Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) Tikakukac válasza Mokó (#37) üzenetére


Tikakukac
titán

Friss sztori. Kolléga 500 pozitív felett. Fénygépet vinné. Mondom semmi gond, tied. Sokat megy, meg izé. Posta nem biztos jó, személyes. Összehoztuk. Terveztem-terveztem, de lett megoldás, hogy ne nekem kelljen mennem a géppel. Mint utólag kiderült, ha én hazamegyek azon a héten, akkor potyára tekerem le az 500km-t oda és vissza, megy a pénzem és húzom fel magamat.
A fénygép utazott 250km-t egyik otthoni barátommal, majd elvben a kolléga átvette volna mikor jön hazafele az egyik elfoglaltságából, szüleim pont metszik az útvonalát, micsoda szerencse ez. Gép hazakerült. Hívom mi a helyzet a megbeszélt időben. Semmi. Utána kicsit. Semmi. Hívom szülőket, hogy semmi túra, mai nap bukta. Írtam is, semmi. Másnap is semmi. Aztán valahol 4-5 nap után jött üzi, hogy hát bocsi, de a dolgok, meg a nem úgy alakult, meg elfoglalt, aki üzletelt ezt ismeri, klasszikus mese és hab esete, mosogatja magát az ember. De nem kell a gép. Hogy közben hány embert mondtam vissza? Hogy én előre terveztem közben? Hogy nekem mennyi időmbe és erőmbe telt mire ezt szerveztem. Kit érdekel? Ő valószínűleg azt élvezi, hogy ezt megteheti más emberekkel, mert valami kattanva van odafent a kobakban.

És ebből qrva sok van. Csak azt nem értem ez miért jó. Tizensok év után sem.

Jahj legszebb, hát igen, jönnek az emlékek.

Rendeltem apróról 2 ködlámpát kocsiba. Ritka cucc sajnos. Külön kiemeltem, hogy alaposan csomagolja be, mert egyet hozattam egy hete és az is darabokban érkezett meg, mert az üveg törik ha nem csomagolják. Erre elküldi bzdmeg egy hatszor akkora dobozban, nulla csomagolással vagy szivaccsal. 2 napig takarítottam a szilánkokat, mert a dobozt kinyitottam és hullottak a földre és szőnyegre. A másik oldal válasza: hát ő nem téríti meg, mert hát a postásnál kellett volna reklamálni. Hogy anyámnak honnan kellett volna tudnia mi van dobozban és kit érdekel mi van belül, ha kívül sértetlen maga sem tudta megmondani. És hajtogatta a baromságát, míg 4-5 telefon után csak utalt. A morál iszonyatosan a béke segge alatt van. Az tuti.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.