Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yodafon


Yodafon
senior tag

Kiadhattak volna egy gangsta verziot olyan nevekkel mint Ice Cube, Lil Jon, Xzibit, Lil Kim es mondjuk Busta Rhymes. :DD

A legutolso palya meg lehetne mondjuk ez:
[link]

:))

I'm gangsta!

(#2) Katorga12


Katorga12
csendes tag

Egyetlen egyszer sikerült végigjátszanom és elnyerni Sunny Funny szívét..... :DD
:) Az utolsó pálya kiidegel teljesen.

(#3) mad1


mad1
veterán

Siralmas hogy 20 ev utan is csuszik az idozites.Ezt nem lehet erzekelni pfff.

Ne szemetelj ! = Steam

(#4) kriszpontaz válasza Yodafon (#1) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Vagy ez, mert jobban illik a grafikához:
[link]

:D

(#5) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Az eredeti anno az 576-ban 99 pontot kapott :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) zone


zone
őstag

"remaszterizálók", "remaszterizálták" :W Ez a nyelvújítási törekvés elég szörnyű, akárcsak a játék.
Az első szóra konkrétan 1 találatod dob a Google, ami ez a cikk...

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#7) GreatL


GreatL
őstag

Ez a vacak biztosan nem az első ritmusjáték volt.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#8) Yodafon válasza kriszpontaz (#4) üzenetére


Yodafon
senior tag

<3 <3 <3

I'm gangsta!

(#9) glutamin válasza kriszpontaz (#4) üzenetére


glutamin
őstag

:R

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#10) trufa12 válasza Yodafon (#1) üzenetére


trufa12
addikt

akkor már inkább ez :D itt van szöveg...

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#11) Yodafon válasza trufa12 (#10) üzenetére


Yodafon
senior tag

Ez lassu :'(

I'm gangsta!

(#12) oriic válasza GreatL (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig de:

"The 1996 title PaRappa the Rapper has been deemed the first influential rhythm game, whose basic template formed the core of subsequent games in the genre. In 1997, Konami's Beatmania sparked an emergent market for rhythm games in Japan. "

Live-Die-Respawn

(#13) ldave válasza oriic (#12) üzenetére


ldave
félisten

Jajj, Oric, a srác nem olyannak tűnik a kommentje alapján, mint akire hatnak a tények :)

A Slime draws near! Command?

(#14) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Jesszum, ennek már 20 éve? Még emlékszem a bemutatójára, asszem valamelyik PC Zedből...

(#15) GreatL válasza ldave (#13) üzenetére


GreatL
őstag

Figyuzz okoska:

https://www.youtube.com/watch?v=vAjhrI2gWDk

Tudtam hogy idióták belekötnek akik bármit bevesznek. Ez nem az első ritmusjáték, aki nem '96-ban született az tudja ezt.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#16) oriic válasza GreatL (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Dance Aerobics nem tradícionális ritmusjáték. A Family Trainer sorozathoz tartozik, tulajdonképpen egy zenés aerobic játék. (Fitneszz játék) Külön "táncszőnyeg" is volt kapható hozzá.

Technikailag a Parappa volt az első valódi ritmus játék, de ha nagyon kötjük az ebet a karóhoz, akkor az 1987-es Simon volt az első pre-rythm játék/gép.

Az ipar a valódi ritmus játékokat a Parappától eredezteti, hiába voltak előtte hasonló alkotások.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#17) waccamár


waccamár
senior tag

demóját kipróbáltam, jópofa nagyon, de tényleg nem jól érzékel. Megnéztük Youtube-on a "walkthrough"-t, az teljesen elég volt :D a videóban a tag is szenvedett, aztán a végére az lett a "megoldás", hogy nem figyelte a sávot, hanem próbálta saját magától eltalálni a beatet. Nem lenne ez még így sem rossz, de nem ennyiért.

(#18) haxiboy


haxiboy
veterán

A Patapon valahogy jobban izgat. Amint megjelenik veszem is :C :C :C

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#19) fausto


fausto
addikt

PSP-n nem emlékszem, hogy baj lett volna az időzítéssel. Arra viszont annál inkább, hogy amikor megvettem a "folytatását", az UM Jammer Lammy-t PS3-ra, PSP-n hiába játszottam korábban rongyosra és tudtam fejből az összes hangot, az első pályán nem tudtam túljutni. Aztán rájöttem, hogy a tv-m input lagja lehet a ludas, pedig korábban nem tűnt fel, hogy magas lenne. Szerintem az lehet a gond, hogy ezeket a játékokat még a régi képcsöves tévékre tervezték és az átírás során nem figyeltek arra, hogy egy kicsit magasabb input lagos tévén is játszható legyen. Kár érte.

(#20) haxiboy válasza fausto (#19) üzenetére


haxiboy
veterán

Ezért lenne jó ha állítani lehetne rajt.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.