Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Nagyon tetszik, nyálcsorgatós, ez jópofa "merevlemez fűtés" Szibériában sem lesz gond.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#2) Tikakukac


Tikakukac
titán

Hoppáré, lassan céges gépcsere remélem ilyenek jönnek, ennyit az öregem gépe még nem bírt mint a mostani Toughbookok.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#3) bteebi


bteebi
veterán

A 2. kép alapján nekem kicsit retrós kinézetűnek hat, de amúgy árban, tudásban rendben van. Mondjuk az valahol elég vicces, hogy alapból HDD-t adnak hozzá :U. Egy kis strapa után ugyan a kijelzőnek semmi baja nincs, csak az adatok vesztek el ;].

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#4) D.Va válasza bteebi (#3) üzenetére


D.Va
senior tag

Nemhogy az adatok nem vesznek el egy ilyen gépen, de még csak le sem fagy egy strappás akció után... :R
[link]

(#5) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Fú de vastag és ronda. :W

[/IRÓNIA]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Az a 91 dB hangszóró és full HD IPS. :Y Végre, lesz min filmet nézni a metrón! ;]

de bővíthetőségből nincs hiány

Az az ON/OFF gomb mit kapcsol az oldalán lévő takarósapka alatt?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) Duree


Duree
veterán

A tudásához képest nem is vészes az ára.

duree54

(#8) .mf


.mf
veterán

"A Panasonic idestova majdnem 20 éve van a mobil számítógépek piacán, ám termékeivel többnyire az üzleti, ipari, professzionális felhasználást célozza meg."

-- Európában. Japánban mindig futott pár konzumer széria is.

Szimpatikus darab, inkább választanék ilyet, mint a manapság divatos ultravékony, nyeklik-nyaklik darabok, amik már kisebb igénybevételtől széthullanak, meg amiken normál magasságú port sem fér el.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#9) Gusztáv válasza .mf (#8) üzenetére


Gusztáv
addikt

Azért ez elég hülyén néz ki egy öltönyös ember kezében, egy patyolat tiszta tárgyalóban. Persze vannak olyan munkakörök, ahova az egy-másfél kilós, alu csodák nem valók. Nálunk a szervizesek használnak ilyeneket, csak Dell kivitelben.

Laci

(#10) .mf válasza Gusztáv (#9) üzenetére


.mf
veterán

Nem róluk beszéltem, hanem saját magamról. A fogantyú talán túlzás, anélkül már eladhatóbb lenne akár nekik is. Aki sokat hurcolja, pl. hetente 1-2 repülőút más-más országokba, az szerintem értékelné a strapabíróságát.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#11) korion válasza Gusztáv (#9) üzenetére


korion
senior tag

ezeket nem prezentációra viszik,ha igen kint vannak a szabadba!

ennyiért nem kapsz ilyet!!régen 2x ennyi volt..(lehet van kint alternatívája,amit jó árban adnak)

hány év garanciát adnak rá?
milyen a support?
arra gondolok,mint a Dell-nél a next business day.

üdv!

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#12) fi:zi'k válasza macilaci78 (#6) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Azzal nyílik a silóajtó. ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ilyennel nem engednek be junájtedbe csak ha mutatsz egy fegyvertartásit.
Az atomos táskába is ilyen noti van vajon? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#14) hito válasza Gyuri27 (#13) üzenetére


hito
nagyúr

Nem, abban Atom procis van :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#15) Alchemist válasza Gusztáv (#9) üzenetére


Alchemist
addikt

Ha a tárgyalásra úgy mész be, hogy te vagy a műszaki problémák bármilyen körülmények között való megoldásának Bear Grylls-e, akkor feltétlenül emeli a tekintélyedet
:D

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#16) Prof


Prof
addikt

Jo latni egy nem villogasra. eladasra tervezett notit is. Bar az ara csillagaszati, mint minden Pana cuccnak.

(#17) macilaci78 válasza Gusztáv (#9) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Bárminek csak úgy van presztízsértéke, ha a közönség felismeri azt. Így van ez a sok ezer €-t érő tollakkal, órákkal, stb-vel is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18) korion válasza Prof (#16) üzenetére


korion
senior tag

ha megnézed,h mire tervezték és,h mit bír,hamar rájössz, ez "szinte ingyen van"!

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#19) dabadab válasza .mf (#10) üzenetére


dabadab
titán

"Aki sokat hurcolja, pl. hetente 1-2 repülőút más-más országokba, az szerintem értékelné a strapabíróságát."

Nem, ez nem nekik szol, ilyen felhasznalasra sokkal jobb egy Thinkpad.
Ez tenylegesen terepre valo cucc, nem repulon, hanem terepjarbon szoktak az ilyeneket utaztatni :)

DRM is theft

(#20) Kroni1 válasza Duree (#7) üzenetére


Kroni1
veterán

Én is pont erre gondoltam, szerintem se vészes az ára ahhoz képest amit tud, és tetszik is!

(#21) Gusztáv válasza korion (#11) üzenetére


Gusztáv
addikt

Szerintem a Toughbook most is annyi, mint régen volt. Ez egy Toughbook light :) . A kategória pl Dell-nél régen is volt, itt futottak az ATG modellek. De azok igazából sima E64xx-es gépek voltak erősített fedlappal, extra hordozófüllel (amit át lehetett szerelni a normál 6420-30-ra is), meg gumi port takarókkal. Most a Dell-nél is újítottak, és tényleg terveztek egy külön modell-t erre.

Ha a garancia kérdéseid az ATG-re vonatkoztak, mi 4 év ProSupportal vesszük őket, mint a többi notebook-ot. Tudtommal nincs semmi extra opció, vagy szolgáltatás ezekhez a gépekhez.

Én egyébként pont ma rendeltem ilyen gépeket, lehet írok róluk egy bemutatót, ha megjönnek.

Laci

(#22) korion válasza Gusztáv (#21) üzenetére


korion
senior tag

szia!
rosszul fejeztem ki magam!
most már erős hardvert tesznek a gépbe!
igaz ezeket nkább használtban láttam!(mármint a régi szériákat..)

nagyon tetszik a Dell :C :C

de a Panát választanám..inkább egy ROG 980M-mel!(tudom,h Nektek nem pálya,nem hiába ilyet rendeltettek!)

Miért nem Panasonicot?

állat munkád lehet..amúgy :)
üdv!

ezt most találtam(ezért mondtam,h "olcsó"

http://prohardver.hu/hir/elpusztithatatlan_dell_latitude_rugged_extreme_12.html

3500 Dodo $

[ Szerkesztve ]

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#23) Gusztáv válasza korion (#22) üzenetére


Gusztáv
addikt

Van belőle 14"-os is, az elvileg 4700 dolcsitól kezdődik :DD . Nálunk nagyon régóta minden notebook, asztali gép Dell. Régen sima Latotude 6 szériát használtak a szervizeseink egy speciális Samsonite kofferbe szerelve, ezt váltotta az ATG egy sima gurulós kofferben. Voltam kinn az anyacégnél, amikor még ment a kiválasztás, próbálták a Panasonic Toughbook-ot is (meg volt valami General Dynamics gép is, amit az amcsi katonák használnak), de a végén azt hozták ki, hogy nem annyival jobbak, mint amivel többe kerülnek. Ezt kb igazolta is az élet. De erre a Rugged 14-re én is kíváncsi vagyok, mert nagyon komolyan néz ki így a képek alapján.

Laci

(#24) korion válasza Gusztáv (#23) üzenetére


korion
senior tag

én ezeket,csak képről láttam,de ez az új Dell nagyon masszív!(nem vicceltek,mindent levédtek)

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#25) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Egyben van!

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.