Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rudi


rudi
nagyúr

Na, csak szerzett magának valami Alienware, ROG és Predator ellen bevethető brandet a Lenovo!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#2) Pocok9b válasza rudi (#1) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Igen, jól is tette, így legalább nagyobb választék, hátha nagyobb árversenyt generál.

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#3) Tikakukac válasza rudi (#1) üzenetére


Tikakukac
titán

Reméljük a Razer nem jár úgy, mint a SteelSeries az MSI-vel. Nevet adtak, hardvert nem, a végeredmény egy huppogós karácsonyfa billzet egy nagy zümmögő műanyag dobozkán :N

Pocok9b: AW szinten nem nagyon van verseny, főleg itthon. Ez kb. nem létező kategória felénk, de kint sem tucatjával viszik a 600k+ konfigokat.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#4) rudi válasza Tikakukac (#3) üzenetére


rudi
nagyúr

Felénk? Tudtommal azért a magyar piacra allokált G-s Asus meg Alienware és G-s MSI készlet szépen elfogy, világszerte pedig a többi notebook ágazat legjobb esetben is stagnálása mellett a gamer ágazat növekszik eladásban. Jó, nyilván ilyen 3%-ról másznak fel 6%-ra, de az is értékelendő. Nálam egyébként járt nagy MSI, annyira azért nem volt rossz, sőt. OK, nem régi ThinkPad szint, de az Asus és Alienware alternatíva mellett komolyabb szégyenkezésre nincs oka.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) KillHates


KillHates
nagyúr

A címben a lényeg; "kisülni" :K

Remélhetőleg nem csak a brand, hanem a technológia is fog változni gamer-noti szinten Lenovoéknál :DDD
Nem találkozok olyan Y géppel, amiben ne lennének a csavarfészkek kiszakadva, a paszta ne lenne grafit keményre száradva... Becsülendő, hogy BGA szinten elég jól bírják magukat :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Inkább hozná be a Razer a Bladet Európába, mert jelenleg 900 rongy alatt nem szerezhető be a 2500 dolláros konfig. Így már kimondottan sokallom.

(#7) Tikakukac válasza rudi (#4) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát fogyogat, az igaz. Mondjuk volt, hogy 6 gépből 5 1 héten belül már nem volt az országban...ha érted mire gondolok :B

A többi meg ízlés kérdése, nem írok sztorikat, mert letépik a fejem :N

KillHates: Te büntetlenül leírhatod, igen, hát vannak gondok.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#8) brumi1024 válasza rudi (#4) üzenetére


brumi1024
veterán

Hát azért a nagyobb Alienware-ek mellett nem voltak túl meggyőzőek számomra a konkurens MSI-k, az alatt a pár hét alatt amíg nálam voltak. Mondjuk a GT72-t és a GT80-at nem próbáltam, azokról nem tudok nyilatkozni.

(#9) KillHates válasza Tikakukac (#7) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én az ASUS-t nem ekézhetem. :R
Mert ott sincs kolbászból a kerítés. :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10) Tikakukac válasza KillHates (#9) üzenetére


Tikakukac
titán

Ismerős érzések :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#11) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Majd lesz Razor Yoga, hajtogatható madzagos gémer egér... ^^

(#12) Borzoló


Borzoló
senior tag

Hajra! Amd Ati hazasitas is okos dolgokat szult

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#13) Tikakukac válasza Borzoló (#12) üzenetére


Tikakukac
titán

Életem leghangosabb notebookját pölö, ami az alap i5-ös konfigos változatát sem bírta még csak 70%-ra sem megközelíteni, cserébe úgy melegedett és kellett veretni rajta a ventit, hogy apám 1 téglafallal arrébb felkelt és átjött, hogy hol zuhog az eső :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#14) Borzoló válasza Tikakukac (#13) üzenetére


Borzoló
senior tag

Huh ez gonosz volt. Es sarkitott, de egyszer felkapaszkodnak. Am a konzolokba jol muzsikalnak.

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#15) Tikakukac válasza Borzoló (#14) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát, sarkított vagy sem (inkább nem, ez így igaz, bármikor visszanézhető a dolog, még szerintem van forgalomban az a "disztrójer"). A felkapaszkodást meg körülbelül a 9200SE vidkarim óta hallgatom.

Konzolnak egészségére, notikban utazom :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#16) Borzoló válasza Tikakukac (#15) üzenetére


Borzoló
senior tag

Hat az a te bajod.
Noti helyett eleg a telo vagy tab. Amit meg megsporolsz a notin azert asztali a tuti :)
Lenovo Razer remeljuk jo lesz.

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#17) Tikakukac válasza Borzoló (#16) üzenetére


Tikakukac
titán

Hat az a te bajod.

Ez inkább a gyártók "baja", nem tudom nekem mi közöm a brutális fogyasztáshoz/melegedéshez/gyenge teljesítményhez, de biztosan tudunk rá valami érvet ha nagyon muszáj, hallottam már törött zsanéros gép mellett is szónokló embert aki szerint vasbeton a gépe :K

Noti helyett eleg a telo vagy tab.

Van tabom, telóm, asztalim, notim. Egyikkel sem tudom kiváltani a másikat, pedig nálam aztán volt/van 2in1 eszköz is bőséggel.
Marketing oldalról biztos jó lesz ez is, várjunk tesztgépet ;) OFF end :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#18) Borzoló válasza Tikakukac (#17) üzenetére


Borzoló
senior tag

Ez is egy nezopont :R

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#19) KillHates válasza Tikakukac (#17) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mindig azt mondom mikor megkérdeznek (vagy már ezredszer) , hogy; milyen notebook-ot vegyek?
Az válaszolom; amit enged a pénztárcád, de egy a lényeg NEM LEGYEN RAJTA PIROS MATRICA !! :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20) hallador


hallador
addikt

Erre kíváncsi leszek, eddig nem láttam igazán jó Gamer notit az Alienware mellett, az ASUS majdnem de azért elmarad az előző mögött. Az MSI/Acer páros pedig eddig számomra kicsit fekete lyuk ha minőségről van szó.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#21) #52815360


#52815360
törölt tag

Akkor részemről ennyi is volt a Razer termékek vásárlása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.