Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Domonkos


Domonkos
Ármester

>A probléma szoftveresen nem javítható
>Itt valószínűleg csak annyi történik majd, hogy kicserélik a problémát okozó konfigurációs állományt

Mi? :F

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#2) csibe1 válasza Domonkos (#1) üzenetére


csibe1
addikt

Szóval érted: nem, de mégis ;] :DD

Legközelebb már bérlet kell, és évente veheted meg az új konfigurációs állományt, hogy menjen a vacak :))

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#3) Abu85 válasza Domonkos (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ehhez nekik kell egy hardver, hogy kicseréljék. Otthon ilyenje senkinek nincs.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4) Hopkins95 válasza Domonkos (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ez gondolom olyan, mint amikor téglásodik az alaplapod vagy a telefonod és csak a gyárban tudják visszaállítani a firmwaret. :U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#5) kalmani


kalmani
tag

Azt lehet tudni, hogy a magyarországi négy Samsug BR lejátszó felhasználó közül hányan tapasztalták a problémát?

(#6) JoeYi válasza kalmani (#5) üzenetére


JoeYi
őstag

:D

(#7) kakuk.tamas válasza kalmani (#5) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én az a 4 felhasználó is egy egy háztartásban élő család. :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#8) biscuit válasza kakuk.tamas (#7) üzenetére


biscuit
aktív tag

Többször nekifutottam a mondatodnak, de az istenért sem értem... szóval mit is akartál itt mondani?

@(#5) kalmani

Az összes! :))

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#9) Molyzsa válasza kalmani (#5) üzenetére


Molyzsa
aktív tag

Tudtam én anno, hogy LG-t kell venni, mai napig szépen üzemel és használom is csak a feeling kedvéért :)

..o.O..

(#10) bLaCkDoGoNe válasza biscuit (#8) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Valószínűleg "És az a 4 felhasználó is egy egy háztartásban élő család.", csak elgépelte vagy az autocorrect viccelődött.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#11) biscuit válasza bLaCkDoGoNe (#10) üzenetére


biscuit
aktív tag

Köszi, így már értem! :R

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#12) htc07 válasza Domonkos (#1) üzenetére


htc07
addikt

kipattintják az EPROM-ot és újra flashelik, vagy valami ilyesmire tudok gondolni.

(#13) Duree


Duree
veterán

Gondolom irány a szervíz, nem egyszerű, főleg ha valaki vidéki.

duree54

(#14) Piftuka válasza Duree (#13) üzenetére


Piftuka
veterán

Vagy elállás a fogyasztói szerződéstől, és a termék visszaadása a forgalmazónak, ahol vette.

Bárhogy is, ez bizony "macera" a felhasználónak, még akkor is, ha a Samsung (amúgy ez a minimum) a saját költségére javítja az érintett eszközt.

Nagy blama ez most nekik megint. Éppen úgy, mint évekkel ezelőtt a kigyulladó USA mosógépeik, a leolvadó, kigyulladó telefonjaik, vagy a két ominózus, gyártási hibás SSD szériájuk.

Nyilván túl fognak lendülni ezen is, de minimum a Blu-ray lejátszó eladásaikon egy darabig látszódni fog a hatása ennek a történetnek, az biztos.

"Aquila non captat muscas."

(#15) #72042496 válasza Piftuka (#14) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Nyilván túl fognak lendülni ezen is, de minimum a Blu-ray lejátszó eladásaikon egy darabig látszódni fog a hatása ennek a történetnek, az biztos."

Nem hiszem, hogy látszódni fog. Ez egy EOL termékcsoport, ahogy elnézem nincs is Blu-ray lejátszó a kínálatukban. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) Piftuka válasza #72042496 (#15) üzenetére


Piftuka
veterán

Nincsen, mert tavaly év végén leálltak a termékcsoport gyártásával. :K

De a korábbi lejátszóik még kaphatóak, hiszen a legyártott készlet nem fogyott még el.

A vásárló pedig már csak olyan, hogy az ilyen sztorikat mindig összekapcsolja a saját elképzeléseivel a vásárlási döntés során.

Ezért mondtam, hogy nyilvánvalóan nem fog náluk "belerengeni az ég" ebbe a történetbe, de a márkát érintően az összes ilyen sztori presztizsveszteség.

Amikor pár mosógépük kigyulladt, és főleg az ominózus SSD-ik miatt, emlékszem, sokan még akkor is lebeszélték magukat (és másokat) az SSD-ikről, amikor azok már kifejezetten jók voltak.

Eltelt pár év, és a "Samsung 860 EVO/Pro" az egyik leggyakrabban ajánlott, legmegbízhatóbbnak tartott SSD, amit bátran megvásárol bárki.

"Aquila non captat muscas."

(#17) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Kb 10 éve volt már, de annak idején az LG HDD-s DVD író és lejátszó szoftvere cserélhető frissíthető volt pl. új funkciókat lehetett elővarázsolni belőle, illetve cserélhető volt benne a HDD, mert eredetileg 250GB-os HDD-vel árulták, de lekezelte az 1TB-os HDD-t is, de volt DVD lejátszóm több is amin le lehetett a gyári szoftvert cserélni. Ilyen volt az Airis is [link] illetve a SilverCrest is [link] mind a két lejátszó esetén cserélhető volt a szoftver csak ki kellett írni egy CD-re majd mikor beolvasta a lemezt jelezte hogy van frissítés, LG esetén kellett a szerviz menü is, ahol a frissítést le lehetett futtatni.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#18) Hopkins95 válasza Piftuka (#16) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én pl. egy ilyen cikk olvasása után biztos nem vennék Samsung médialejátszót. :K Vennék inkább LG-t vagy Sonyt, mindkettő cégtől vannak elektromos eszközeink(Sonytól konkrét a Playstation 4) és még egyik sem hagyott cserben. Samsungról meg időnként olvasni valami szotfveres blamát. Ezért mondják szerintem itt a fórumon is, hogy hardvert tudnak gyártani, de jó szoftvert nem tudnak hozzá írni (persze azért gondolom már ez is változott).

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#19) Béééla válasza Abu85 (#3) üzenetére


Béééla
őstag

Na, nálam van a fiókban néhány JTAG, itt nem volna gond :DDD

Bélabá

(#20) HunNuke válasza kalmani (#5) üzenetére


HunNuke
csendes tag

Pl. én :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.