Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) palm treo 95


palm treo 95
csendes tag

Nem loptam el más írását csak a sajátomat

Go! Go! Nokia!!! N95 + 8GB

(#2) Thunderzolee

Áhh, nekem még mindig megy a régi Sharp GX10i-m, a világ minden kincséért se mondanék le róla. Most veszem hozzá meg nemsokára a harmadik akksit. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) eddie17


eddie17
addikt

Tök jó még egyszer, de legalább kijavíthattad volna, hogy érthető legyen, de nem, ez egy az egyben ugyanaz. Grat. :U

(#4) paramedic


paramedic
aktív tag

"kirutsznásom" "az Specifikációs táblázatot" "csúztatás" többször, írásjelek hiánya, tagolatlan. Hirtelen ennyi. :(

(#5) ttower válasza eddie17 (#3) üzenetére


ttower
aktív tag

már (megint) kirakták. esélye sem lesz javítani. meg amúgy is trendi manapság hogy 2 soros hülyeségeket publikáljunk minimum 10 helyesírási hibával.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#6) cizoe válasza ttower (#5) üzenetére


cizoe
őstag

Azt kéne amit mondtál nemrég.. Címlapra íráshoz X reg óta eltelt nap. Mondjuk 60. Nem minimum hsz, mert akkor meg hunterkedés lenne, hogy írhassanak.

[ Szerkesztve ]

(#7) eddie17 válasza ttower (#5) üzenetére


eddie17
addikt

Nem, hogy esélye nem lesz, de van egy érzésem, hogy nem is akarja kijavítani.

cizoe: Ez tényleg egy jó ötlet.
Bár vannak, frissen regisztráltak, akik tudnak jó írást publikálni.

[ Szerkesztve ]

(#8) cizoe válasza eddie17 (#7) üzenetére


cizoe
őstag

"Bár vannak, frissen regisztráltak, akik tudnak jó írást publikálni."

Kis százalék, "közérdekből leszarva". ..

(#9) ttower válasza eddie17 (#7) üzenetére


ttower
aktív tag

azok 60 nap után is tudnak jó írást írni. és ha a korlátozás csak a címlapra szól, akkor a saját blogjában publikálhatja.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#10) eddie17 válasza cizoe (#8) üzenetére


eddie17
addikt

Szerintem akkor sem fogják bevezetni, a miértjét nem tudom, de azt érzem, hogy nem. Marad a hajtépés.

ttower: igen így kibővítve, már nem lehet senkinek belekötni. Már csak a megvalósítás van hátra.

[ Szerkesztve ]

(#11) Hasek válasza eddie17 (#10) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ha a "blog" alatt azokat az írásokat értitek, amelyek nem mennek címlapra, akkor...

Na várjatok. Az írás valóban elég gyenge, de a saját blogjába publikálta a dolgot, és nem a címlapra. Ezen okból kitaláltátok hogy ne lehessen publikálni friss reg-gel. Ezt most megcsavartátok, hogy lehessen, de csak a blogba, de ezzel most ugyan ott vagytok, ahonnan elindultatok, csupán a címlapos részt korlátoznátok(ezzel egy kis százaléknak keresztbe téve), ahonnan azért eddig is leszedték a nem odaillő dolgokat...

Most akkor hogy is van ez? :U

Ha "blog" alatt ezt értitek akkor...

Boccs...

mod: OFF

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#12) eddie17 válasza Hasek (#11) üzenetére


eddie17
addikt

Hát ebben van valami:D De sokan publikálnak ilyen szintű "írást" főoldalra is, annak a kiküszöbölésére lenne jó.
Mindegy, tudom most jön nem kell olvasni, de hát ha okul belőle, hogy legalább ne magyartalan mondatokat kreáljon, és még ha magán blog, akkor is olvasható legyen egy szuszra.

(#13) ttower válasza Hasek (#11) üzenetére


ttower
aktív tag

kicsit pontosítanék. a korlátozós módszert az egyik címlapos írás topikjában vetettem fel.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#14) Hasek válasza ttower (#13) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Így már érthető. Arról a részéről nem tudtam, amit linkeltél. A "nyilatkozatom" arra vonatkozott, amit olvastam, mert úgy érdekesen hangzott, viszont ezzel a kiegészítéssel korrekt. :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.