Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mrbego


mrbego
aktív tag

Na fel is telepítettem, hogy kipróbáljam. De ez nekem egyelőre bétának tűnik. A kép nagyon sokszor szétesik, fura megjelenése van, kontolleremen nem ismeri fel bizonyos gombokat.
Ezért töröltem is.

Üdv, P

(#2) KROK640 válasza mrbego (#1) üzenetére


KROK640
veterán

A Fura megjelenés a videóban is látható, olyan mintha egy kb 10 éves játékot látnék mikor az autókra nézek. Nekem a Forza Horizon 4 után az autók gagyinak tűnnek. (a táj az szép)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#3) wjbhbdux válasza KROK640 (#2) üzenetére


wjbhbdux
veterán

2023-tól már az EA csinálja a WRC játékokat úgyhogy kapsz jobb grafikát. meg lootboxot

/s

(#4) KROK640 válasza wjbhbdux (#3) üzenetére


KROK640
veterán

"meg lootboxot" - na hát az nagyon kell...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#5) mrbego válasza KROK640 (#2) üzenetére


mrbego
aktív tag

Nem is az a bajom, hogy gagyi a grafika, mert amúgy elég jó, már amikor látom.
Mert sokszor villognak bizonyos textúrák, meg egyszer olyan is volt, mint amikor a FarCry 4-ban drogot adtak és minden olyan fura motion blur, ami mintha a képernyő közepére lenne fókuszálva.
De a gepem és a driverek naprakészek.

Üdv, P

(#6) Garada válasza KROK640 (#2) üzenetére


Garada
őstag

Azért a Forza elég magasra tette a lécet és talán ők az egyik legjobbak látványvilág terén a kategóriában. :K

(#7) D.Va


D.Va
senior tag

Nálam semmi grafikai probléma nem volt. (RX580)
A gamepadok, kontrollerek, kormányok persze hogy nem működnek, még nincs benne szerintem semmi támogatás, ez csak egy béta verzió kb, majd a teljesben lesz full support.

wjbhbdux Mármint Codemasters. Ők kapták meg a jogot, tudom hogy az EA bevásárolta magát a Codemastersbe, de remélhetőleg nem lesznek annyira hülyék az EA-nél hogy a Codemasters helyett mással készíttessék el a WRC-t...
Bár mintha azt is hallottam volna azóta hogy mégis visszakerültek a jogok a jelenlegi fejlesztőcsapathoz/kiadóhoz akik most is csinálják a WRC-ket.

(#8) KROK640 válasza Garada (#6) üzenetére


KROK640
veterán

Engem piszkosul beszívott a sorozat, pár screenshoot alapján azt hittem 1-2-3 óra, de már több száz van benne :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.