Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jim74


Jim74
nagyúr

Gratulálok és köszönjük! :R
Nekem jobban bejön a kontúros kinézet ;)

(#2) adamssss


adamssss
veterán

Ez most csak az én ócska monitoromon szürke, vagy tényleg az? :U
Eddig nagyon bejött a HA erre viszont ránézek és elmegy az életkedvem...

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3) tlac


tlac
nagyúr

elég retrós lett
ph-s barna árnyalattal szerintem szebb lenne

(#4) grandegamer válasza adamssss (#2) üzenetére


grandegamer
csendes tag

Szerintem is egy kicsit színtelen (eddig túl élénk volt most meg túl komor) pedig én ips monitoron nézem.
Ezt leszámítva jó.

[ Szerkesztve ]

(#5) dredbiro


dredbiro
senior tag

Nekem tetszik :K

Good hunting,STALKER !

(#6) mexel


mexel
veterán

Köszi, végre kezd jó lenni. Csak pár pillanatra néztem rá, de már jobbnak tűnik mint a régi. Nem néztem még a színek a PH színei-e, de gondolom az lesz. Csak így tovább, köszönjük! :R

(#7) Parci válasza mexel (#6) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mi sem emlékszünk már rá, és biztosan nem ugyanazok a színkódok konkrétan, de az ihlette, és úgy lett megcsinálva, hogy harmonikus legyen. egy dolog hiányzik még: egy nagyon ütős háttérkép az oldal fejléce körül, erre hamarosan kiírunk egy pályázatot ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#8) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Először azt hittem az AdBlock művelte ezt az oldallal :D
De jó lett , nekem tetszik!

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#9) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Remek lett az új kinézet grat :R

PSN:BiZzare_0 ️

(#10) bzoley


bzoley
veterán

Valahogy még ez sem az igazi. Talán túl kontrasztos, túlzsúfolt, talán a túl nagy betűk miatt.
Talán fel lehetett volna kérni valakit, akinek van is hozzá érzéke.
Emellett percekig keresgéltem, hogy hol lehet hozzászólni, mert naív módon a többi gomb közelében kezdtem el keresni, nem a lap alján, az apróbetűs részen.
De legalább a fekete-fehér-narancs üzenetablak eltűnt. Mondjuk most meg van barna betű, barna háttérrel, vagy mifene.
Az üzenetírás nem a legszerencsésebb helyre pozícionálja az ablakot.

(#11) Parci válasza bzoley (#10) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"Talán fel lehetett volna kérni valakit, akinek van is hozzá érzéke."

ezt légyszi ne. ne legyünk ma 10 millió webfejlesztő országa.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#12) mexel válasza Parci (#7) üzenetére


mexel
veterán

Már most jobb a szememnek a dolog, még lehet hogy visszaszokok. Lehet hogy egyéni vélemény csak, de nekem a szögletes dolgok sokkal áttekinthetőbbek és kezelhetőbbek de lehet hogy csak azért mert kocka vagyok :D

bzoley: valami olyasmit olvastam hogy még lesznek kis bakik mert nem 100-as az oldal, gondolom minden ki lesz részletesen dolgozva ha levegőhöz jutnak kicsit Parciék. Először is örüljünk hogy meghallgatták az olvasóikat és próbálják úgy megcsinálni hogy mindenkinek jó legyen. Talán ez a színárnyalat lesz a PH család védjegye. :D Sok nagy múltú cég nem szégyenli az induláskori emblémáit, színeit. Attól is lett az ami.

[ Szerkesztve ]

(#13) Petyyyyy válasza tlac (#3) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Engem teljesen arra a színvilágra emlékeztet. Bár a kiemelések kicsit erős színt kaptak, de ettől függetlenül egészen jól néz ki. :K Köszönjük.
(#7) Parci - A pályázatra beküldött képek hogy kerülnek majd kiválasztásra? A nép szavazhat majd, vagy felső döntés lesz?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14) Parci válasza Petyyyyy (#13) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

csak az ötlet van még, nem gondolkodtunk a részleteken, de talán a néppel szavaztatnánk, ha már lúd, legyen kövér. de ez nem ígéret, csak hangos gondolkodás.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#15) Petyyyyy válasza Parci (#14) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Tiszta sor.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#16) jozsef8


jozsef8
aktív tag

Hát az előző nekem jobban tetszett. Hát de ez van :(

(#17) Locutus


Locutus
veterán

Az ingyenes UP-nál az mitől van, hogy csak másodikra teszi fel valóban a hirdetést a lista tetejére?
Rányomok hogy UP, lemegy 5-ről 4-re, de a hirdetés sehol... megint rányomok, kemegy 4-ről 3-ra, és ekkor kerül csak fel a lista tetejére..

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#18) lacy86


lacy86
addikt

Nekem ez jobban tetszik :C , a masik olyan rikito volt ( zavart )

(#19) carr válasza Locutus (#17) üzenetére


carr
őstag

F5?
:))

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#20) Locutus válasza carr (#19) üzenetére


Locutus
veterán

Ne menjünk át UPC ügyfélszolgálatba azért...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#21) Jester01


Jester01
veterán

Szerintem sokat javult :R
Esetleg még a kedvencek/itt szóltam hozzá dobozok hátterét lehetne sötétíteni, mondjuk olyanra mint a fölötte lévő doboz (#F8F5EB ha jól látom) mert nekem legalábbis fehéren jelenik meg.

Jester

(#22) peter9228


peter9228
aktív tag

Szerintem a vörös betűszínt is le kéne cserélni, egy olyasmi zöld, mint ami az ikonban van, jobban mutatna. Valahogy így: [link]

(#23) shteer


shteer
titán

kellemesebb a szememnek :K

..szerintem jónak tűnik

(#24) 8th


8th
addikt

Nekem a régi tetszett a legjobban... de az új apró is jó volt meg most ez is szóval nekem tök8. :DDD

(#25) Parci válasza 8th (#24) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

akkor neked ideális új arculatot csinálni :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#26) QbHead


QbHead
aktív tag

Tiszta WIN8 beütése van a metro felülethez hasonló de nem néz ki rosszul :C
viszont szerintem használhatnátok a háttérnek erősebb vagy a sötétebbnek egy kicsit gyengébb színt mert nekem hosszú nézés után szinte kifolyik a szemem :O

[ Szerkesztve ]

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#27) vittorio7


vittorio7
őstag

Az előző egy fokkal jobban bejött mint ez, de majd megszokom.

(#28) csako válasza peter9228 (#22) üzenetére


csako
veterán

Zöld színnel határozottan jobb :K

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#29) Loha


Loha
veterán

Nekem nagyon bejön, végre nem érzem visszalépésnek... :C

(#30) #51736960


#51736960
törölt tag

szerintem jobb, mint volt.
egy észrevételem lenne, az "új" buborék a sötét háttér előtt nem mutat jól, a recés fehér kontúr miatt.

(#31) waithEard válasza #51736960 (#30) üzenetére


waithEard
őstag

És sajnos ez igaz a "jég" ikonra is.

De nekem is jobban bejön az új arc. Köszönjük! :R

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#32) Parci válasza waithEard (#31) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

cache törlés + ctrl+f5? :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#33) Killer01


Killer01
őstag

Tetszenek az update-ek, csak így tovább :K

(#34) Kube


Kube
senior tag

Ahh végre :R Már megőrültem az előzőtől. Jobb oldalon a fehér részek fórumtémák stb háttere lehetne kicsit lágyabb mert ez így elég kontrasztos, de egyébként minden szuper vele. A kevesebb néha több, és szeretjük a régi kinézetet :)

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#35) gebro


gebro
aktív tag

Nekem is sokkal jobban tetszik így mint az előző verzió és szem barátabb is lett. :R

(#36) ronroli válasza Parci (#11) üzenetére


ronroli
tag

Az van a neve alatt, hogy "szakértő".
Ki adta neki, ha nem a PH? Akkor tessék hallgatni rá :P

(Bocs, nem tudtam kihagyni)

Nekem bejön az új arculat.

[ Szerkesztve ]

(#37) gabo9201


gabo9201
senior tag

Szerintem határozottan jobb, mint az előző. :)
Köszönjük! :R

Mod.:
Talán a fehér területeket lehetne valami picit sötétebb árnyalattal helyettesíteni.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#38) Kalandor válasza ronroli (#36) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Poszt utolsó előtti sora.

[ Szerkesztve ]

(#39) waithEard válasza Parci (#32) üzenetére


waithEard
őstag

Na ezért csináljátok Ti az oldalt, és nem én. Szerintem. :R

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#40) krisztiánzen


krisztiánzen
csendes tag

Sziasztok. a jegelve felirat eltakarja a hirdetés szövegét. egyébként kell az újítás néha.

Allak Akbar trrrrrrrrr

(#41) Rayyy válasza Parci (#7) üzenetére


Rayyy
senior tag

Mivel az előzőre is írtam kritikát, erre is kötelességem írni: sokkal jobb lett! Köszönjük! :)
Fú, télleg' lesz pályázat? Kíváncsian várom!

Minden a legnagyobb render!

(#42) parkr


parkr
őstag

na, pont amikor már megszoktam..
a linkek/szöveg színét nem lehetne opcionálisan visszaállíthatóvá tenni? a mostani nekem túl kontrasztos meg talán még csúnyább is (különösen a vörös zavaró)

[ Szerkesztve ]

(#43) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Nekem tetszik.
Nincs semmi csicsa, így jó :K

(#44) VaniliásRönk válasza Parci (#14) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Akkor Chuck Norrisos lesz? :D

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#45) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

először meglepődtem, amikor megláttam az új kinézetet.
összességében viszont nagyon tetszik! :R

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#46) Steve1207


Steve1207
veterán

Meglepett, hogy beléptem, azt hittem a szememmel van valami, hogy ilyen fakón látok :D

Nos örülök, hogy imáink meghallgattattak és kompaktabb, átláthatóbb lett végre. Egyedül a szín lehetne teltebb, mivel ez a tompa bordó-vörös nagyon húzza a szemet. De úgy cakpak mindenre értem, nagyon kicsit teltebb és nagyon kicsit világosabb. Nyomjátok fentebb a fényerőt kicsit és egyből látjátok.

A lényeg: köszi srácok! :R

.

(#47) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

A logo meg a footer kicsit elüt a többitől... de amúgy nem rossz.

Hasonló arculatot fog kapni a lapcsalád többi oldala is? Mintha írtátok volna egyszer hogy idén kap egy faceliftet a többi oldal is...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#48) Kube válasza Steve1207 (#46) üzenetére


Kube
senior tag

Igen egy kis fényerő, és a jobb oldalon lévő fehér részek, azok kontrasztosak nagyon. Amúgy nekem is bejön, már az előzővel minden bajom volt, esküszöm kevesebbet tudtam böngészni a hirdetéseket mert fájt tőle a fejem.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#49) Parci válasza tDr1v3r (#47) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem írtunk ilyet sehol. a háttérkép egyik feladata pedig pont az lesz, hogy a metál-fekete-zöld színt megerősítse az oldalon.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#50) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Szerintem ez előző kinézettel sem volt semmi gond. Sőt. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.