Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sipi16


Sipi16
senior tag

Röhögni én is szeretek rajta de néha a fejem verem a falba. Hogy lehet valaki ilyen hülye??? :W :W

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#2) Vistaboy válasza Sipi16 (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

Mert megteheti. Sukár a csávó... :D

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3) Blaise


Blaise
veterán

Imádom ezt a műsort....elméletileg senki se nézni de buszon/utcán arról megy az emberek közötti duma, hogy mi volt az előző részben :D

(#4) PCF


PCF
újonc

Azért nem lett annyira rossz ugye:? :F

(#5) Vamp


Vamp
senior tag

Csak gratulálni tudok az íráshoz, a célját nem értem.


Nem veszitek észre, hogy ez az ''utálom Győzikét'' effektus tartja fent az egész petyhüdt masszát, amit a TV-k nyomnak az arcotokba?

(#6) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A Győzike-show lassan olyan lesz mint a Dallas volt. Utoljára ott láttam ilyen gazdagságot és ennyi hülyeséget egyben... :D
De ha ennyit fizetnének érte, Én is elhülyülnék szívesen... ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) FehérHolló válasza Vamp (#5) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én személy szerint nem vettem észre, bocs!
2002 óta egyáltalán nem nézek TV-t (a BigBrother első része óta).

Skynet is real. It's called Google.

(#8) blunt


blunt
aktív tag

magyarországon senki sem néz győzikét mégis mindenki tudja, hogy mi történt benne.

no comment.

(#9) PCF


PCF
újonc

Én legalább be vallotam :D ''Bevallom én is nézem a show-t de csak hogy röhögjek'' :DDD

(#10) Vistaboy válasza blunt (#8) üzenetére


Vistaboy
veterán

Én sem nézem soha, csak az asszony... :D
De mindig ugyanaz van benne... Győzike ez vagy az akar lenni, Bea meg válni akar, ha az lesz. Azután minden kezdődik elölről.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) BenJoe válasza FehérHolló (#7) üzenetére


BenJoe
senior tag

Pedig eléggé szembetűnő :U ... én sem nézek TV-t (bár sosem voltam nagy tévés), pont ezek miatt. Meg a reklámok miatt, meg a sok kényelmetlenség miatt. :P

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#13) Peet210


Peet210
őstag

Ez is egy újabb szenny ami árad a tv-ből.Csak tudnám, hogy miért egy ilyen hülyét kell mutogatni :W
És igaz mindenki utálja de mégis nézik.
Nézné a fene.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#14) Ősember válasza Peet210 (#13) üzenetére


Ősember
őstag

sajnos egyszerü a válasz: erre van igény :U

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#15) Vistaboy válasza Peet210 (#13) üzenetére


Vistaboy
veterán

Na, akkor off-oljuk egy kicsit a Győzikét is... :DDD
Ha egyszer csak ilyenek vannak? Ilyen-olyan valóságshow, Balázs- Mónika, stb. azokban sincsen több értelem szerintem. Csak azzal foglalkoznak hogy ki kivel, miért, hogyan? És mégis ezeket nézik a legtöbben, mert mindenki szeret pletykálni.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16) Muton válasza Peet210 (#13) üzenetére


Muton
addikt

ennek meg van a pontos filozófiája. mindenféle degradáló szándék nélkül mondom: van egy elég széles réteg a társadalomban (naaagy szavazóbázis), akinek a lelki békéjét az a szórakozás (TV, Blikk, Kiskegyed, stb) őrzi meg. most ha a tv-ben állandóan nála értelmesebb embert mutogatnának, akkor szarul érezné magát, mert szembesülne, h ő mennyire kevés, milyen alul van a társadalomban (én esetleg pl fellázad), viszont ha lát egy hozzá képest is gyökér majmot, akkor van kit fikázni, így az a képzet alakul ki benne, h alatta is állnak, ergo nem ő a legalja. kenyeret és cirkuszt rulz :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#17) Muton válasza Vistaboy (#15) üzenetére


Muton
addikt

szerintem a Balázs és Mónika sót azért nézik, mert sokan azonos problémákkal küzdenek, mint a szereplő, így át tudják egymás paráit érezni. és ha sok hasonlóan gondú embert látsz, illetve hasonlóan cselekszik a tv-szereplő, akkor az egyfajta önigazolás, amire a legtöbben vágynak.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#18) Vistaboy válasza Muton (#17) üzenetére


Vistaboy
veterán

Lehet hogy igazad van, de Én egyszerűen nem értem, mi értelme van olyan magánjellegű dolgokat nyilvánosan megbeszélni, hogy ki miért szakít vagy hogy ki kit utál a legjobban? Szerintem az ilyesmi mindenkinek a legszemélyesebb magánügye, és nem tartozik a nyilvánosságra... :((

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#19) Peet210 válasza Muton (#16) üzenetére


Peet210
őstag

Igen, igazad lehet.Bár az ilyen embereket se értem nagyon.


Az M és B show-kat se szeretem.Mi értelme van azon kívül, hogy néhány(jónéhány) embert ez szórakoztat.Miért jó az ha bemegy és a tv-ben hülyét csinál magából.
Ahogy mindenkine nekem is megvannak a saját problémáim, semmi kedvem másét halgatni.És azt se hiszem, hogy egy idegen(M és B) jobb/több megoldást tud adni mint egy barát vagy családtag.
Vistaboy:Igen abban egyetértek, hogy a mágánügy nem tv képernyőjére való.


[Szerkesztve]

Today's record, is tomorrow's motivation

(#20) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Nem bírom ki, már megint nem, szóval ezalapján beismerem igaz rám az itt tett kijelentésem utolsó mondata: [link]
Minden esetre én nem nézem, elvből. Az indokaim a linkek alapján megfejthetők. Aki nem hiszi járjon utána :P
[link]

''...Győzikének sincs sok értelme, mégis azok a hülyék tartják el, akik megnézik a műsorait. ...''[link]

Ennyi köszönöm, leülök magamtól.

Amúgy nem mondom, hogy csak a TV néző közönségben lvan a hiba, de valahol azért adnak ennyi sz@rt, mert a népnek ez is elég... :O

[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#21) LaptopSystem

Hamar meghalt ez a topik :)

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.