Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) Mokó


Mokó
aktív tag

Nos látom összejöttünk tapasztalatot megosztani,jöjjön néhány sztori úgyis kikivánkozik.

Videókártyát akartam venni,felhivtam az emberünket.Beszéltünk erre már más néven mutatkozott be mint a hirdetés,jó van ilyen,de ha valaki Imre a hirdetésben ne legyen már István (nem-nem Imre Istvánnak hivták,igaz keresztelő Szent Jánossal is lehet bizniszelt közben) szóval,mondom ez még ok,de hivjam már másik számon ez a telefon nem az övé,nah itt kezdett gyanús lenni.Rendben személyes találka,egyedül jön tali a megbeszélt helyen.Srácok,ha tudom a körözési lista jön velem szembe aznap (és nem is egyedül mer a "tesvírek" ugye),fel se hivom.Borsodi gyerek vagyok,happy end lett én kaptam olcsón kártyát ami működött is (igaz rányomtam fél flakon féktisztitőt fertötlenités cimszó alatt).Szóval aki már névvel,elérhetőséggel variál joggal gyanús és kezeljétek is úgy!

Hasonló rövidbe,telefonba minden full normális,hang orgánum minden,személyesen adnánk el a cuccot,jön a földöntúli értelmiségiek hada...mondom csak ne ezek legyenek.Jól megnézzük egymást semmi reakció sehol.Mondom havernak (akkor mi 2en voltunk) csörgesd már meg;erre megszólal az "aranyeső" a népességünk kevésbé jól iskálozott csoportjából.PCIEX kártyát vittünk nekik.Aztán kiderült ők AGP-set szeretnének a "péötösikszpésgépbe".Még jó hogy nyár volt és legalább az utazást élveztük valamelyest.

Komolytalanok;

Emberünk hiv hogy venni szeretne tőlem.Mondja "ó bocs hivj már vissza",mondom ok ezen a számon?nem nem a telefonfülkéjén mennyi az tesó"<-itt raktam le a készüléket nevettem is.

Anyuci vagy akárki kéri ő venné meg de nem tudja netbankon hogy utaljon-tudatlanság mintapéldája,egyszer voltam hajlandó végigszenvedni.Soha többet.Ahogy a van egy haverom aki elviszi majd tőled de nem akarja megadni az elérhetőségét hol élünk?Ha fél kiadni,menjen zárdába vagy tudomisén'.

Srácok,ha nem tartanak a nyakatokhoz kést,aztmondom csak hatalmas körültekintéssel vágjatok bele az üzletbe,ki tudja milyen mély a nyúl ürege,nem?

50-60 értékelés alatt nem is igazán állok szóba felhasznűlóval,igaz nekem is csak ~200 van de már ha nem uszott el 50,csak mert értelmes a felhasználó akkor egy sem...És még egy tipp;van pozitiv oké,nézzétek meg eladni,vagy vásárolni jött többet!Sokszor visszakeresem régi üzleteit,elég könnyű,és sokszor ottvan a hirdetett termék aminek igy az előéletőrel akár lehet tudomásunk is.PL;1 éve nálam van a termék;aha ott van az értékelést amit kapott/adott érte 1 hónapja van nála,jah persze.
Nah szép jó estét,még a végén felidegesítem magam.
Lehet lessz pár "type-o" a szövegben közben adóbevallottam is,bár aki ezeket szereti felhántorgatni arról is megvan a véleményem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.