Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Phülöp


Phülöp
addikt

Egy friss WebOS-nek es a hozza kapcsolodo "rendes" app-kinalatnak jobban orulnek... egy mai vason.
Tudom, almodik a nyomor. :)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2) lenox


lenox
veterán

Tegra 3-at mar nem felesleges piacra hozni? Mondjuk biztos a hp jobban tudja...

(#3) #16820480


#16820480
törölt tag

Az a Slate 8 Pro jól is nézne ki, csak egy kicsit frissebb rendszer kellene rá, meg 2GB ram, és ennyiért jó vétel volna. Igazából még a rendszer is mindegy, csak lehessen nyitni a bootloadert.

#1: Igen, a webOS jó volna, de annak már annyi :(

[ Szerkesztve ]

(#4) Paul119


Paul119
addikt

Egy tegra 4esre tuti be nevezek :)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5) sid87 válasza #16820480 (#3) üzenetére


sid87
senior tag

Ennyiért 2Gb ram kicsit nagy elvárás szvsz. :-)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#6) csordas11


csordas11
aktív tag

Mire ideér jóval drágább lesz a feltüntetett árnál. :K

(#7) amanoba válasza sid87 (#5) üzenetére


amanoba
őstag

Szerintem nem, ott van pl az lg gpad8, hasonó áron 2giga rammal.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#8) #16820480 válasza sid87 (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

LG G pad, 2013-as N7. Meg lehet azt oldani.

(#9) tjb007


tjb007
nagyúr

Slate 7 Extreme = NVIDIA Tegra Note
Amúgy elég drága itt Európában a Slate 8 Pro, az angoloknál £280 az ára.

(#1) *iguana*

Írj az LG-nek, hátha ;] :P

(#2) lenox

Miért lenne felesleges ?

(#10) uki válasza #16820480 (#8) üzenetére


uki
aktív tag

Pontosan, azert egy tegra4-es cuccba 2013 vegen ferjen mar bele a 2GB ram. Tudom -tudom a Kit-kit 512-on os gyonyoruen fut (:P), de akkor is. Amugy piros pont a 4:3-as keparanyert. :R

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#11) uki válasza tjb007 (#9) üzenetére


uki
aktív tag

Ket perce neztem az arat. Igenis ebbe az arba ferjen bele a 2 GB ram. Foleg ha hosszabb tavon terveznek a cuccal a HP-nel es sima komersz droidos tabletet hoznak ki amivel dunat, elnezest jangcet lehet rekeszteni. :))

[link]

lejart a limit :W

[ Szerkesztve ]

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#12) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Marha vastag ebből a szögből... :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) lenox válasza tjb007 (#9) üzenetére


lenox
veterán

Mert van ujabb es jobb, meg van olcsobb is. Nem tudom miert akarna valaki ma uj tabletbe 40 nm-es chipet venni, mikor annyi sok lehetoseg van.

(#14) blade zte


blade zte
őstag

Egy kindle fire hdx s800-al, sztereóval, és fullhd-val 200-ért talán jobb választás.

Oppo find 7 astro black

(#15) tjb007 válasza lenox (#13) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindig lesz újabb meg jobb, de ettől még nem lesz valami felesleges. Órákig lehetne sorolni, hogy ki mit rakhatott volna mi helyett, de semmi értelme nem lenne. A HP választása valamilyen megfontolásból erre esett, feltételezem elég tetemes méretű kedvezményt kaptak az amúgy is alacsony listaárból.

Amúgy meg ott van 200 dollárért a Tegra 4-es Slate 7 Extreme, akinek nem tetszik a Tegra 3 az majd olyat vesz.

(#14) blade zte

230 dolláról indul a HDX.
Vitathatatlan, hogy műszaki paramétereiben 100x jobb választás egy HDX, csak épp itthon elég korlátozottan használható.

(#16) <Adamsky> válasza Phülöp (#1) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ja, emlékszem mikor nagy arccal (Andoid-osként) kezembe vettem a haver WebOS-es tablet-jét, hogy majd jól lef*kázom... hát nem jött össze. Akkor nagyon nem értettem, hogy ez miért nem nyomta le az Android-ot. Gyenge marketing? Kevés beletolt pénz? Az biztos, ha annyira nyomták volna mint a fele ennyire egyben lévő WP-s rendszerét az MS, akkor most lehet az Android csak másodhegedűs lehetne.

Én a 7-es Slate 7 Extreme-re kerestem egy kicsit rá. Nem lesz ez rossz cucc szerintem. Még "cerka" is lesz hozzá. Nem is értem miért nincs minden tablet-hez. :F

(#17) Paul119 válasza <Adamsky> (#16) üzenetére


Paul119
addikt

Bilibe lóg a kezed... :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#18) lenox válasza tjb007 (#15) üzenetére


lenox
veterán

Mindig lesz újabb meg jobb, de ettől még nem lesz valami felesleges.

Csak akkor nem, ha legalabb sokkal olcsobb. De 2012-es Nexus 7-et meg kapni, es az is ilyen aru. Vagy Asus Memo Pad HD 7 129 dollar 16 GB tarral. Szoval nem latom, miert nem felesleges, az valahogy nem tunik jo ervnek, hogy nincs ertelme sorolni, hogy mas mit hagyott ki. Biztos van oke, jo lenne tudni, hogy mi.

(#19) monti0222w válasza lenox (#18) üzenetére


monti0222w
addikt

Akkor lenne igazad ha ugyanazok a paraméterek lennének, de nem, a Slate bővíthető a Nexus meg nem, már ez is elgondolkodtató a rendeszer frissités meg nem mindenkinek fontos, arról nem is beszélve hogy korántsem tökéletesek ezek a frissítések!

[ Szerkesztve ]

(#20) lenox válasza monti0222w (#19) üzenetére


lenox
veterán

Van masik tegra 3-as, 1280x800-as, 8 GB-os, bovitheto tablet is olcsobban.

(#21) monti0222w válasza lenox (#20) üzenetére


monti0222w
addikt

De ez a nyitó ára, megy még lejjebb is! :K

(#22) lenox válasza monti0222w (#21) üzenetére


lenox
veterán

Igen, en is igy gondolom, mert igy semmi ertelme.

(#23) BikerBoyz


BikerBoyz
csendes tag

Sziasztok !!!

tudom nem ide kéne írnom de mást nem találtam légyszi segítsetek ...

Szóval van egy HP 7 Plus 1301 tabletem a gondom a következő minden újraindítás (kikapcsolás) után a következő bekapcsolásnál állandóan lereseteli magát kéri a (nyelv, időzóna, google fiók stb ) és nem tudom
miért vagy hogy de már idegel rendszerem android jelly bean 4.2.2

próbáltam hard reset akkor a gyári honlapom a visszaállító file de semmi valaki valami ötlet ???

esetleg gyári romot kerestem vlna még de nem találtam hogy újrarakjam :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.