Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) twine válasza Sam Thullner (#27) üzenetére


twine
addikt

Előre szeretném leszögezni hogy nem trollkodni jövök,,kérlek titeket ne ilyen szemmel nézzétek a hsz-mat! Még ha úgy is tűnik! csak emberi hangon beszélgetnék a kütyüről...
Egyszerűen csak szeretném megérteni mi visz rá valakit hogy 70k.Huf-ot kiadjon ezért és miért lehet annyira imádni ezt a kis telefont azon hibái mellet, amit itt felsoroltak/soroltatok, még ha minden ilyen számomra szarvas hibát apró kis elenyésző problémának tüntettek fel!
Első körben a tesztben is említett böngésző ami nem tördeli a sorokat ezáltal baromi kényelmetlen (lehet :U ) a használata...(scroll egyfolytában)
Aztán jön az, hogy a dokumentumokat nem lehet szerekeszteni.....
MAjd pedig ha már multitask,,,akkor használom alapon, megtelik a memó és be is lassul.. :U
Marad az e-mail-ek hibátlan olvasása, és telefonálás...amit le tudtam eddig szűrni...
De ezért sokallok 70 ropit kiadni...
Persze mondhatni még hogy unicum, és nincs mindenkinek ilyen...(ha valakinek ez szempont) de ebből én meg már kinőttem, hogy azt figyeljem kinek mije van...a lényeg hogy amit veszek kiszolgáljon....Egyébként régóta használok PDA-t, telefonos PDA-t, okostelefont,,stb....
Palm-om soha nem volt még,,,,bár a multban tetszett soha nem mertem belevágni....
Szóval kérlek titeket ne a torkomnak ugorjatok, hanem felnőtt hangnemben diskuráljunk arról amit felvetettem :R Azaz:
Nem sok az ára ahhoz képest hogy csak "félig okos"? Mi az amiért annyira "rajongtok" érte....?
Hiába olvasom és próbálom értelmezni, eddig még nem jöttem rá :B
Peace :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.