Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) KKrapulax


KKrapulax
csendes tag

Sziasztok
egy borzasztó nagy és számomra érthetetlen probléma miatt kérném a segítségeteket "boldog" tulajdonosa kettem egy Overmax dualdive vasnak
első ránézésre úgy minden kerek szépen indul vele a navigáció szimulációban is jó minden .De élesben fura dolgokat csinál a kurzortól saccolásom szerint ~100-200 m re is eltávolodik a tényleges helyzetet jelző pont aztán szó nélkül áttervez egy párhuzamosan haladó útraaztán a következő lehetőségnél visszavezet mindezt úgy hogy 7-11 aktiv holdat látok rajta és nem dobja el. :( :O :F :((

elöre is köszönöm a segítségeteket

(#52) Gabipro válasza KKrapulax (#51) üzenetére


Gabipro
csendes tag

Szia!

Én eddig nem sokszor (1 kezemen meg tudom számolni hogy hányszor) használtam még navi-ra... az az igazság, eddig azt a kis pontot annyira nem is figyeltem. 1 esetben előfordult (közvetlenül a műholdak megtalálása után) hogy h*lyeséget csinált, tök más helyre tervezett mint az eredetileg beállított célpont...s emlékeim szerint akkor is "leugrott" az autópályáról a vele párhuzamosan haladó útra... a program (vagy az egész tablet -már nem emlékszem) újraindítása...vagy csak az útvonal újra megszerkesztése megoldotta a problémát.
Erre akkor figyelek majd legközelebb, hogy az a bizonyos pont mennyire "fekszik" az úton...és hogy nem-e ugrál-e 100m-eket jobbra-balra. ...érdekes.
Gondolom akkor ez nem hely specifikus..?... mindenhol "ugrál" (városban, városon kívül, szélvédőre tapasztva, anyós ülésen)?? Nekem az a tapasztalatom hogy az anyós ülésen (vagy hátul a kocsiban) nagyon nehezen talál holdat, de a szélvédőre, a tartójába téve jobb a helyzet!

Kedves Károly!
A kérdésekre nem tudok válaszolni. Töltő ügyben érdemes körülnézni ebay-on, én sok filléres apróságot onnan szerzek be nagyon olcsón. (pl. az ehhez a tablethez való MMCX antenna adaptert is kb. fél áron szereztem be onnan postaköltséggel együtt!)

(#53) szizso71


szizso71
tag

sziasztok
holnap jutok hozzá 1 ilyen géphez.
az lenne a kérdésem, hogy valaki sikeresen rootolta-e már, és ha igen hogyan?
szeretném kimásolni root explorer-el a systemui és a framework apk-t, hogy,magam témázhassam.
válaszokat előre is köszönöm.

(#54) szizso71


szizso71
tag

megkaptam a vasat.
mivel senki nem válaszolt nekiálltam.
kb 10-15 féle root progit ráküldtem hatástalanúl, :W két nap után +találtam ezt a kínai csodát. :DD
http://www.wmshua.com/?utm_source=SuperFlash
na most vagyok 100%-ban elégedett a vassal, most megy fel az xposed framework, és jön a témázás.

[ Szerkesztve ]

(#55) szizso71 válasza Bajszika (#50) üzenetére


szizso71
tag

1x rootolod
2x xposed framework telepítés
3x xblast tools telepítés
4x az xblast tools-ban /status bar/status bar background color pipa és a színét kíválasztod átlátszóvá.
5x reboot
Az fm transmitterhez nem kell progi.
beállítások/továbbiak/fm transmitter configuration/fm transmitter pipa

(#56) Phase


Phase
csendes tag

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni,hogy használ-e valaki ezen a készüléken Primot ami normálisan műxik.
Mert én nem találtam csak olyat ami nem fordul el és a kijelzőt sem tölti ki teljesen,alul van 1 fekete sáv.
Amit meg elforgat az csak telepítés után indul csak, utána már nem csak ha törlöm és újratelepítem...(törlöm és újratelepítem......törlöm és újratelepítem....stb )
Próbáltam állítgatni a sys-ben de nem jutottam előrébb. Mit javasoltok? Esetleg van valakinek működő sys.txt-je azt nagyon megköszönném. Bármilyen segítséget szívesen veszek.

(#57) szizso71 válasza Phase (#56) üzenetére


szizso71
tag

nekem sikerült ezt is +oldani :D
a 9.6.29.341779-et raktam fel
én a sysben írtam át a felbontást 800x480 helyett 800x444.re mivel ennek a készüléknek ez a felbontássa.
elforgatás után is szépen navigál, lakásban is talál jelet.
a play-n van 1 progi/sreen size/ ez árúlta el nekem is, hogy ez 800x444
ja és van a sys-ben 1 ilyen rész is
;tablet=0 a pontos vesszőt vedd ki és a 0-át írd át 1-re, mert el sem fog indúlni.

[ Szerkesztve ]

(#58) Sir Gunar válasza szizso71 (#57) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Szia!
Erre a navira tudnál egy linket adni? Csak mert vétel előtt vagyok és kellene rá gyorsan vmi jó és eddig csak a régebbiekkel volt szerencsém ez az uj el sem indult másik vason.
Akkor nálad nem csinál olyan dolgokat amiket feljebb krapulax leírt?

(#59) Phase válasza szizso71 (#57) üzenetére


Phase
csendes tag

Szia!
Köszi a tippeket,de nem oldotta meg a problémát mert mikor átírtam a felbontást nem indult el hivatkozva a arra hogy nincs ilyen méretű skin :S
Leszedtem egy másik primot kicsit átírtam a sys-t a felbontást 800x480 ra és műxik.
De azért köszönöm szépen a segítséged ! :R

(#60) szizso71 válasza Sir Gunar (#58) üzenetére


szizso71
tag

kimásolom a vasról 1v1-be a progit, felrakom valahova azután privátban dobok 1 linket, felmásolod a készülékre, gyökérbe, nem külön mappába, a benne lévő, apk telepíted,
azért privátba, mert ez warez.
phase
neked is elküldöm ha gondolod.

[ Szerkesztve ]

(#61) Sir Gunar válasza szizso71 (#60) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

OK! Köszi szépen, a bánásmódot tudom vele, csak amiket eddig leltem azok vmiért nem szuperáltak igaz azok más felbontásban nem. A root progi az frankón megoldja a dolgot? Mert kerestem forumokon hozzá én is rootolót, főzött romot, stb, de szinte semmit sem találtam, a dev-en sem leltem topicra, míg a goclevernek is van ott topicja, pedig az sztem kicsit rosszabb.

(#62) szizso71 válasza Sir Gunar (#61) üzenetére


szizso71
tag

én sem találtam, hozzá semmit, ezért kezdtem próbálgatnia root progikat, ez amit linkeltem tökéletes.
de természetesen mindenki csak saját felelőségre. azért jó lenne 1 custom recovery, vagy 1 jó cm romot én is el tudnék viselni.

(#63) Sir Gunar válasza szizso71 (#62) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Talán a prestigio 7777 ami szinte teljesen ugyanez, bár azt még nem is kerestem a dev-en, majd pótolom.

(#64) Sir Gunar


Sir Gunar
aktív tag

Na ahhoz vannak dolgok a dev-en majd ránézek frissebb fejjel mert már ma nem fog az agyam.

(#65) Phase válasza szizso71 (#60) üzenetére


Phase
csendes tag

Szia!
Köszönöm rendes vagy ,de az én problémám már megoldódott. :K
Üdv : Phase

(#66) sciriHSD


sciriHSD
csendes tag

Sziasztok!

Sok sok óra kutatgatás után, ami persze feleslegesnek bizonyult, úgy döntöttem, hogy mégiscsak az Overmax mellet döntök de mielőtt megvenném a tanácsotokra lenne szükségem.
Aki az Overmax hiv. oldalára bekukantott az látta, hogy Overmax Dualdrive Max-böl már van II-es is ami 16:9-es kijelzővel rendelkezik, ráadásul a csomagolás már tartalmaz tablet tartót, autós töltőt, DVBT donglet, a teleszkópos mini antennaát, MCX adaptert, USB kábelt, műszerfal matricát és 2 OTG kábelt. Ez mind szép és jó de a leírásban szerepel a bluetooth(amiről azt írtátok, hogy nincs) és nem írja hogy van benne FM transzmiter. Lehet elírás mindkettő de a gyártó ezzel vagy akaratlanul félrevezeti az érdeklődőt vagy átvágja. Megtudja valaki mondani, hogy mi a különbség a Dualdrive Max I és II-es között? Eddig csak a kijelző panel tűnik különbözőnek és a csomag tartalma. Jól jött volna bele egy IPS panel.

(#67) sciriHSD


sciriHSD
csendes tag

...most látom a különbséget:
1. A II-be 5000mAH aku került 6000-es helyet. (Az már biztos, hogy kisebb lesz a használati ideje.)
2. A külső kamera csupán 2MP-es az I-es 5MP-esel szemben.( 5MP-es kamera képeivel nem dicsekedtetek, hát akkor ez mit tudd?!)
3. A DVB-T tuner nincs beleépítve hanem dongle formájában kapjuk aminek állítólag jobb a vétele
4. Pozitívum! Van egy Android 4.2-es op. rendszerünk 4.0 helyet KAC-KAC.

Ha bluetooth is van benne akkor :C

Már csak arra lennék kíváncsi, hogy a II-es mennyibe kerül(nem találok árat) és ehhez képest az I-nek mennyivel csökkent az ára(még nem csökkent)

Fontos kérdés! Senkit sem zavart még vezetés közben a 10"es kijelző. Méreteiben szinte megegyezik egy A4-es papír lappal ami nem kicsi egy autó szélvédőjén rögzítve elemben a 7-es meg kicsinek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#68) Sir Gunar válasza sciriHSD (#66) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Ez itt nem a dualdrive max ez csak dualdrive és külön kategória, ha jobban megnézed az overmax honlapját! Mindkettőből van 1 és 2 is, csak a max 10"-os ezek meg 7"-osak és sztem, de ez az én használati alapon szerzett véleményem (igaz samsungokkal) a 7"-os sokkal hordhatóbb és a navinak is pont elég ha nem kamionban használod és ott is a szélvédőnél. A 800x480-as felbontásnak anyi az előnye hogy tovább megy 1x-i feltöltéssel és több rá a skin pl a magyar navi programnál, mert többen vesznek az ára miatt kisebb felbontásút.
A külső DVB-T tunert meg jól elcseszte az overmax mivel nem HDMI csatis és így vagy a tv-t vagy a netet dugod bele, holott lehetne együtt is használni akár, ezért az 1-es dualdrive folyamatosan mehet neten egy doungle használatával, ami jó a TMC miatt pl, vagy más appok esetében is mert bejöhet a viber hívásod is TV nézés közben ha jól tudom.
Ja a 7"-os dualdrive2-t 12.20 után lehet majd kapni!

[ Szerkesztve ]

(#69) sciriHSD válasza Sir Gunar (#68) üzenetére


sciriHSD
csendes tag

Szia!

Köszi a felvilágosítást. Mivel nem volt még tabletem úgy gondoltam, hogy egy 10"-ost jobban kitudok használni az autóban, hisz egy hosszabb út során a filmnézés élvezhetőbb mint egy 7"-en ráadásul ha a tab középen van, a gyerek jól láthatja hátulról is(nem kell neki külön a hátálmára szerelni). Nyilván hülyén mutatna a szélvédőn egy ekkora tab de számomra ez nem szempont.
Ami a dongel és az internet usb stick egyszeri használatát illeti: a kettő nem működhet egyszerre egy usb megosztóval? Létezik-e esetleg hdmi-usb átalakító amelyel a dvb-t donglet a hdmi csatlakozóhoz csatlakoztassam?

(#70) szizso71


szizso71
tag

sziasztok
ha valakit érdekel leírom, hogy lehet recovery menübe lépni.
kikapcsolod.
bekapcs gomb és a hangerő minuszt nyomva tartod,addig amíg megjelenik az overmax logo.
elengeded a hangerő minuszt, a bekapcsot nem amig fekvő zöld droid+ piros háromszög megjelenik.
elengeded a bekapcs gombot is , majd megnyomod röviden a hangerő minuszt.
csak saját felelőségre!

[ Szerkesztve ]

(#71) Sir Gunar válasza szizso71 (#70) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Köszi ez hasznos infó mindenképp! Kár tényleg hogy senki nem gyártott hozzá cvm-et még, de erre hogyan jöttél rá, vagy olvastad vhol? Végülis a tény az, recoverybe nem egyszerű belépni ! :Y
Lehet a Koobe Easy (a sógoromé) is bemegy így? Mert próbáltam de a piros háromszögnél elakadtam mivel meglepett a többi épeszű tab után. Csak ezt úgy meghagyták nekünk, mert a szervíz kiadott egy csereigazolást, hogy majd ahol vettük ott csere vagy vissza a lé, de ott nem kellett nekik, ilyent már nem árulnak (nem is kellett volna), pénz vissza és a tab is mgmaradt! :DD
Szóval van egy szoftver frissítésre váró ingyen Koobe Easy ami igaz sokmindenre nem jó, bár mindene műxik, csak a szoftver fagy le soxor.

[ Szerkesztve ]

(#72) szizso71 válasza Sir Gunar (#71) üzenetére


szizso71
tag

kb tíz perc volt, mire rájöttem a kombinációra, nem tudom kinyírni a vasat :D bármit csináltam idáig birta, csak azt sajnálom, hogy nem tudok 1 backupot csinálni, ha gond lenne csak visszaraknám, mert azért én belepiszkálok a systemuiba meg a frameworkbe is.
ha be tudsz valahogy lépni a recoverybe a Koobe Easyn wipe data lehet segít a fagyásokon.

(#73) Sir Gunar válasza szizso71 (#72) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Holnap lesz nálam majd megpróbálom hasonló módon mint Te ezen, amugy a Titanium backup lement romhoz mindent, meg van vami amivel az egész romot lehet menteni de az most nem ugrik be. Holnap max megkérdezem a haveromat azt hiszem Ő vágja mivel lehet.

(#74) Sir Gunar


Sir Gunar
aktív tag

Elvben a ROM Manager amivel lehet rom backupot csinálni, azt meg rootolt vason tudod futtatni, egy próbát sztem megér. Bár a cimborámmal még nem tudtam beszélni ezügyben.

(#75) szizso71 válasza Sir Gunar (#74) üzenetére


szizso71
tag

a rom manager is csak cwm v. twrp recovery +léte mellett csinál full backupot.
most a gyári szoftverre álltam rá, ennek néztem utána, meg is találtam a gyárit, meg a hozzá való FWDN szervizprogit amivel újra lehet húzni a gyárit, ha elcseszem a vasat.

(#76) Sir Gunar válasza szizso71 (#75) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Az azért necc hogy a recoveryben nincsen backup! De így ha megvan minden a helyreállításhoz sok félnivalód nincsen, bár anno mikor a voda smart tabom volt, ott vki egy cwm-nél beletörölt vmibe amit nem lehetett helyretenni, mert olyant törölt amit a rom nem tud ujra feltolni és utána nem volt ha jól emléxem wifi, meg még tán vmi elszállt.Ergo csak óvatosan a mélyebb behatásokkal.

(#77) szizso71


szizso71
tag

most cserélgetem a status bar ikonokat a systemui-ba, el is szállt a statusbar :W
szerencse lementettem az eredeti systemuit,ment vissza megint van statusbarom :D
ha nagyon elcseszem, nem gáz, mert garis, és olyan csudát teszek vele, hogy dughat rá a szervizes bármit,
csak cserélni tudja. :)

[ Szerkesztve ]

(#78) szizso71


szizso71
tag

sziasztok
kész az első témám a vasra! a neve szizsocolor.
módosítások:
statusbar:
xml átírva átlátszóvá
xml clock color red/ha nem tetszik a piros szólj./
wifi,battery, signal, ikonok kicserélve,a legnagyobbra átméretezve.

sysbar:
minden ikon kicserélve, mérete maximalizálva.

settings:új ikonok, méretük megnövelve a maximumra./thanks by R2D2/
teljesen színes kinézet, de ha nem tetszik,és van rá időm akkor............

képeket,és a fájlokat hétvégén felteszem, csak még tesztelem.
a root megléte elengedhetetlen. sajnos, mivel nincs hozzá custom recovery,hogy csak 1 zip legyen az egész , így 1 kicsit nehezebb, de nem lehetetlen. ezért kell pl. a root explorer.
két fájl a SystemUI.apk és a Settings.apk lesz bene. mind a kettőt felmásolod a vasra,feltelepíted, majd sikeres telepítés után bemásolod a root explorerel a system /app mappába felülírva a régit, azután reboot.
fentebb írtam, hogy mivel lehet rootolni. mielőtt bárki nekifogna, mentse le a SystemUI.apk-t és a settings.apk-t, hogy ha gond van csak telepíti az eredetit, visszamásolja a system/app mappába felülírva a régit, reboot.
ha nem érted, hogy mit írtam, ne csináld, vagy kérj segítséget !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#79) Sir Gunar válasza szizso71 (#78) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Látom nem lazsálsz! :C

(#80) szizso71 válasza Sir Gunar (#79) üzenetére


szizso71
tag

vannak még 5leteim, a framéba még be se néztem :D

(#81) Sir Gunar válasza szizso71 (#80) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Az uj sygic-et kipróbáltad már? van benne HUD és egészen használható, a térképei sem rosszak.

(#82) szizso71 válasza Sir Gunar (#81) üzenetére


szizso71
tag

tegnap azzal jöttem haza, össze vissza navigált a városban. :((( ismerem a várost, tíz évig taxiztam benne. :N
marad a primo 2.4

(#83) szizso71


szizso71
tag

itt vannak a képek
http://data.hu/get/7213443/screenshots.zip

(#84) lion80 válasza Gabipro (#31) üzenetére


lion80
újonc

Szia,

Én is egy GPS tablet készülék vásárlása előtt állok. Mivel nincs se páromnak se pedig nekem okostelefonja és nem is szándékozunk 60-70 ezret erre kiadni ezért gondoltam a tabletes GPS megoldásra. Most egy régi Fujitsu Pocketloox PDA-t használunk navigációra "ÉnMegyek" szoftverrel, de a műholdakat van hogy 10 perc mire megtalálja (Sirf3-as vevő van) bekapcsolás után és az aksija is gykfing.

Hosszas keresgélés és fórumolvasás után jutottam el ezekhez a típusokhoz:

Overmax DUALDRIVE
Prestigio MultiPad 7.0 Prime 3G
Lenovo IdeaTab A1000

Ár/értékben az Overmax viszi a prímet, mert 6-10 ezer HUF.al olcsóbb és többet is tud mint társai (3G-t leszámítva). A Prestigio a 2 év gari miatt volna szimpatikus.

Azt szeretném megkérdezni hogy neked navigáció terén bevált-e? Olvastam hogy a műholdakat ez is lassan találja meg bekapcsoláskor az autóban a szélvédő mögül. Ez minden bekapcsoláskor elmondható vagy csak akkor ha az utolsó használat helyétől távol van újra bekapcsolva? (Pl jössz haza Bécsből és Győrnél kikapcsolod, majd másnap Budapesten újra bekapcsolod).
Te hogyhogy végül e mellett döntöttél (olvastam hogy te is nézegetted a Prestigiot)?

Előre is köszönöm a tanácsot!

üdv: Lion80

(#85) szizso71


szizso71
tag

itt van a systemui és a settings apk.
telepítés fentebb.
http://data.hu/get/7214915/szizsocolor.zip
csak saját felelőségre!

(#86) Gabipro válasza lion80 (#84) üzenetére


Gabipro
csendes tag

Szia!

Na pont én is emiatt az okostelefon vásárlás kitolása miatt (mert azért érik a dolog már nagyon...s most már egyre inkább használhatóakat lehet kapni megfizethető áron...) választottam inkább a tabletes GPS megoldást. Nálam is fontos szempont volt az ár/érték arány, ezért szemezgettem a Prestigio MultiPad 7.0 Prime-al is...Ez ugye kb. fél éve lehetett, akkor még nem is volt a képben a Lenovo, pedig lehet hogy akkor az nyert volna...
Az ár/érték mellett még a beépített DVB-T tuner szólt még az Overmax mellett! Ha neked arra nincs szükséged, akkor válaszd a Lenovo-t!!!! Nem akarom bántani ezt a kis Overmax-ot, de ez egy nagyon alap tablet...(az a 15-20e Ft-os) megspékelve GPS-el és DVB-T tunerrel, melyek megdobják az árát, ezért kerül ez most kb. 30-32-be... A kijelző nem túl érzékeny, néha többször rá kell böknöm, a felbontás elég alacsony (ennyi a Prestigio-é is), a betekintési szög se valami hiper szuper...de mint mondtam, ez egy alap tablet némi extrákkal. De egyébként meg vagyok vele elégedve, mert azt tudja amit ennyi pénzért tudnia kell! Az zavar hogy a GPS jelet nehezen találja, pláne első indításnál...utána már nyilván könnyebb neki (de mondom, nem sokat használtam, csak amolyan "végszükség" esetére kell(het)). Sikerült az androidos 3 betűs navi programot is frankón életre kelteni benne. A tévé meglehetősen jól működik, szép, kristály tiszta a kép, és még azzal a kis bot antennájával is egész jól meg lehet fogni vele az adókat. (Persze az adótornyoktól nem túl messze...) Nekem ez is szempont volt anno. De ha neked nincs szükséged a tv-re, akkor simán megéri az a +6-8e Ft-ot a Lenovo.. 2 magos proc, 16G RAM, nagyobb felbontás, bluetooth... szóval tablet célokra sokkal inkább használható, szerintem.
Remélem segítettem... (Segítettem?)
Egyébként most vettem karácsonyi ajándéknak egy WayteQ xTAB-79qci tabletet...hááát... nem nagyon lehet egy lapon említeni ezzel... 4 magos, nagyon erős, gyors proc, nagyon szép IPS kijelző, gyors, akadásmentes működés...szuper. Szinte mint egy ipad mini (ránézésre is), csak fele áron (40e).

[ Szerkesztve ]

(#87) Sir Gunar válasza szizso71 (#83) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Látom dolgoztál vele sokat és szép is lett, persze ez megint csak ízlés dolga, biztosan van ami vkinek már túlzás, de gondolom úgy voltál vele, ha már csinálod akkor legyen minden más! :C
Az igo ikont is meghackelted, vagy a tied olyan maradt?

(#88) szizso71 válasza Sir Gunar (#87) üzenetére


szizso71
tag

nem nyúltam az igo ikonhoz , de ha akarod cserélni akkor a telepítő apk-t megnyitod pl tc-vel.
res/drawable/appicon.png
/sbicon.png
ezt a két png-ét lecseréled amire akarod felülírva a régit felbontás maradjon u.az. azután telepíted.

(#89) Sir Gunar válasza szizso71 (#88) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Ja köszi azt tudom, csak érdeklődtem, azt hittem nem jött be az uj ikon.

(#90) szizso71


szizso71
tag

sziasztok
sz.tem ez a cwm recovery jó a miénkre is.
http://www.htcmania.com/showthread.php?t=483115
azt írja, hogy más telechip tcc8923 / m805_892x készülékkel is kompatibilis.
most nem próbálom ki, mert minden nap szükségem van a gépre, és 1 kicsit tartok a téglától, de amint nincs rá szükségem ráküldöm :)

(#91) EV4RAMOS5010 válasza szizso71 (#55) üzenetére


EV4RAMOS5010
csendes tag

SZIA !
Nekem Overmax dual Drive max I.készülékem van.Most próbálom beállítani.a kérdésem a transzmitterrel kapcsolatos.
Hogyan kell aktiválni a transzmittert?

Beállítások--------Továbbiak-----???? (nem látok transzmitterre való utalást) csak más opciókat
Egyébként a rádió fullhalgatóval nagyon gyenge.
Hozdozható USB-s Vinyó-t kapcsoltál már hozzá felismeri de olvasni nem tudja .Miért?,??
Köszönöm előre is segítséget !!!

(#92) szizso71 válasza EV4RAMOS5010 (#91) üzenetére


szizso71
tag

Szia
sajnos nem tudok segíteni, mert nekem a dualdrive van nem a dualdrive max.

[ Szerkesztve ]

(#93) Sir Gunar válasza szizso71 (#90) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Na erre kíváncsi leszek! Azért sok szerencsét hozzá, max szervíz és csere lesz nem?

(#94) Sir Gunar


Sir Gunar
aktív tag

http://freakshare.com/files/ab8f7jdm/GjAk_v2.1_AriNe-24.zip.html

egy skin ami tudja a íhud-ot ! Bekapcsolni így kell:

"Kapcsold be a képernyőkímélőt az adott menüpontban, majd aktiváld a második sorban a HUD-ot is. Ezután a működési területnél állítsd be a Mindenhol opciót, majd húzd le teljesen a csúszkát (200m) a kikapcsolás távolsága sorban.
Éjszakai módban, fekvőben szimulációt indítva kép alső szélén az aktuális utcára bökve bejön a képernyőkímélő (ha a következő manőver távolsága nagyobb, mint 200m) és ott kell a HUD gombra bökni."

(#95) Sir Gunar


Sir Gunar
aktív tag

Persze ez a fenti a magyar navihoz való! A mostani tabomon már ki is próbáltam és talán jobb is mint a sygic-é!

(#96) KKrapulax


KKrapulax
csendes tag

Sziasztok
Az enyémnek 2x szervíz után csere lett a sorsa képes volt 500!métert tévedni
pénz visszafizetést kértem most eszem a kefét,hogy mit vegyek amitől nem tudom jobban az utat végül is a GPS-t azért veszi az ember hogy ne tévedjen el, és nem azért mert jól mutat a szélvédőn.
egyszó mint száz ha navi akkor az ovemaxot én messzire elkerülöm. :O :O :O :O

[ Szerkesztve ]

(#97) Sir Gunar válasza KKrapulax (#96) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Vedd az alcore-t ezen az áron, nem tv-s csak rádiós, de kb 4500 -ért tudsz venni usb-s DVB-T tv hozzá és pontosan is dolgozik, amugy lehet csere utáni db jó lett volna mivel más nem panaszkodott itt erre, mint írta én hasonló módon jártam anno a voda smart tabbal ott szintén 2 hibás volt a fórumon, míg a többieknek jó volt.
De ha gondolod 50-ért odaadm a samu tab2-met (p3100) 3G modemes, 4.2.2 rajta csak vodás, de 2015 jun.-ig garis.

(#98) Andorking válasza szizso71 (#92) üzenetére


Andorking
újonc

Üdv.!Beállítások--->továbbiak--->fm transmitter

Elég Bajaz!! :)

(#99) terepes


terepes
újonc

Sziasztok !!! :)

(#100) bbslut


bbslut
csendes tag

Sziaszok!
Ebreszto hangot produkal, mas egyeb audiot nem (filmek, gps, dvb-t)! Mi lehet a gond? Mit nem veszek eszre?
(A wifi ikon mellett llevo derekszogu haromszog ikon mit jelenthet?)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.