Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ALI_G


ALI_G
veterán

nálunk fordítva van a helyzet. Én hagyom a párna alatt a zsepit :)

(#52) Pacák


Pacák
senior tag

Tudok mosni - kézzel is -, porszívózni, főzni, sütni - ha kedvem van, akkor süteményt is csinálok -, mosogatok is, de ha nagyon kell, akkor vasalok is. A mosógépről le vagyok tiltva, mert a párom szerint elveszem a munkáját. (Pedig az is csak egy kütyü - gombokkal.)





Van egy nagy hibám, de ez fentebb már kiderült. :DDD

Már elkeltem. ;] :P

Nuclear launch detected

(#53) ALI_G válasza tildy (#34) üzenetére


ALI_G
veterán

nem zavar, ha bennemarad a pzs a nadrágban és kimosod? Na engem meg azzal lehet a halálba kergetni. Mikor a lakótársad 1 dolgot tesz be a mosogépbe, egy nadrágot, én meg telepakolom a maradék helyet. Semmi nadrág, és mikor kész, minden pzs-fecnis. Yeeah! És huszadjor is megcsinálja.

(#54) tildy válasza ALI_G (#53) üzenetére


tildy
nagyúr

De, zavar. De általában előtte megnézem:U Mondjuk még így is bejátszik néha:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#55) badgirl válasza Satan_Claus (#39) üzenetére


badgirl
csendes tag

Nem mindegy, ha neked kell utána kivasalni...

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#56) Akheron


Akheron
senior tag

A számomra ideális nő nem irkál ilyen hülye témákba. :) Persze ezzel még nem vagyok kisegítve.

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#57) badgirl válasza finest (#44) üzenetére


badgirl
csendes tag

Pontosan mik a férfi és mik a női szerepek?

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#58) Satan_Claus válasza badgirl (#55) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Én mindenemet vasalatlanul hordom (hordanám, csak az asszony nem hagyja :D ), az ingeket meg évente 2x úgyis ki kell vasalni, kb. ennyiszer van rajtam. :B

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#59) finest válasza badgirl (#57) üzenetére


finest
őstag

Az a baj a világgal, h már senki sem tudja. :DDD

Azé van annyi sok homokos, alkoholista , kisiklott, féleresikerült (és ezeknek kombinációi) félork a világban.
Oylan egyszerűek pedig ezek. Nézz meg egy Clint Eastwood filmet. Ott a nők, még nők, a férfiak még férfiak.
Ennyit az arché típusokról.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#60) Dalai Láma válasza finest (#59) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Mindig is voltak. Csak régen kegyetlenül elégettők őket, vagy ablaktalan földalatti tömlöcökbe zárták őket életük végéig őrültnek nyilvánítva. És persze tabu téma volt ,de a számuk akkor is ugyanennyi volt.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#61) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Ehh, az ideális nő olyan, mint isten.

Lehet benne hinni, de igazából nincs.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#62) VladimirR


VladimirR
nagyúr

az idealis no?
nemalany az arvahazbol!

(#63) EQMontoya válasza VladimirR (#62) üzenetére


EQMontoya
veterán

és kockafejü, h meálljon a fejér a sör. :R

Same rules apply!

(#64) dabadab válasza Bog (#61) üzenetére


dabadab
titán

En meg ugy hallottam, hogy az idealis no 95 centi es kockafeje van. ;]

Szerk: hopp, ahogy latom, mas is ezt hallotta :)


[Szerkesztve]

DRM is theft

(#65) VladimirR


VladimirR
nagyúr

illetve szoktak meg mondani, hogy az idealis no adatai a kovetkezok: 90-60-40
90 eves, 60 millioja van es melle egy 40 fokos laza

(#66) Retro11 válasza Dalai Láma (#60) üzenetére


Retro11
senior tag

Nana megkérdőjelezném én a számukat...Mostanában mintha divat lenne ''Felválalni'' a másságot''!
De kérdezem én,ki a francot érdekli?Ne hangoztassa,otthonra való téma...

(#67) dabadab válasza Retro11 (#66) üzenetére


dabadab
titán

''De kérdezem én,ki a francot érdekli?Ne hangoztassa,otthonra való téma...''

Ahogy a heteroszexualitas is, vagy?...

DRM is theft

(#68) Retro11 válasza dabadab (#67) üzenetére


Retro11
senior tag

Ahogy a heteroszexualitas is, vagy?...

Ne haragudj dabadab nem értem kérdésed:U!És igen a heteroszexualitás is..

(#69) dabadab válasza Retro11 (#68) üzenetére


dabadab
titán

Ehhez kepest eleg sok hetero rohangal kezenfogva az utcan, sot, csokoloznak is, ujsagokban es TV-kben valljak meg heteroszexualitasukat, a legelvetemultebbje meg meg ossze is hazasodik.

Igy mar erthetobb egy kicsit?...

DRM is theft

(#70) FPéter válasza dabadab (#69) üzenetére


FPéter
aktív tag

De nem vonulnak fel a seggüket mutogatva.

(#71) dr faustus válasza FPéter (#70) üzenetére


dr faustus
senior tag

Budapest parádé? ;)

Warning: Explicit Content

(#72) dabadab válasza FPéter (#70) üzenetére


dabadab
titán

Oooo, Budapest Parade?... (szerk: hehe :) )

Egyebkent meg altalanossagban veve a homoszexualisok se, ami a Pride-on megy, az egyreszt egy elenyeszo kisebbseg, masreszt meg ellenreakcio (az USA-ban a 60-as evek kozepen a negerek csinaltak hasonlokat, hasonlo okokbol).


[Szerkesztve]

DRM is theft

(#73) Retro11 válasza dabadab (#69) üzenetére


Retro11
senior tag

dabadab: Azért a kézenfogva járópárok szerintem ne rossz dologó látni boldog embereket!A többi szerintem sem valóutcára.

FPeter: Jol mondod

(#74) dabadab válasza Retro11 (#73) üzenetére


dabadab
titán

Arra probaltam celozni, hogy:

1. a szexualis prefenciaknak van egy csomo olyan kovetkezmenye, ami semmikeppen sem egyszeru maganugy, es egeszen kozvetett uton van barmi koze is a konkret szexhez (talan a hazassag es a tarsadalmi elfogadottsag a legfeltunobb ugy ezek kozul)

2. a jelenleg elfogadott normak szerint maga a szexualis elet sem csak es kizarolag a haloszobara korlatozodhat (kezenfogva andalgas, csokolozas, ilyenek)


Egyebkent meg nem ertem ezt az egesz homofobiat: vajh' oly' sok szeretet lenne a vilagban, hogy mar selejtezni kell kozte?

DRM is theft

(#75) Dalai Láma válasza dabadab (#74) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Minden korban voltak ellenségek. A másik nép, a boszorkányok, az eretnekek, a bolondok, a zsidók, és most esetleg az arabok, de mivel itthon nincsenek sokan, ezért a buzik is.

ÉS egyetértek veled, pont azért vonulnak fel, merthogy nagy az ellenszenv és a megvetés. Ha ez nem lenne, akkor nekik sem kéne magukat mutogatni. Mert egy buzi kb ugyanolyan ember, mint egy heteró, csak a saját neméhez vonzódik. Ennyi. A magamutogatás már nem jellemzőjük, csak annyira, mint a heteróknak. Nem öncélúan vonulnak fel, hanem el akarnak érni valamit, méghozzá azt, hogy fogadják el őket. Mert megváltozni nem tudnak - még ha szeretnének sem. Ez a másság. De ugyanolyan értéket képviselnek, ugyanolyan teljes jogú emberek ők is.

Megbuzulni meg nem lehet. Tehát ilyen veszélyt sem jelentenek a homoszexuálisok. Nem fertőző, és aki nem homokos, az nem is lesz az. Vagy ha igen, akkor mindig az is volt, csak titkolta. Tehát minden ilyen jellegű félelem mindenféle valós alapot mellőz, és téves. Ezek után meg nem értem, hogy mi a baj mégis. Ki az, aki korlátozhatná a szabadságjogaikat? És mi lenne a következő lépés: a kékszeműek utálata? Vagy az öregeké, mert nem bújnak meg, hanem köztünk élnek, és emlékeztetnek, hogy majd mi is megöregszünk?



[Szerkesztve]

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#76) Dalai Láma válasza FPéter (#70) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Való Világ, Big Brother. Akkor most kijelenthetem, hogy a heterók egy undorító magamutogató magát pénzért eladó népség, aki kamera előtt egy ország szeme láttára szexel és fingik? Vagy a heteró sztriptíztáncosnők... Az összes nő a reklámokban meztelenül...

Egyébként meg ilyen elnyomás mellett a heterók is hasonlóan viselkednének, mint a homokosok.

Mert azon kívül, hogy azonos neműekhez vonzódnak, semmi különbég nincs.

És ne kevverd a dolgokat: neked nem a buzikkal, hanem a seggmutogatókkal van a bajod. Az ember szeret hamis, vagy neki tetsző következtetéseket levonni. Ha lát egy seggét mutogató meleget, akkor hajlamos azt hinni, hogy a melegek a seggüket mutogatják. És ha lát legközelebb egy seggét mutogató embert, képes azt hinni, hogy az illető meleg. Pedig csak esetleg a Rettenthetetlen c. filmet látja, mikor a skótk felemelik a szoknyájukat.

[Szerkesztve]

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#77) hm


hm
aktív tag

Ideális nő: Péld. 31. 10-31. [link]
Ideális férfi: A Példabeszédek többi része. :D

(#78) Retro11 válasza Dalai Láma (#75) üzenetére


Retro11
senior tag

De még mindig ott tartunk ki a faxxx érdekli az a sok buxx?Engem nem,és a gyerekeket se,senkit..Felvonulásokkal meg csak jobban magukra haragítják a normális embereket.Maradjanak csak otthon..Itt látszik mennyire elfajult már ez a világ. :(

Tökéletes Nő a pap felesége.

[Szerkesztve]

(#79) dabadab válasza Retro11 (#78) üzenetére


dabadab
titán

''jobban magukra haragítják a normális embereket''

A normalis embereket nem tudjak jobban magukra haragitani, mert normalis ember nem haragszik rajuk, csak a homofobok. A homofobia meg deviancia.
Mondhatnam: otthon lehetsz homofob, de ne mutogasd es plane ne probald meg ram (es a gyerekeimre) raeroszakolni a ''massagodat''. ;]

DRM is theft

(#80) bambano válasza badgirl (#7) üzenetére


bambano
titán

Nagyjából egyetértek, kicsit pontosítanék: az ideális pasi nem teszi mosógépbe a cuccát. ;)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#81) bambano válasza Parci (#3) üzenetére


bambano
titán

Nem, ahogy öregszel, arra jössz rá, hogy előbb 3, aztán kettő, majd 1 dolog is elég már :))

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#82) Retro11 válasza dabadab (#79) üzenetére


Retro11
senior tag

Rendben elfogadom ez te vagy én ezt nem tudom honorálni.
Ja azért megnézném odaadnád-e gyermeked 1olyannak.

(#83) bambano válasza finest (#21) üzenetére


bambano
titán

Életem legjobb ajándéka volt, mikor ''egyetemi diplomáért'' automata mosógépet kaptam anyámtól ajándékba. Azután elkezdte magyarázni, hogy mit hogy kell. Mondom, Mama, már nem emlékszel, hogy amikor a tiedet vettük, akkor is én tanítottalak a használatára? :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#84) bambano válasza Parci (#26) üzenetére


bambano
titán

Futni is tudok, meg mást is, mégse futok állandóan...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#85) bambano válasza PazsitZ (#31) üzenetére


bambano
titán

Ez alapján nem büszke lehetsz, hanem papucs ;)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#86) bambano válasza Kalandor (#35) üzenetére


bambano
titán

Nekem meg a fregolival volt... Ha kiteregettek rá, nem fértem el alatta. De ezt egy 160 centi alacsony nő soha nem fogja megérteni... :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#87) bambano válasza finest (#59) üzenetére


bambano
titán

Én egy olyan bazi nagy magnum nélkül is pasinak érzem magam...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#88) finest válasza bambano (#87) üzenetére


finest
őstag

LOL, jól elvagy itt látom. Nem a magnumra gondoltam elsősorban az arché típusok kapcsán.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#89) bambano válasza finest (#88) üzenetére


bambano
titán

Jaja, Parci beletenyerelt a két legfontosabb témába: nő és autó:)

de nyomjátok csak, hagy legyen téma a bestof-omhoz :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#90) finest válasza bambano (#89) üzenetére


finest
őstag

De azért a nő, autó, fegyver felállás se semmi. Ebből valaki egyszer még regényt is írhat!

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#91) ladybug


ladybug
őstag

Az ideális nem egyenlő a tökéletessel. Lehet vki tökéletlen, és mégis ideális. Ilyen az, mikor megtalálod a Párodat. Azt, akivel le szeretnéd élni életed hátralévő részét. És annak ellenére is elveszed/hozzámész, hogy ismered minden hibáját. De tudod kezelni, hiszen senki sem tökéletes, de mégis Ő az ideális neked.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#92) Protezis válasza tildy (#25) üzenetére


Protezis
őstag

A 4A -t en is ismerem, es sikeresen alkalmazom :DDD

(#93) Parci válasza ladybug (#91) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jaja, tudod kezelni, és ő A párod, egészen 10-15 évig, ami alatt viszont mindketten másfelé változtok. szóval, garanciák nincsenek, marad a külön nutellás üveg :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#94) ladybug válasza Parci (#93) üzenetére


ladybug
őstag

Nem másfelé, hanem együtt, összecsiszoldóva. Ez a házasság.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#95) finest válasza ladybug (#94) üzenetére


finest
őstag

... mint a borsó meg a héja.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#96) Parci válasza ladybug (#94) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kétségtelen, hogy van, akinek összejön, jól. ahogy az is, hogy nem, nem törvényszerű, hogy egy irányba mentek, bármennyire is ''együtt vagytok''. akkor is házasság. csak nem olyan triviális az út. többnyire nem az.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#97) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Az ideális nő olyan mint az UFO: mindenki beszél róla, de még senki se látta ;]

(#98) ladybug válasza Parci (#96) üzenetére


ladybug
őstag

Számomra a házasság egy életre szóló, szent dolog (nem a vallási oldalról értem). És ezért hajlandó vagyok küzdeni, lemondani néha magamról, és ha problémák kezdenek kialakulni, akkor megbeszélni, szembenézni velük és megoldani. Az együtt az tényleg együtt, egymásért kell, hogy legyen, mert amikor ott állsz, és kimondod az igent az azt kell, hogy jelentse, hogy átadtak magad a másiknak, ő pedig neked. A házasság a teljes bizalomról és teljes odaadásról szól. Aki ebben nem hisz, az ne is tegye meg ezt a lépést. Kár, hogy ebbe nem mindenki gondol bele, csak bulinak tartja az egészet. Ilyenkor jön az, hogy 4-5, esetleg, ha jól bírják, akor 8-9 évig élnek együtt, aztán pá.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#99) burgatshow válasza Hun'reeth (#23) üzenetére


burgatshow
veterán

Ilyeneket még nekem sem sikerült produkálnom.

Érdekes módon nálunk eléggé megosztott az, hogy ki mos... Általában az, aki hamarabb észreveszi, hogy tele a szennyes azt akkor elindít egy adagot. :)

Amúgy számomra az az ideális nő, akit feltétel nélkül tudok szeretni, vele együtt az összes hóbortjával is...

(#100) bambano válasza ladybug (#98) üzenetére


bambano
titán

Érdeklődnék, hogy neked férjed lesz vagy urad?

Egyébként a házasságok nagyjából fele válással végződik. Nem árt erre is felkészülni lélekben.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.