Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cythyel


Cythyel
senior tag

18 hónapig játszottam a japán szerveren (2es hajó a nemhivatalos angol szerver, a Sega is tud róla), és még mindig visszamennék ha lenne kivel tolni...

erről a bétáról csak annyit, hogy borzalmas... az angol szinkronok, főleg a boss-ok esetén rettenetesek... arról nem is beszélve, hogy az eredetileg pc-re készült játékot mért kellett x-re portolni, hogy aztán visszaportolják pc-re megint...

ep1-3 még OT fegyverekkel van, melyeket rémálom fejleszteni, az NT fegyók a 4. epizóddal jöttek ki (japóban perpill a 6. epizód megy kb fél éve)

hogy az m$ miért akart egy 8 éves mmorpg-t kb max 2 évre kiadni, azt még mindig nem látom... japóba ha vége a 6. epizódnak, onnantól még kb 1 év és shutdown, nincs tovább...

másik meg a pso2es, ami egy kiegészítése a fő játéknak és csomó dolog van benne ami a fő részben nem szerezhető meg, hogy ezt itt hogy akarják megoldani...

plusz a cash shop... ugye a hazai fizető eszközünk gyenge, mégis japóba még google pay-en való átváltással is (ami ugye 25-30% extra pénz, és csak pso2es-be tudsz fizetni, fő játékba nem) megérte a prémiumot megvenni, ami szerintem m$ esetén nem lesz meg, túl lesz árazva...

szal szerintem ha Sega nem húz be egy ip block-ot, akkor még mindig értelmesebb a japóra menni a fan tl-el, mint erre...

[ Szerkesztve ]

(#2) GodSied


GodSied
csendes tag

Én már nagyon tolnám :S Remélem lassan jön PC-re is ...
Sajnos japán game valamiért nem ment nekem ...

(#3) Cythyel válasza GodSied (#2) üzenetére


Cythyel
senior tag

ha a gameguard volt a baj, akkor az tipikus, eléggé gáz az a védelmi szoftver, majdnem minden antivir és anti malware progi kiakasztja, az meglesz valszeg az m$ féle verzióban is

(#4) GodSied


GodSied
csendes tag

régebbi gépen próbáltam mostanin még nem :S Nem tudsz hasonló játékot? AnimeMMORPG érdekelne a legjobban imádom ezeket :D

(#5) Jigoku


Jigoku
tag

Ajj, ezt az MMOt annyira várom már!!T__T

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#6) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Emlékszem anno a Phantasy Star Universe-t kitoltam párszor single player módban. Tudom történetben nincs közük egymáshoz, de azért feltámadt a nosztalgia.

Aki hülye, haljon meg!

(#7) Cythyel válasza L3zl13 (#6) üzenetére


Cythyel
senior tag

azt én is, és a kiegészítőjét/folytatását is
és a psu:aoti még mindig játszható a Clementine caspatának jóvoltából ha vágysz némi online mókára, de offline módban is megy a kliensük... csak azt nem tudom hogy az alap psu sztori és az aoti offline sztori utáni részek elérhetőek e náluk

(#8) xeon forever


xeon forever
addikt

Most neztem vegig az animet. Hat reg lattam ennyire felszines storyboardot. Az also story Jo lenne, de az sokszor jon at, hogy valami oskori civilization probal a nemletezo istenekkel harcolni: kobaltaval. Pedig a keret story tobbre is kepes lenne.
Sok olyan gammat lattam Mar Ami elkukkerolja az eredeti storyt, de lattam Mar az ellenkezojet is....

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9) Cythyel válasza xeon forever (#8) üzenetére


Cythyel
senior tag

én még nem láttam az Oracle-t, de hamarosan megejtem, az biztos hogy a játékon belül teljesen jól átjön a történet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.