Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ezek a hangprojektorok ebben a kategóriában amúgy érnek valamit? Mert otthon konzolhoz használok egy középkategóriás bluetooth-os LG-t és az elég jó, de komolyabb rendszerre már nem költenék többet.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Te joeg milyen ocsmanyul nez ki. :N

(#3) Pete55555


Pete55555
addikt

maximális névleges kimeneti teljesítménye 550 watt
És egy 12V 5A kockáról működik ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#4) Zoltn


Zoltn
senior tag

Mi ez az 5.1.2? Még mindíg fenntartásokkal kezelem ezeket a hangrudakat.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#5) Exelsior


Exelsior
senior tag

Nem tudom sosem cserélném le a valódi térhangzásra ami nálam azt jelenti hogy van a hátam mögött kettő satellite hangszóró ami fej magasságban van mikor ülve nézzük a filmeket. Meg persze a többi is van megcsinálva.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#6) MCGaiwer válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ha nincs hely vagy a patika design jegyében nem szeretne valaki különálló hangszórókat, akkor oké kompromisszum. Ha egy valódi HM-hez hasonlítjuk akkor viszont szar. Nekem a nappaliban van egy normális HM, a hálóba meg vettem egy soundbart. Sorozatra, régi, szar hangkeveréssel rendelkező filmekre vagy TV adásra tökéletes, de mozizni nem moziznék vele.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#7) #72042496 válasza Zoltn (#4) üzenetére


#72042496
törölt tag

A .2 a magassági csatorna, egy-egy hangszóró szólaltatja meg a két szélén. Már ha jól értem a kérdést.

[ Szerkesztve ]

(#8) Auratech


Auratech
őstag

Maga a terméktípus egyfajta kényszer szülötte, hiszen a töklapos tévék hangja nem elég alapos..
Az elektronika fejlődésével, digitális, pszichoakusztikai trükkökkel elérhető a méretet meghazudtoló minőségű és hangerejű hangzás. A drágább ketyerék azért ebből próbálnak profitálni. A bose acoustimass is visszaverődésből +teret képező megoldásként indult. Volt honnan fejleszteni.
Ennek talán homogénebb, hallgathatóbb a tere de azért tűpontos 3d nem várható el, helyfüggetlenül.
Azt meg lehet csinálni, hogy adott, tetszőleges hallgatási pozícióhoz illesztve valós időben irányítani lehet a virtuális forrásokat, akár két hangsugárzó segítségével, de itt ez nem erről szól.

Auratech Field Recording

(#9) Zoltn válasza #72042496 (#7) üzenetére


Zoltn
senior tag

Igen, köszi, akkor ez valami ATMOS emuláló csoda lenne.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#10) #72042496 válasza Zoltn (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

Így van. :K

(#11) Lacok


Lacok
őstag

"A vállalat szerint képes a tökéletes térhatású hangzás megteremtésére azzal, hogy kihasználja a hangok visszaverődését a falakról."

Hát persze. ;]

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#12) Don77 válasza Lacok (#11) üzenetére


Don77
tag

Most pár hete vettem egy Yamahát, ami egy borzalmas csamcsung soundbart váltott.. (pedig a csúcsmodell volt pár éve, megjött kicsomagoltam majd másnap küldtem is vissza) Kb 3 perce ment a Yamaha, amikor azt mondtam: Na így kellene minimum szólnia egy hangprojektornak. Olyan haverom aki hi-fi szaki, elkezdte keresni a szobában hol van a hátsó hangfal mert nem hitte el hogy nincs :D

(#13) MCGaiwer válasza Don77 (#12) üzenetére


MCGaiwer
addikt

a yamahák most tényleg nagyon jól sikerültek, és kivételesen jó soundbarok. (azért a hi-fi szaki haverod vagy hülyéskedett, vagy nem igazi szaki, mert azért illene megkülönböztetti egy valódi hsz hangját egy visszsaverődéstől...)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#14) [CsuCsu] válasza MCGaiwer (#13) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Yamaha soundbar-ok mindig is jok voltak, elsok kozott voltak, akik csinaltak. De nem is az also kategoriaban jatszanak, mint jo par LG es Samsung.

(#15) Don77 válasza MCGaiwer (#13) üzenetére


Don77
tag

Persze csak hülyéskedett :) Amúgy tényleg 10/10 nekem a cucc, nincs semmi kábel, sehol, dinamika brutál jó, tér nem szűk, csak egy kicsit mos. Csak az ára...

(#16) Barnuss


Barnuss
tag

Frankó hangvezérlés :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.