Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KEndre


KEndre
HÁZIGAZDA

két szuper hacker ismerősöm is van, nem is dolgoznak drágán. ;)

ha szakértőre lenne szüksége a hwsw-nek... :K

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#2) twollah


twollah
nagyúr

Lehet rosszul emlekszem, de mintha anno a PH!t is feltortek volna...

(#3) Thrawn válasza twollah (#2) üzenetére


Thrawn
félisten

Jól emlékszel...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4) twollah válasza Thrawn (#3) üzenetére


twollah
nagyúr

Jo regen volt.

IMHO en csondben lennek.
Mas szemeben a szalkat, sajatban a gerendat tipikus esete...

(#5) Parci válasza twollah (#4) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

h te milyen kib@szott hülye vagy időnként...

1. blog
2. semmi rosszindulat nincs a bejegyzésben, inkább baráti " ;] ". mondom, jóban van a két csapat
3. még le is írom, h ne kezdjen senki oltogatni
4. "imho en csondben lennek" - te még soha életedben nem voltál csöndben

de azért köszönöm az értékes hozzászólásod a bloghoz.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6) Parci válasza twollah (#4) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ja, és ha már önjelölt igazságosztó lettél, akkor olvasd már el, amit írtam a hekkelés után, és mutass rá lécci, h hol mond ellent a fentieknek... :F

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) twollah válasza Parci (#5) üzenetére


twollah
nagyúr

"te még soha életedben nem voltál csöndben"
Ha csondben vagyok akkor valami nagyon, nagy baj van velem, vagy halott vagyok...

(#8) Krinyo


Krinyo
senior tag

A ket csapat szerencsere joban van -- ez nem rajtad mulik --, de hogy te nem vagy tul jol, az hotziher. :D

[ Szerkesztve ]

(#9) Parci válasza Krinyo (#8) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Egészen jól vagyok :) (leszámítva, hogy izzik az egyik szemem és foszlik a bőr az arcom feléről :D)

Ráadásul ha valaki, akkor én rendszeresen dumálok Eggel, Ytsével, szóval hacsak nem szervez a két szerkesztőség közös partikat, amiről én nem tudok, akkor csak múlik rajtam :).

(egészen biztos voltam benne, hogy írsz majd és mellre szívod a bejegyzést, bár most nemtom eldönteni, hogy mellreszívtad-e. tényleg, te kivel vagy jóban a ph-sok közül?)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10) Krinyo válasza Parci (#9) üzenetére


Krinyo
senior tag

Alapvetően mindenkivel, akivel beszélni szoktam. Egyebkent no komment, ennyit ert a tortenet. :)

(#11) Parci válasza Krinyo (#8) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

most váltottam mailt Eggel...
"esküszöm semmi rosszindulat nem volt bennem, inkább neked szántam poénból"
"tudom, ez amolyan üzenőfal :)"

egy percig sem merül fel benned, hogy ez a) poén, b) úgy 2-3 éve elmúlt, h fikázni akarna bárki-bárkit, c) ha legközelebb sörözünk egyet Eggel, gyere el bátran te is! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#12) Parci válasza Krinyo (#10) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Krinyo, ez egy poén volt. olyan poén, amit az ember csak a haverjaival szemben enged meg magának. ha mindenképp félre akarod érteni, nem tudlak meggátolni benne, mindössze jelezni akartam, hogy a szándékom egész biztosan nem az volt, mint amire te gondolsz.

(leginkább azoknak a hwsw-sek szólt, akiket én ismerek, és képzelj oda egy kaján vigyort, amint rájuk gondolva írom. de tök nonszensz, h ezt ilyen szinten magyarázom épp...)

magyarul: félreértetted.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#13) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

Bocsi hogy beleszólok, én nem ismerem egyik szerkesztőséget sem, de elég volt magát az írást elolvasni ahhoz h lejöjjön a dolog... egyszerűen egy jó poén, baráti szúrkálódás, ennyi(nek tűnik nekem, mint laikus számára) :)

gottagofast

(#14) Fáraó válasza msgt.fubar (#13) üzenetére


Fáraó
őstag

Én csak a szurkálódást éreztem, az ugratást nem. :B Sztem a #12-es jöhetett volna kicsit hamarabb, s én spec. más fórumtársat nem hülyéznék le. :U

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#15) Parci válasza Fáraó (#14) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha majd párszor nézeteltérésed lesz twollah-hal, hidd el, alkalmasint neked is eljár majd a billentyűzeted. krinyónak pedig pontosan tudnia kellett volna, h ez poén. nem volt épp humoránál, ez van.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16) twollah válasza Parci (#15) üzenetére


twollah
nagyúr

Mostanaban miert doglik le az oldal valami otszaz akarhanyas hibaval?

(#17) twollah


twollah
nagyúr

503as koddal hal be az oldal mostansag.

(#18) Parci válasza twollah (#16) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

adatbázis lassulás, de kapott +4 gb ram-ot, talán most jobb lesz. tegnap éjjel kapta.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#19) joghurt válasza Parci (#18) üzenetére


joghurt
addikt

Én még ma is kaptam 503-at. Már nem emlékszem, hogy PH!, Logout, vagy Fórum volt-e.

A tej élet, erő, egészség.

(#20) Parci válasza joghurt (#19) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

küzdünk. mindenesetre a ph! fórumain továbbra is biztonságosan lehet fórumozni ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#21) ATI


ATI
senior tag

E öröme e bódottá, hogy szívjátok egymás vérét :DDD Jó tudni, hogy van "összetartás" még a magyar konkurens oldalak között.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.