Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheStigKrisz


TheStigKrisz
tag

Nagyon good! A szumma jel pedig ötletes:D

(#2) Xantomas


Xantomas
őstag

S60 v5 alól, (C6-00) NokiaBrowser 7.3.1.25 alól jól néz ki, egyelőre nem látok hibát.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#3) zazahoho


zazahoho
őstag

Hamarosan kipróbálom én is :K THX :R

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#4) BotaN


BotaN
senior tag

Még csökkentett böngészőben is elég cool, a mobilom sajnos nem okos, de biztos ő is örülni neki.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#5) Youri


Youri
veterán

A fórumhoz terveztek valami mobil appot?

RTX ON

(#6) DopeBob


DopeBob
addikt

Végre! :B

MZ/X

(#7) jbush


jbush
tag

:R

Maemo alól is tökéletes :)

(#8) Malachi


Malachi
addikt

huhu, nagyon örülök, hogy nem süllyedt el a PH apró fejlesztés! kitartás.

(#9) Parci válasza Youri (#5) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

olvasd el légyszi a bejegyzést, amihez épp hozzászóltál... ;) :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10) Zodicus


Zodicus
senior tag

Egyenlőre tetszik, bár a teló csak egy N79,de megy az oldal.

(#11) nicu71


nicu71
addikt

na akkor én meg egy wp7-el fogom tesztelni :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#12) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Remélem a Hp jornadám a Windows CE2000-ével illetve a telepített Netfront 3.3 enni fogja a mobil Prohardvert :))
Ha esetleg mégse, akkor Parci! Feladat adott :DDD :R

(#13) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

e72 őn megy ? vki eseteg?:D

YNWA

(#14) Lars


Lars
őstag

Köszönjük a mobil oldalt, várjuk a fórum részt is :R
További jó munkát a többihez, reméljük mihamarabb kész lesz minden, és ti is elégedettek lesztek. ( Tudom, jó munka a borfejtés .... :D )

Azt viszont elfogadhatatlannak tartom, hogy 24 órába nem tudtok 24-nél több munkaórát belepréselni, ez felháborít, és egyben el is szomorít :DDD

(#15) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Köszönjük a munkát! :R

Kíváncsian várom az új hardveraprót. :)

Véleményem szubjektív...

(#16) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

ios-en (iPad-safari) nem látok hibát.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17) RootRulez válasza hackeeeee (#15) üzenetére


RootRulez
félisten

Hajrá!

═════════════════════════════════════════

(#18) #41635072


#41635072
törölt tag

Engem eddig sem zavartak a hirdetesek, szerintem ennyit megerdemeltek.

Amugy meg maradok a teljes verzional, minden honlapot desktop modban olvasok mobilrol is. Ennek ellenere hajra!

[ Szerkesztve ]

(#19) Gusztáv


Gusztáv
addikt

WP7 alól tényleg nem túl jó. A felső rész teljesen szét van csúszva.

Laci

(#20) RexpecT


RexpecT
addikt

Egész jó, bár a teszteknél a legördülő menüben( ahol az oldalakat lehet kiválasztani) hiába kattintok nem ugrik át az adott oldalra(Android@Nexus S).

(#21) gomsadi#


gomsadi#
tag

iOS 4.3.5 alol tokeletes! Ezaradjon is igy parci! Tetszik nagyon, meg a forumra leszek kivancsi.
:K

Have a Lot of Fun!!

(#22) Parci válasza Gusztáv (#19) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

arra kérnék mindenkit, hogy ha teheti, tegyen be ide screenshotokat az ios/wp7 hibákról, ugyanis egy darabig nem tud a rendszert fejlesztő lezso ios és wp7 cuccokhoz hozzáférni. nagyon köszönjük!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#23) gfefe


gfefe
őstag

ZTE Blade alól is príma!!!
(vga táblázat pl a most címlapos írás még hibádzik lekicsinyítés terén valamint a legördülő menü ahol léphetünk másik oldalra (nem feltétlen a következőre) De ezt leszámítva egy nagyon megnyerő és hasznos dolog. :C

apró fizetőssé tételének nem örülök, de hát ez van ezt kell szeretni.
A ph ezek után él és élni fog :B

[ Szerkesztve ]

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#24) Pukkancs


Pukkancs
tag

Hiányoltam is nagyon, amikor mobilról próbáltam tesztet nézni itt :D De leginkább a Logout mobil változatára leszek kíváncsi.

(#25) Lars válasza #41635072 (#18) üzenetére


Lars
őstag

Hát a hirdetésekkel tényleg együtt lehet élni, engem pont a fórumok hátterében ( nem mindenhol ) megjelenő nagy hirdetés zavar csak, bár túl lusta vagyok hozzá, hogy tegyek is ellene :D meg hát ha ez hozza a pénzt, akkor ez van.

(#26) hackeeeee válasza hackeeeee (#15) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Android 2.3.5 alól jónak tűnik! :)

Véleményem szubjektív...

(#27) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Köszi, hiánypótló.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#28) Youri válasza Parci (#9) üzenetére


Youri
veterán

Megtettem posztolás előtt, és mivel erről nincs szó, kiváncsi voltam, hogy a jövőben tervbe lesz-e véve. :)

RTX ON

(#29) nagysandor88


nagysandor88
tag

Nagyon örülök a mobilos oldalnak. Szinte mindig út közben olvaslak titeket a Defy-mről. Eddig nayon jónak tűnik. Sok sikert. Engem nem zavarnak a hirdetések, főleg, hogy nektek jó, ha vannak. :R

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#30) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nokia 5800 alól is jónak tűnik. a hetek folyamán folyamatosan tesztelem. vagyis cask olvasgatok, míg nem lesz Fórum :))
részemről hála ezerrel. sokat gondoltam rá, hogy milenne ha csinálnátok. és íme :R

jah, ez is ingyenes, mint a m.face..? :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#31) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Kommenteltem volna HTC HERO-ról, de nem tudtam. ;]
Várjuk a fórumos linket az m aldomainre.

⭐ Stella

(#32) Parci válasza Youri (#28) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

esküszöm beleírtam, hogy ami nem működik még, de készül, az a Keresés, Fórum, Megosztás... de mindegy, most akkor leírtam ide is. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#33) Lars válasza Parci (#32) üzenetére


Lars
őstag

Második fejezet, ott van az.

Kolléga lehet hogy külön kis programra gondolt, mint pl fb kliens android alá.

[ Szerkesztve ]

(#34) cer


cer
tag

Ez az!!!! Hajrá! Hajrá és köszönet érte!

Bár azt nem igazán érte......... Én a Galaxy 3-ról tökéletesen olvasom a PH-t, a non-mobilos verziót.
Persze biztos hogy erre szükség volt, de ehhez én láma vagyok. Valaki azért nagyvonalakban le tudná írni miért?

[ Szerkesztve ]

(#35) Youri válasza Parci (#32) üzenetére


Youri
veterán

A kérdésem nem is erre irányult, ezt olvastam, hanem adott ezetben, egy külön, mobilos, letölthető fórumos alkalmazásra, a jövőben. :)

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#36) radi8tor válasza Youri (#35) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Annak meg mi értelme lenne? :F

cer: sokkal gyorsabb az oldal 3G alatt így mobil változattal.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#37) Воланд


Воланд
titán

Béta Mango esetén nincs gond az oldallal. Egyedül a Tesztek, Hírek, Fórum, Keresés négyes nem jelenik meg jól, konkrétan a Keresés új sorban van ha rendesen tartom a telefont, ha 90 fokkal elfordítom, akkor szépen egy sorban van a négy menüpont.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#38) Parci válasza Youri (#35) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem lesz ilyen, viszont az m.ph Fórum része rendesen meg lesz csinálva mobilra, tehát nem lesznek hasábok, lesz külön privátok, "most pörög" rész stb. ha kikalapáltuk a bétát, amit most kiraktunk, oda is lépünk neki.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#39) Lars válasza cer (#34) üzenetére


Lars
őstag

Esetleg opera mini-vel alacsonyabb adatforgalom. Meg mégis kisebb kijelzővel rendelkező készülékekre is jobban rászabható.

(#40) Parci válasza Воланд (#37) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez viszont nem bug, hanem feature, így oldottuk meg a menüt, így skálázódik mindig, ahogy tud. máshol lehet, hogy kevesebb menüpont lesz, megint máshol lehet, hogy több. jobban nem akarjuk összenyomni a gombokat, mert akkor már nehéz rájuk klikkelni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#41) Youri válasza Parci (#38) üzenetére


Youri
veterán

Ok, csak kiváncsi voltam. :R
Nekem tetszik, majd he kész lesz, átállok erre telefonról.

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#42) Воланд válasza Parci (#40) üzenetére


Воланд
titán

Akkor ez nem nyert. :DDD

Viszont van más: több oldalas írás esetén ha kiválasztom a legördülőmenüből, hogy melyik oldalt szeretném olvasni, akkor nem tölti be az adott oldalt, már a böngésző állapotsorában sem jelenik meg a következő oldal címe, ott marad a kiinduló oldalon.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#43) kovy79 válasza Parci (#38) üzenetére


kovy79
őstag

Az ötletek jók és már a jelenlegi állapot is korrekt. Hajrá! :)

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#44) Blindmouse válasza Parci (#22) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Parci: WP7 alatt nincs screenshot.
A keresés gomb másik sorba jut mnt a többi gomb. Ja meg a videóitok nem mennek, hiába van az egész silverlight-on. persze bejön az install silverlight gomb, kicsit vicces :)
meg mintha az írta xy összefolyna az alcímmel.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#45) hackeeeee válasza - = Zk = - (#30) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:DDD :DDD

Véleményem szubjektív...

(#46) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Csak így tovább. Engem leginkább majd a hardverapró fog érdekelni.

Természetesen az oldal mobil verziója után :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47) Воланд válasza Blindmouse (#44) üzenetére


Воланд
titán

Mondj léci egy videós cikket.

Közben találtam, tényleg az install jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48) pető bá' válasza cer (#34) üzenetére


pető bá'
őstag

az egy dolog, hogy olvasható, de ha kipróbálod, sokkal gyorsabb, mint a PC-s verzió.

jó munkát, és hajrá, nagyon jónak ígérkezik! :K :R

"... and I hope you have a great day!"

(#49) #92888064


#92888064
törölt tag

se p1i + opera minivel teljesen jó, de majd holnap melóhelyen többet tesztelem.
idáig tördelve volt az oldal és nagyjából használható volt, de így már szívesebben olvasok cikkeket telefonról. szóval ezúton köszönöm a fáradozást:R

(#50) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Nem lenne workaroundnak jó, ha pl a fórumra kattinta leszedné a m. előtagot és betöltené az asztalit? Ugyanígy máshol is ahol nem működik.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.