Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) BaLee válasza zsigus (#41) üzenetére


BaLee
addikt

A dobozos témát csak azért írtam, mert azt írtad más gyártónál láttál olyat. Ennél a gyártónál is van, csak az S szériánál még pont nincs. :)

Megtaláltam a cikket, amúgy nyugodtan lehet linkelni konkurens oldalt, sosem szóltak még érte, főleg hozzászólásban. Mindenesetre nekem ez elég érdekes infónak tűnik, hiába írta a geeks.hu. Több, mint 1 évig napi rendszerességgel olvastam az itteni Plazma tv fórumot és nem rémlik nekem ilyen info.
Mivel ugye a mint mondtam a G széria NeoPDP (újabban NeoPlamza) panellel szerelt, ami drágább panel, mint a másik így szerintem ezt nem teszik bele a következő évi kisebb szériába, új év, új fejlesztések, új panelek.

Mielőtt megvettük a mienket, az egyik Euronicsban láttam egymás mellett egy S30at és egy G20at. Ott látszott igazán a különbség, kontrasztban és fekete szintben. Az S30on mintha, egy szürke fátyol lett volna a G20hoz képest.

Persze ez otthon nem látszik, ha nincs mellette egy G20. :)

A pixelhiba meg szerencse kérdése, ilyen szempontból nem hiszem, hogy lenne olyan hogy hibás sorozat. Kivétel ha létezik olyan összeesküvés elmélet, hogy ide keletre a gyengébb minőségű tv-ket küldik, mint amilyeneket a nyugati piacra visznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.