a napszakok váltakozásában érzékeled, a csapatszellem amely vidám hangulatú vagy éppen feszült szóval a TeamSpeak használata kötelező és elengedhetetlen, a grandiózus akár több órányi csata akár egyetlen kis bázisért. De sorolhatnám eme remek játék megannyi pozítívumait amit nyújthat az izgalomra vágyó valóban hardcore gamernek.
Mert ez az!

[ Szerkesztve ]

(#50) Zedz válasza Blue@X (#48) üzenetére


Zedz
addikt

Akkor remélem aktívak az ezért felelősek! :D Nagyon el tudják szúrni más szórakozását =/ Sosem értettem ez nekik miért vicces. :(((

Szerk.: uhh ez azért durván hangzik :SS

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Planetside 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.