Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Sikamlós téma...Egy részt a pasinak nem így kellett volna intéznie a dolgot, de aki tapló, azon nem tudsz segíteni...

A parkolásod viszont...hát határeset... :U Ha jól értem egymás mellett álltak az autók, de mivel több kocsi "mélyen" is elfértetek, beálltál egy másik autó elé - gondolván, hogy oldalról majd ki tud kerülni. Utánad viszont még valaki melléd állt és a hátsó autó máris nem tudott kikanyarodni.

Ha ez így van, sztem te és aki melléd állt sem volt túl körültekintő.

Az intézési módnak abszolút nem adok igazat és valszeg én nem rendőrt hívtam volna, de legközelebb jobban jártok, ha kerülöd az ilyen parkolást. :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) Def26


Def26
félisten

Okos enged, szamár szenved...
Nem parkoltok oda és ezzel nem provokáljátok azt a lószart. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3) capulet75


capulet75
addikt

Az a durva h egy parkolás miatt képesek az emberek a másiknak nekimenni.Nem lett volna egyszerűbb hogy normálisan megkér?És ez midenhol és mindennel így van ebben a t..ves országban.És sajnos amíg ez az általános nem jutunk semerre. :(

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4) myteve


myteve
csendes tag

De legalább nem lett semmi bajotok/károtok, lehet, hogy jobb 100 méterrel többet sétálni, mint belebonyolodni... :N

(#5) gombsadi


gombsadi
aktív tag

Ha ez megnyugtat, nem kell megilyedni, hogy fenyegetozik, altalaban aki ilyeneket vag a masik fejehez az egy senki. Nem ismer senkit, pusztan a testi erejeben hisz. Aki olyan nagy ember, az dolgoztat, es meg pici huszarok sem ugralnak. En nem tudom a ferjed es ez az illeto milyen testi adottsagokkal rendelkezik, nem emlekszem, hogy irtad volna. De en sem rendort hivtam volna, max miutan meg tanitottam volna szepen beszelni. Turhetetlen viselkedes, es nem lett volna szabad ra hagyni. Mondjuk az biztos, hogy nem lett volna vege, kiveve ha jo meggyozo ereje van a ferjednek, lett volnqa gumiszurkalas stb. Mert mas ugysem tudott volna tenni:) azert sajnalom a gyerekeket. Egy ilyen dolog kihathat kesobb a fejlodesre is.

(#6) szablya


szablya
tag

egen, egen... húsz év magyarországának a gyümőccsei... ejjej, nem baj, lesz még több is :U

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#7) #25945088 válasza capulet75 (#3) üzenetére


#25945088
törölt tag

"Tudjukkik"-től mit vársz ilyen téren? Örülhet hogy ennyivel "megúszta"

(#8) mv


mv
aktív tag

Előbb-utóbb ez a kedves úr is összeakad egy hasonlóan szofisztikált lelkű egyénnel, aki majd jól szétrúgja a seggét. :)

Figyelem! A felhasználó a nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatásokat produkálhat.

(#9) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Épp rossz kedvemben vagyok. Ha van kedved adj címet, meglátogatom az izomembert. Néha a legegyszerűbb megoldás kell, más nem működik. Persze nem fogsz ilyet adni tudom, és mindjárt megjelennek a jaj te is milyen vagy h.sz.-ek. Akkor is csak így működik néha. Ez van.

(#10) capulet75 válasza Stirlitz (#9) üzenetére


capulet75
addikt

Pedíg van abban valami amit mondasz.Mindenkinél van erősebb...

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#11) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Hatékony hatóság lecsap :/

(#12) proof88 válasza Stirlitz (#9) üzenetére


proof88
addikt

de azért futamra gyere :U

(#13) zazahoho


zazahoho
őstag

szomorú történet,de az Magyarország :(( ,ha a rendőrség is így áll hozzá az viszont megbotránkoztató ,EZÉRT KAPJÁK A FIZETÉSÜKET !!!

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#14) Polllen válasza zazahoho (#13) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem akarom védeni a rendőröket, de amíg nem történik tettlegességék, rongálás vagy közlekedési kihágás/szabálysértés, semmit sem tehetnek.

Megpróbálták békíteni a két felet.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15) zazahoho válasza Polllen (#14) üzenetére


zazahoho
őstag

értem én,de nyugaton kicsit másképp van ,a fenyegetés is eljárást vonhat maga után főleg kiskorú is jelen volt az incidensnél,feltételezem nem egy súlycsoportban voltak.
az elintézési mód sem ez lenne kulturált emberek között.
Nem sírom vissza a régi rendszert ,mert még gyerek voltam akkor ,de a rendőr az ilyeneket szó nélkül fogdába vágta pár napra . :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#16) ijjájom válasza Polllen (#1) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Szia!
Hát lehet, hogy határesetnek tűnik, de ott mindig több autó parkolt úgy, hogy jobbról kettő, balról kettő egymás mögött, aztán srégen mögöttük is, lényeg, hogy középen annyi helyet szoktak hagyni, hogy ki lehessen állni. Ezek szerint az utánunk beállóknak nem volt annyi sütnivalója, amiért végül én szívtam! Sajnos sok a kocsi, kevés a hely, de hozzáteszem, hogy nem esik soha nehezünkre, hogy messzebb parkoljunk és sétáljunk haza.

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#17) Polllen válasza ijjájom (#16) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azért mondtam, hogy határeset :) az utánatok parkolónak (is) kellett volna figyelnie!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ilyenkor örülök, hogy fiatal vagyok, nem kell senkit eltartanom, és letéphetem az ilyen fejét. A hivatalos közeg [ezesetben mint jól használható opció((?))] pedig elszomorító... Kívánom, hogy most már végre kellemesebb emberekkel való találkozásaidról olvassak itt.

Mit csináljon az ember, ha a törvény és annak képviselői tojnak az egész munkájukra, és arra legalább annyira, hogy felelősség van a vállukon? Szörnyű...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#19) zeg


zeg
senior tag

Anno hasonló estem volt, a házunk előtt parkoltam, a szemközti házban lakó nehezményezte hogy nehezen tud kiállni a kocsijával. Ezt úgy adta tudtomra hogy amikor összefutottam vele, hangos szóval kifejtette hogy menjek a k__va any___ámba. Nem ám megbeszéljük, keressünk kompromisszumot stb. áááá...egyből a felmenőim becsmérelte.
Egy köbö 90kilós kopasz, mélyen frusztrált pöcs volt, és mikor kifejtettem neki hogy kábé azonos súlycsoportban vagyunk(van már mögöttem pár év testépítés és némi küzdősport), és örömömre szolgálna ha kitaposhatnám sz@ros testéből a beleit, természetesen mindezt a reggeli koránkelés utáni finom modoromban, kicsit lenyugodott. Megbeszéltük, és mivel nem szeretek haragot tartani, azóta pár méterrel arrébb állok meg a kocsimmal. Máig köszönőviszonyban vagyunk.
Az emberek többsége(legalábbis akikkel én futottam össze vagy épp megtaláltak) bunkó, beképzelt, takonygerincű frusztrált söpredék(diplomától, IQ-tól függetlenül)akik képtelenek a civilizált viselkedésre/kommunikációra, még szemtől szembe is.
A csőcseléket csak testi erővel/a pénz hatalmával lehet le/meggyőzni. :(

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#20) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Igen szomorú esett vannak ilyen emberek akik azt hiszik övék a világ, az ilyenek tényleg csak akkor állnak le ha valaki jól elveri őket mert legnagyobb paraszt lehet, de legerősebb sose lesz.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#21) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én az ilyenek miatt tartok viperát a verdába. Mikor baja van, mondom neki, hogy menjünk a kocsihoz, mutassa meg hogy mi a probléma. Mikor odaértünk, elő a vipera, aztán jöhetnek a mentők. Nem szégyellem, ültem már előzetesben is emiatt, de inkább ő mint én. Volt olyan is aki szépen megkért, arra természetesen figyeltem és nem volt semmi atrocitás. Lehet mondani, hogy én is csak viperával vagyok kemény, de akik ezt mondják nem ott laknak ahol én. Oda ez kell. Sajnos itt tartunk. Persze a cikkből egyértelműen kiderül, hogy az író 50+ éves és sajnos ők vannak a legjobban kiszolgáltatva a fuxos, sittenkigyúrt, "Mátyás király fekete seregének".

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#22) Thome válasza icemad (#21) üzenetére


Thome
addikt

Ne aggódj, nem csak te tartasz a kocsidban viperát. Van néhány ismerősöm ugyanígy, és valószínűleg nálam is így lesz, ha lesz autóm. (Nem vagyok egy erős gyerek, ezért is kell.)

(#23) Hiftu


Hiftu
senior tag

Tisztelt Cikkíró!

Sokan jöttek ötletekkel, hogy mit kellene csinálni az ostoba pacákkal.
Megmondom:
Semmit! Nem levelezünk vele, nem szólunk hozzá.
Hülyékkel nem tudsz vitatkozni, mert le kell süllyedni a szintjükre és a rutinjukkal megvernek.
Szóval, első levelet kidobod a kukába és nem gondolsz rá többet.
Könnyű, egyszerű és nem bonyolítod saját és környezeted életét.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#24) hoffman_ válasza Hiftu (#23) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hogy olvastad a cikket? :) A Cikkíró ezzel folytatta a dolgot, de amint összefutottak kötekedés lett belőle, látod. Nem ilyen egyszerű ez...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Reggel felkelek, és nem tudok munkába menni, elkések, mert odaparkolt x és y a helyemre. Felbaszódik az agyam, beszólok neki. Ő pluszba nem bocsánatot kér, hanem magyarázkodik, meg hasonlók. Én is elküldöm a fenébe, mert pénzbe került nekem, az hogy nem tudtam használni a kocsimat. Még mindig visszapofázik. Türelmes ember vagyok, de ilyenkor már akkor is ordibálnék, abban meg sosincs köszönet. Még akkor is ha csak 70 kiló vagyok, miután ebédelek.

Szerintem abszolút neki volt igaza, attól függetlenül, hogy hogy rendezte.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#26) Zotya84 válasza Blindmouse (#25) üzenetére


Zotya84
őstag

Amíg nincs ott a parkoló előtt/mellet az autód rendszáma, hogy XYZ-555 részére fenntartva, addig közterületen nincs olyan hogy "az én helyem"...

És akármennyit és akárhogy üvöltözhetsz, akkor se lesz értelme annak, amit csinálsz.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#27) domperke válasza Blindmouse (#25) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Csatlakoznék.Ilyen emberrel kár felvenni a kesztyűt....Okos enged.Aztán meg kiböködi a kerekeket meg stb.Sajna én jártam már így mert bemertem állni egy ürge megszokott helyére.Csak annyi volt a pechje hogy az ablakomból pont láttam ahogy bökdös és rögzítettem is...Hát kénytelen volt fizetni azóta is elég ferde szemmel néz rám.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#28) kovy79 válasza Polllen (#1) üzenetére


kovy79
őstag

Én is így gondolom. Inkább állok "mellé-elé" és az legyen a "tapló", aki ezek után (miután máshol nem tud az említett egyén kiállni) elé áll. Nekem eszemben sem jutna valaki elé állni, gondolván, hogy majd valahol máshol biztosan kifér.
Természetesen nem ez a módja a konfliktus megoldásának. :R

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#29) blueMerle


blueMerle
veterán

Mivel nem ismerem pontosan a parkolót nem alkotok véleményt. Az viszont biztos hogy ha reggel indulok melóba és nem tudok kiállni, nekem is eldurran az agyam. Bár nem kiabálok, nem verekszem, és az autóban sem teszek kárt: én amolyan csendes bolond vagyok :) , de itt arról van szó hogy tekintettel vagyunk egymásra, függetlenül attól hogy az diplomás menedzser vagy naplopó.

Az természetesen elfogadhatatlan hogy egy sértegető levelet hagyott az autódon, de valóban hagyni kellett volna, az ilyen papucsállatka értelmi szintű embernek hiába próbálod elmagyarázni a helyzetet. :) Legközelebb ne vedd fel a kesztyűt, ennyi.

Sokan írtátok hogy ennyi kilók vagytok így küzdősport úgy küzdősport, így vipera úgy vipera. Egyet fogadjatok meg tőlem jótanácsnak. Soha ne kezdeményezzetek verekedést, ha védekezni kell inkább először a futás legyen a nyerő és legvégső esetben kerüljön sor tettlegességre. Egy rosszul bemért ütés az emlegetett viperával vagy egy halálos ütés (nem kell ám ahhoz erősnek lenni) és az egész életetek meg van pecsételve, ráadásul a börtön se lehet olyan jó móka :U Nem arról beszélek hogy hagyjátok magatokat agyonverni, hanem hogy valóban ez legyen az utolsó dolog, amire sor kerülhet, a tettlegesség.

:R

(#30) Def26 válasza blueMerle (#29) üzenetére


Def26
félisten

"Egyet fogadjatok meg tőlem jótanácsnak. Soha ne kezdeményezzetek verekedést, ha védekezni kell inkább először a futás legyen a nyerő és legvégső esetben kerüljön sor tettlegességre. Egy rosszul bemért ütés az emlegetett viperával vagy egy halálos ütés (nem kell ám ahhoz erősnek lenni) és az egész életetek meg van pecsételve, ráadásul a börtön se lehet olyan jó móka :U Nem arról beszélek hogy hagyjátok magatokat agyonverni, hanem hogy valóban ez legyen az utolsó dolog, amire sor kerülhet, a tettlegesség."

+1 :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31) TESCO-Zsömle válasza zeg (#19) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez Agyarország.

"Bunkóéknál miért nincs létszámstop?!?" (Hofi)

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32) Blindmouse válasza Zotya84 (#26) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Sry, valóban nem a helyemre, hanem úgy hogy nem tudok kiállni.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#33) ollie válasza szablya (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Régebben is sok hasonló ember volt, csak rövid időn belül elintézték a rendőrök az ilyeneket.

***

(#34) Depression válasza Hiftu (#23) üzenetére


Depression
veterán

+1
Az első levele után tudomásul kellett volna venned, azt hagyni a francba az egészet, szépen elfelejteni. Azzal, hogy visszaírtál neki, felvetted a boxkesztyűt, ezért fajult el az egész idáig.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#35) Mr.Csizmás válasza Def26 (#30) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

viszont bluemerlénél olcsóbb a gázpisztoly, hogy az ilyen arcos andrisokat leállítsuk, ha nekünkesnek. :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#36) mephi666 válasza Depression (#34) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát jah... :K ilyenkor örülök, hogy milyen normális helyen kaptam lakást: szerintem a lépcsőházban a 15 lakásból 12-ben nyugdíjasok laknak meg tényleg normális emberek... igaz, hogy nem ismerek közülük senkit sem komolyabban, de az alsó szomszédnak segítettem már pl. rendbe tenni a netjét, ő meg fizette már be helyettem mondjuk a takarítást, amikor épp olyankor szedték, mikor nem voltam otthon... persze ki is fizettem neki :K ...meg olyan is történt, hogy még ex elhagyta a bejárati ajtóban kívül az arany fülbevalóját és este már kopogtatott ez az ürge és hozta, hogy: "nem a tiétek?"

...jah, meg akkor sem szólnak, ha pl pénteken kicsit dorbézolunk (mondjuk nem túl hangosan) és reggel 3 körül még mozgolódunk a lépcsőházban... tényleg normálisak a szomszédok... az ilyen barmokat meg el kell kerülni és le kell sz@rni... akiken "nem találnak" fogást, azzal nem is foglalkoznak... akik meg felveszik ellenük a kesztyűt, arra rászállnak :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37) Huma válasza Mr.Csizmás (#35) üzenetére


Huma
addikt

Vagy egy gázspray. Abból a kisméretű legális, ellentétben a viperával. Ha valakit viperával elversz és utána az ügy bíróságra kerül úgy megtáncoltatnak, hogy a börtönben ébredsz.

A gázspray viszont hatékony, nem okoz maradandó sérülést és biztos, hogy nem ölsz meg vele senkit.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#38) Mr.Csizmás válasza Huma (#37) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:K

sajnos mo.-n el lehet felejteni lassan a békés megoldás blabla dumát. :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39) mephi666 válasza Huma (#37) üzenetére


mephi666
nagyúr

viszont szűk, zárt térben nem kimondottan ajánlott használni... (meg erős szembeszélben sem) mellesleg lehet, hogy jól meg is nyakalnak, mire lefújnád az illetőt :K

szerintem a leghatékonyabb "fegyver" ezek ellen:

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#40) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ez egy tipikus szájkarate-hős...

(#41) gabipaci


gabipaci
addikt

evente 3-4 hetet vagyok magyarorszagon, (epp most is) de azt tudom, hogy ha itt elnek, az automat maximalisan mindenre biztositanam.
ha ez velem esne meg, es a rendorseg nem segitene, az ember meg tovabb arcoskodna (az meg nem derult ki, hogy tenyleg vege van-e) biztos hogy keresnem az alkalmat hogy ugyanoda kelljen parkolnom, majd felberelnek valakit, hogy ejszaka ontse le a kocsimat fekolajjal, vagy akar gyujtsa is fel.
a kierkezo rendorok elso kerdese az, hogy van haragosa?
van bizony, es ki is hivtuk a rendoroket par napja.

na aztan ezt magyarazza ki a kocsogje.

amugy csak a pofam nagy, nem tennem meg, de az otlet jo...

Logitech hardware tester

(#42) Hiftu válasza gabipaci (#41) üzenetére


Hiftu
senior tag

Hmm. Biztosítási csalást elkövetni és rákenni a másikra.
Ez sem egy sikersztori...

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#43) mephi666 válasza Hiftu (#42) üzenetére


mephi666
nagyúr

meg nem csak az, hanem, hogy ha a delikvensnek van betonbiztos alibije, akkor visszanyalhat a fagyi: hatóság megtévesztése, rágalmazás, stbstb :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#44) WesTM


WesTM
senior tag

Ez magyarország. -ismét kisbetűvel. Saját magunk ellenségei vagyunk. Kopasz, nyakatlan boxosok, agy nélküli neo huszárok. Minden téren ellenséggel találkozik az átlagember. A nagy hazafi-hungarista mindenkiben kárt tesz, (hisz éjjel ők az utcán aztán tudják hogy kell a hajnak állni, milyen ruhát lehet viselni, hisz az nagy magyarjaink nyilván mind tar kopaszok voltak) főleg a rendben, a kisebbségről?!? ne is beszéljünk. Utcai harcosok, önjelölt Chuck Norrisok, nagyrészt semmirekellő rendőrök (tisztelet a kivételnek, persze mindegyik annak gondolja magát) vesznek minket körül. Divat bunkónak, keménynek, taplónak lenni. 7-es BMW, A6 audi, hisz mindenki maffiózó akar lenni, az a menő. Kisember lenézve, leugatva, bocsánat a kifejezésért de lesz@rva. Senkire nem számíthatunk. Vagyis de! Szép magyar hazafiainkra, rendőreinkre mindenképp... szép kilátások.

Sajnos ezzé lett az ország. Lassan mindentől, és mindenkitől félni kell. Megoldás?
Bunkó, kopasz, bűnöző, ingyenélő szemétláda? szerintem nem. Csak győzzük megmagyarázni nekik. Egyre kevesebben vagyunk rá...

Sajnálom ha kissé indulatos lett a dolog, és esetleg túl sarkított, de szerintem semmi olyan nincs a hozzászólásomban, ami nem lenne igaz. :(

[ Szerkesztve ]

(#45) eXodus


eXodus
őstag

Ez inkább a rendőröket minősíti...
Ilyen embernek álcázott lények mindenhol vannak, határozott, hivatalos fellépés lenne ellenük a legjobb. (De ha esetetekben nincs ki... gondolom az "emberünk" sokat okult a rendőri közreműködésből. :( )

(#46) Thome válasza mephi666 (#39) üzenetére


Thome
addikt

Azért face to face nem olyan egyszerű leszarni a dolgot, mert ha ott is hagyod, megy utánad, és beszólogat, többnyire ezek ilyenek... :U
Na meg az inzultálást is elég nehéz kibírni, hiába hagyod figyelmen kívül, azért amiket mond, azt hallod.

(#47) Huma válasza WesTM (#44) üzenetére


Huma
addikt

Őket se felejtsd ki. Az első linkednél adta be következő videónak a youtube. :D

szerk:
Thome: Ja. Ha meghunyászkodsz egy ilyennek akkor életed végéig csesztetni fog. Az ilyenek élvezik ha van valaki akit kínozhatnak, megalázhatnak. Valamilyen koplexusuk lehet amit kompenzálni akarnak. Valószínűleg a sikertelen életük ill a tudat hogy síkhülyék fusztrálja őket és csak így érzik, hogy fölé tudnak kerekedni valakinek aki egyéb téren jobb mint ő.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#48) gabipaci válasza Hiftu (#42) üzenetére


gabipaci
addikt

Biztositasi csalas sikerstory nincs, mert ha sikeres, nem derul ki, csak egy szimpla biztositasi ugyintezesnek hivjak.
De el kell szomoritsalak, ez meg mindig viragzo uzletnek szamit.

Ettol fuggetlenul csak mint gondolat...!!!! Kulonosen nem ajanlott!

Logitech hardware tester

(#49) Ősember


Ősember
őstag

jó lenne egy ábra arról, hogy pontosan hogyan parkoltak az autók :) viszont annyi biztos, hogy én nem leveleztem volna.

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#50) olbaidhun válasza mephi666 (#39) üzenetére


olbaidhun
őstag

+1

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#51) ijjájom válasza gabipaci (#41) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Hja! Hát nekem is lennének hasonló ötleteim, de tényleg akkor aztán a végtelenségig lehetne fokozni. Nincs kedvem agyonveretni magam. Lásd a lányomat három éve úgy helybenhagyták, hogy öt hétig volt az állkapcsa összedrótozva. Pasi meg kapott 14 hónapot, pedig előtte ült már és ez volt a harmadik ilyen ügye.
Mindenesetre nem vagyunk agresszív emberek, de néha szét tudnám vágni a fejüket.
Nagy az Isten állatkerje...

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#52) Samus válasza szablya (#6) üzenetére


Samus
addikt

A megfogalmazást nem kommentálom, a lényeg ez. Erről megint Fankadeli "2009" című száma jutott eszembe, bár az album annyira "hazafi", hogy nekem már sok, de ez és az "Előre" című szám tetszik. Gondolom a kedves kollégának és barátnőjének sem 20 éves Trabantja volt...mindenesetre (mielőtt még mást is írnék, az nem lenne ide való), azt tudom tanácsolni, amit a többiek. Máshol, akár az épület másik oldalán parkolni, nem is látni a kedves embert. Már ha lehet egy ilyet annak nevezni. Sajnos az emberiség jó részét én lénynek nevezném, ott tartunk már.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#53) Zotya84 válasza Blindmouse (#32) üzenetére


Zotya84
őstag

Úgy viszont tök jogos...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#54) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

"A rendőrállam a régi, a zsarnokok jogait védi..." :(((

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#55) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Ilyen gyenge idegrendszer mellett azt ajánlom költözzetek el vidékre.... Senki nem kényszerít senkit, hogy a betondzsungelben éljen a 4 gyerekével. város=sok ember=sok probléma, konfliktusok.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#56) HUNNIA1920 válasza Dyingsoul (#55) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Ebbe teljes mértékben igazad van, csak sajnos ez nem ilyen egyszerű. Főleg aki ott nőtt fel. Hátra hagyni mindent és mindenkit.
Én pl.: vidéki vagyok, de nem hiszem, hogy egy nagyvárosba tudnák élni huzamosabb ideig. Gondolom fordítva is így van. Anyagi dolgokról és munkahelyről meg nem is beszélve. :(

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#57) VIC20


VIC20
őstag

Istenem! De jó, hogy nem Pesten élek vadak közt, hanem az országban, emberek közt!

(#58) VIC20 válasza gabipaci (#41) üzenetére


VIC20
őstag

"amugy csak a pofam nagy, nem tennem meg, de az otlet jo..."

Még jó, hogy csak az a nagy, mert az ötlet enyhénszólva sem nevezhető jónak.

Mégis mit vársz ettől? Hogy elítélik rongálásért? Csak azért, mert a haragosod? Bizonyítani is kellene a vádat!

Önmagában is biztosítási csalás, erre esetleg jöhetne még egy kis hamis vád is...

Ráadásul "felbérelnék valakit"... Nóóórmális?! Vagy magad csináld meg, vagy hagyd a fenébe a dolgot. Ilyesmire felbérelni valakit...

(#59) gabipaci válasza VIC20 (#58) üzenetére


gabipaci
addikt

az ötlet enyhénszólva sem nevezhető jónak
De!
Mégis mit vársz ettől? Hogy elítélik rongálásért?
Nem, csak jo par kellemetlen percet Neki.
esetleg jöhetne még egy kis hamis vád is
Ha kiguvad a szemem, akkor sem latom, hogy hol irtam egy szoval is, hogy megvadolnam... Azert mert megemlitem hogy a haragosom? Ez igaz, nem?
Vagy magad csináld meg
Nagy otlet, ha kiderul, hogy nem a szomszed tette, akkor rogton az is deruljon ki, hogy en tettem, nem egy csoves az aluljarobol. :C

Logitech hardware tester

(#60) ^Clown válasza WesTM (#44) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Az ilyen "kis m-mel írom Magyarországot" hsz.-ektől pillanatok alatt felmegy a vérnyomásom de nagyon durván ám...

(#61) blunt válasza szablya (#6) üzenetére


blunt
aktív tag

azt hiszed hollywoodban a nigger nem szol be hasonloert? ott meg a pisztolyt is eloveszi es hasznalja, ha epp ugy tartja uri kedve.
vagy a mexikoi, aki ha ra mersz nezni odamegy hozzad kotekedni.

ez nem csak magyarorszagon van. suttyok mindenhol vannak/voltak/lesznek.

(#62) Avicularia


Avicularia
veterán

Aki az ilyenolyan harci eszközöket tartok a kocsiban és használom is dolgot jó ötletnek találja,annak írom,hogy lassan 4 éve járkálok rendőrségre,bíróságra,mert meg mertem magam védeni a kocsimban tartott harci eszközzel(nem írnám le mivel,mert nem szeretnék konkrétumokat írni)
Bunyó, mindketten megsérültünk,csak az ember sokkal súlyosabban,az orra is eltört.Degenerált feljelentett,azt hitte,hogy neki nem lesz baja.Tévedett ,ő a másodrendű vádlott,míg én az elsőrendű.Többszázezret elköltöttem ügyvédre,és még nem látom a végét.
Én nyertem a bunyót,de milyen áron?
Inkább hagytam volna az egészet a fenébe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.