Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Kobak77


Kobak77
aktív tag

E52-ről gyári böngészővel (7.3.1.26) tökéletes, Opera Minivel szélesebbre törik, mint a kijelző, szóval vízszintesen is kell görgetni :(.

ui: vmi statisztika nem lesz majd publikus, hogy milyen OS alól hányan nézik az oldalt?

(#102) Parci válasza stevve (#100) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

? te vagy az első, aki ezt mondja, utoljára tegnap néztem wp7-en, és a fejléc meg a főmenü totál halott volt.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#103) stevve válasza Parci (#102) üzenetére


stevve
nagyúr

Leírom, miket tapasztaltam. :)

A fenti Szumma, tesztek, hírek működik, a Rovatok szépen megjelennek és kattinthatóak.
A fórum nem megy (üres oldalt hoz be), de azt írtátok is.
A többi oldal linkje (MA, Logout) nem mutat sehová.
Ja, a Keresés nem csinál semmit.
A cikkek jól láthatóak, a képek kattinthatóak, a legördülő listák jól működnek.
A megosztásra visszatöltődik az adott oldal.

Első release-nek szerintem ez nagyon jó. A lényeg - a cikkek, rovatok - jól működik. Az a nem bugos arra vonatkozott, hogy az ismert hibák/hiányok mellett nem találtam újabbat.

[ Szerkesztve ]

(#104) stevve válasza stevve (#103) üzenetére


stevve
nagyúr

A lenti Címlap, Ugrás és Teljes verzió gombok és jól működnek.

(#105) Parci válasza stevve (#103) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tördelésben sincs gond? tudsz screenshotot csinálni róla (akár másik telóval, digicammel)? nem tudom, hogy lezso mit hekkelt az éjjel, de samsung wp7-es telón tegnap a fejléc és a főmenü nagyon rosszul volt tördelve.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#106) stevve válasza Parci (#105) üzenetére


stevve
nagyúr

Itt van pár darab a fontosabb területekről (Mango béta emulátor, de telefonon is pont ilyen).

A tördelés szerintem rendben van a menüben (hacsak a keresést nem akartátok máshová tenni) és a cikkekben is, bár én jobban szeretem a sorkizárt bekezdéseket. a képeknél van pici gond, azok abban a méretben nyílnak meg, ahogyan a nem mobil verzióban, ahogy látom.

[ Szerkesztve ]

(#107) Parci válasza stevve (#106) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi, ez tényleg olyan, amilyennek lennie kell. fura, hogy a samsungos wp7-es telón meg közben rossz, holott gondolom ugyanaz az internet explorer mobile.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#108) stevve válasza Parci (#107) üzenetére


stevve
nagyúr

Nekem is Omnia 7 van. Én pont ilyennek látom azon is - Mango bétával. Megeshet, hogy a NoDo verziósokban az IE még ennyivel butább. :)

Rákérdezek az Omnia 7 topikban.

[ Szerkesztve ]

(#109) föccer


föccer
nagyúr

Végre valami friss hír. Nyami nyami. Igaz mobilról sosem netezek, így a debug-ban részt nem tudok venni, de legalább a lelkileg mellettetek vagyok :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#110) CarajoEsp válasza Parci (#107) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Kedves Parci, a Nodo-s Wp7-es Optimus 7-tel is szerintem tökéletes, vannak apróbb gondok a tördeléssel, de kb. ennyi.

Bocs. A tördelés valóban gázos, most a stevve által linkelt képpel összehasonlítva.

[ Szerkesztve ]

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#111) rgeorge


rgeorge
addikt

WP7 NoDo IE-ben kicsit bugos a tördelés. A négy kiemelt cikk egymás mellett látszik álló módban is, így olvashatatlan a cím és a szöveg is (desktop és mobile nézetben is). Fekvőben jobb a helyzet a kicsivel több hely miatt.
Mondjuk PC-n is érdekes ez a rész, mert ha kicsi az ablak szélessége, akkor annyi cikk látszik, amennyi kifér (IE9, Chrome, Firefox).

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#112) stevve


stevve
nagyúr

Akkor legalább most megtudtuk, hogy a Mango ezen a téren is jobb. Köszi mindkettőtöknek. :R

(#113) blex


blex
senior tag

lőttem néhány screenshotot nodós omniával
[link]

(#114) stevve válasza blex (#113) üzenetére


stevve
nagyúr

Ez tényleg gáz. :F Nem tudom, mit tud máshogy értelmezni az új IE a css-ben (gondolom, ez mind abból jön), de azt nagyon tudja.

(#115) Blyan


Blyan
félisten

WP7 Mango RTM-mel (7720) tökéletesen néz ki, minden a helyén, illetve protrait nézetben a keresés gomb a summa aláé került, de nem gáz a tördelés.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#116) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Kicsit off, de csak nálam bugosodik meg néha ez az új kis piros "új hsz" jelző? Van hogy nem jelzi, ha jött valamelyik topciba hsz.

(#117) petipetya válasza DeFranco (#116) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hogy jelzi illetve hogy mész be topicba, ha az a része még kész sincs?

"nincs rá lezsóidő"

(#118) DeFranco válasza petipetya (#117) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem itt, hanem a rendes oldalon. Ezért off....

(#119) petipetya


petipetya
nagyúr

Nagyon ígéretes a mobilra optimalizált oldal. :C Androidon (Desire S, Dolphin Mini) hirtelen azt vettem észre, hogy egy tesztnél a legördülőben rákattintok a "3. technikai részletek" linkre, de az nem töltődik be. Persze kijavítjátok, tudom.

Köszönöm a munkátokat, örömmel használom majd, ha készen lesz. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#120) Blyan válasza Blyan (#115) üzenetére


Blyan
félisten

Mango alatt

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#121) Parci válasza blex (#113) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, megerősítve, nálunk is így néz ki az aktuális IE alatt. mókás, hogy a Mangón már (ezexerint) jó. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#122) Blyan válasza Parci (#121) üzenetére


Blyan
félisten

Acid3 teszten a NoDo IE valami 20 pont, a Mangos IE9 meg 95 (mint az asztali változat), és még ha nem is éri el a 100-at, azért már ez sokkal kevésbé hisztis, mint a korábbi.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#123) Sonja


Sonja
veterán

Honeycomb-os tabletre mikor várható? :B Sajna a mostani verziót le se engedi szedni a Market. :(

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#124) kerelo


kerelo
senior tag

Köszönjük a munkát és a fejlesztést :R Ha lehet egy szerény javaslat.Jó lenne ha a hardver aprón létrejöhetnének a következő változtatások. '.Hirdetés feladásnál ne lehessen az összes várost megjelölni,max 2-3 várost. 2.Jó lenne ha több város lehetőség szerepelne a listában,mint helymeghatározás. 3.Pl a PC házak hirdetésénél elég kevés márka szerepel szűrés szerint.Nagy gyártók is hiányoznak mint pl Aerocool, Revoltec, Fractal Desing...köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#125) Parci válasza Blyan (#122) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

akkor asszem a NoDo lec.mizhat, ez már így marad, dolgozzon helyettünk a microsoft. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#126) Blyan válasza Parci (#125) üzenetére


Blyan
félisten

Támogatom, úgyis uszkve egy hónap múlva érkezik a frissítés a WP7-hez, addig ilyen lesz, ennyi. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#127) petipetya


petipetya
nagyúr

Még egy észrevétel androidon. A "ROVATOK" gombon a lefelé nyílra bökve nem történik semmi, ehelyett pár mm-el balrább a "rovatok" feliratra kell nyomni egyet, hogy megjelenjen a lista.

"nincs rá lezsóidő"

(#128) stevve válasza Parci (#125) üzenetére


stevve
nagyúr

Lol. :DDD

Jó lesz így. Maga a dizájn jó, a böngésző meg majd változik.

(#129) doncortio válasza Parci (#98) üzenetére


doncortio
senior tag

:D

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#130) atom87


atom87
aktív tag

Örülök a mobil verziónak. Nokia E52 + Opera alatt jól jelenik meg.

Emlékszem annak idején, talán pont egy korábbi PH! blog bejegyzés fórumában páran felvettették ezt az ötletet és csúnyán le lettek k*rvázva érte, hogy minek az. Erre tessék. :DDD

Kawasaki z1000

(#131) dqdb válasza Parci (#125) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ezt a megoldást javasolnám én is, a mobile IE8 várhatóan hamar kihal, a Mangóval érkező mobile IE9 pedig már most korrekt, és a jövőben sok apró szívástól menthet meg benneteket.

Egy javaslat: ahogyan elnézem a screenshotokat, a mai közép- és felsőkategóriás mobiloknál leggyakoribb 480 pixel széles kijelzőknél csak a keresés gomb nem fér ki, és kerül új sorba. Ha szöveg helyett egy nagyító ikon kerülne a gombra, akkor szemre pont elférne egy sorban a menü.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#132) Parci válasza dqdb (#131) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi, játszunk majd még ezzel. az a nehéz ugye, hogy közben akkorának is kell lenniük, hogy könnyű legyen őket megnyomni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#133) vlevi válasza Zolinho1026 (#57) üzenetére


vlevi
nagyúr

Androidon, Opera Minivel nekem is hasonló :(
320x480 felbontáson.

Viszont a gyári böngészővel tökéletesnek néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#134) Blyan válasza vlevi (#133) üzenetére


Blyan
félisten

Opera minin nem is fog jól kinézni,de szerintem nem is kell, az Mini pont arra van, hogy az olyan site-okat nézze az ember, amelyiknek nincs mobilos oldala, ezért az Opera szerveréről már zanzásítva kapja az ember.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#135) Воланд válasza Blyan (#134) üzenetére


Воланд
titán

Nagyon offban hozzátenném, hogy még rendes asztali Opera böngésző mellett is használnom kell egy második böngészőt, ugyan is van olyan oldal ami rosszul, vagy egyáltalán nem jelenik meg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#136) blex válasza Воланд (#135) üzenetére


blex
senior tag

ja. amikor még próbálgattam honlapot szerkeszteni, az opera és az ie teljesített a legsz... rosszabbul..
ie9 szerencsére már egész használható (lásd nodo-mango közti különbség :D )

[ Szerkesztve ]

(#137) DeFranco válasza Blyan (#134) üzenetére


DeFranco
nagyúr

csunya lenne, mindent minivel nezek, ezert kulon nem hasznalnek meg egy bongeszot, es az adatforgalmon is sporolnek ha lehet.

az index es a blog.hu mobil verzioja is tokeletesen megy minivel, szoval megoldhato...

(#138) Blyan válasza DeFranco (#137) üzenetére


Blyan
félisten

Csak azt nem értem, hogy akkor miért kell Neked a m.mobilarena oldal, ha Minivel amúgy is zanzásítva kapsz mindent.
Amúgy meg ez nem a készítők hibája, sokkal inkább az Operáé.

Megoldható, de ez van.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#139) hodostamas válasza Blyan (#138) üzenetére


hodostamas
addikt

mert:
- kis képernyőre optimalizált, nem kell annyit scrollozni
- adatforgalom csökkentés, ami mondjuk edge/gprs esetén is jó sebességet garantál

(#140) Parci válasza DeFranco (#137) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

opera mini nem lesz támogatva. teljesen szabványos dolgokat csinálunk, de az opera mini belenyúl a mi css-ünkbe, átrendez dolgokat, tömörít, okoskodik. ezt mi nem tudjuk, és őszintén szólva nem is akarjuk kivédeni. megcsináljuk jól android, ios és wp7 platformokra, csekkoljuk a badát és a symbiant is, de itt vége a dalnak. személy szerint is piszkosul rühellem az opera minit. (de nem szeretnék kommentvihart kiváltani ezzel)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#141) doncortio válasza Parci (#140) üzenetére


doncortio
senior tag

dolphin mini nem bántja az oldalt hvga-n :K

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#142) wwenigma válasza Parci (#140) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

tapatalkot ruhelled-e? :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#143) Parci válasza wwenigma (#142) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

IGEN! :DDD (sokszor leírtam ma, hogy megnéztem, de sztem hamarabb csinálunk sajátot)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#144) DeFranco válasza Parci (#140) üzenetére


DeFranco
nagyúr

no, hat ez egy egyenes valasz, minden vilagos. akkor majd eldontom hogy tudom megoldani. thx.

(#145) Parci válasza DeFranco (#144) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szori... tényleg iszonyúan nyomasztó egy olyan böngészőre fejleszteni, ami ad hoc jelleggel felülír olyan dolgokat, amit te direkt lefektetsz. gyakorlatilag tervezhetetlen. ettől függetlenül azért meg szoktuk célozni, hogy legalább használható legyen (ilyen az IE6 desktopon is), de nem szivatjuk magunkat azzal, hogy heteket ölünk bele a nem standard böngészővel való kompatibilitásba (és közben a sok hack végül oda vezet, hogy bugosan viselkedik szabványos böngészők alatt is).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#146) mrhitoshi válasza Parci (#140) üzenetére


mrhitoshi
veterán

csekkoljuk a badát

:R Ez nagyon jó hír. :C

PS4

(#147) Parci válasza mrhitoshi (#146) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

miért, rossz rajta? állítólag nincs vele gond.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#148) mrhitoshi válasza Parci (#147) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Semmi gond, csak jó hír hogy valamennyire foglalkoztok vele. :B

PS4

(#149) Tim82


Tim82
nagyúr

WebOS (1.4.5) gyári böngészője sajnos csak a címlapot hajlandó megjeleníteni egy Palm Pixi Plus-on. Ha bármilyen hivatkozásra rákattintok (cikk, témához kapcsolódó fórum stb.), azt már nem tölti be. (Nem mintha azt várnám, hogy egy bizonytalan sorsú kis mobil OS-re is optimalizáljátok, csak jeleztem, hogy tudjatok róla. :) )

Mindenesetre majd megnézem egy iPhone 2G-n és egy Nokia E51-en is. Az iPhone-t akár fel is tudom ajánlani kölcsönbe tesztcélokra.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#150) Parci válasza Tim82 (#149) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a fórum nem is működik, odáig oké, de a hír / cikk címére kattintva be kéne jönnie a tartalomnak, ráadásul ennek böngészőfüggetlenül így kéne működnie.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.