Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) Milestone2 válasza vadászcsiga (#3200) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Törli. A 'fastboot flash recovery twrpneve.img' parancs, törli az előzőt...
MAX3-nál az se mindegy "hidrogen" vagy "helium"

Az LR Team féle jó szokott lenni. Vagy az orangefox

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3202) vadászcsiga válasza Milestone2 (#3201) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Probalgatom...

(#3203) Milestone2 válasza vadászcsiga (#3202) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jól keverem a MI MAX1 volt a 'hidrogen', 'helium'...
..a MI MAX3 'nitrogen'
(viszon amit az előbb linkeltem az LR TEAM az nitrogen-hez való, tehát jó neked)

Itt van még egy Nijel8 féle, ő jó TWRP-ket csinált régen
...ez pedig az OrangeFOX

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3204) vadászcsiga válasza Milestone2 (#3203) üzenetére


vadászcsiga
félisten

MIUI fejlesztői jól dolgoztak, 11 alatt egyik gombkombinációval sem lehet belépni twrp-be.

(#3205) Milestone2 válasza vadászcsiga (#3204) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Pedig ezt írják, mutatják: https://www.youtube.com/watch?v=HaVf9hXlPXI

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3206) vadászcsiga válasza Milestone2 (#3205) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Van egy vágás a twrp bootolásakor. Valamit csinált közben amit nem vett fel.

[ Szerkesztve ]

(#3207) Milestone2 válasza vadászcsiga (#3206) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jelenleg MAX3-at nem használóként, nem kontárkodnék bele tovább...
...remélhetőleg a jelenlegi felhasználók közül (is) majd segít valaki.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3208) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ma mm/Saturnban módszeresen végignéztem a jelenlegi csúcstelókat de egyik sem mozgatott meg, tök jó volt kifelé menet elővenni a sajátomat. Jellemzően 6.4"-osak de a fenébe is, mind kicsi :D
Illetve de, az egyiknél éreztem valamit, a mi note 10-nél. Nem tudom pontosan mi, talán a kijelző/telefon arany. Passz.

[ Szerkesztve ]

(#3209) Milestone2 válasza vadászcsiga (#3208) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezé' vettem Honor 8 X Max-ot...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3210) vadászcsiga válasza Milestone2 (#3209) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ahogy olvasom hardveresen koppra ugyanaz, csak még nagyobb kijelzővel 👍

[ Szerkesztve ]

(#3211) Milestone2 válasza vadászcsiga (#3210) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem jobban bejött mint a Max3....de lényegében igen.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3212) storm4 válasza Milestone2 (#3209) üzenetére


storm4
aktív tag

Üdv!

Be lehet még azt szerezni valahol? ;)

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#3213) vadászcsiga válasza storm4 (#3212) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kínából jellemzően.
AliExpress

[ Szerkesztve ]

(#3214) Thor71


Thor71
tag

Sziasztok, Android 10 nektek milyen? Tapasztalatok? 🤔

(#3215) vadászcsiga válasza Thor71 (#3214) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs még rá... hivatalos legalábbis.

[ Szerkesztve ]

(#3216) Milestone2 válasza Thor71 (#3214) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ja, még csak a Béta Tesztereknek van kinn China ROM-on...
...de mivel a xiaomi.eu (multi) ROM a China DEV-ből készül EU ROM-on kipróbálhatod.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3217) RMZ250


RMZ250
senior tag

Nekem EU beta van. Pár napja frissült 10-re a rendszer.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#3218) Milestone2 válasza storm4 (#3212) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én direkt kínait vettem, akinek B20 is kell annak az Y Max kell abban B20 is van, minden más ugyanaz.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3219) Milestone2 válasza RMZ250 (#3217) üzenetére


Milestone2
nagyúr

igen, azt linkeltem pár sorral lejjebb

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3220) Thor71


Thor71
tag

Nekem is EU rom van múlt héten szombaton frissült 10re azért kérdeztem.

(#3221) Milestone2 válasza Thor71 (#3220) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Félreérthető volt. Én azt hittem felrakás előtt érdeklődsz.
Sorry.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3222) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

MIUI topikban segítettek előhozni a twrp menüt, azóta teljesen használhatatlan a telefon, pedig a magisket még fel sem telepitettem. Normál használat közben lefagy, elsotetedik a kijelző, és csak jópár mp múlva tér magához : (

[ Szerkesztve ]

(#3223) Thor71 válasza vadászcsiga (#3222) üzenetére


Thor71
tag

Semmi gond, tényleg irhattam volna egyértelműbben

(#3224) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Az összefoglaló alapján senki ne kezdje el rootoni a telót mert csak bajt vesz a nyakába. Lehet hogy MIUI 10 alatt működött, de 11-nél teljesen zavaros. Először is a billentyű kombinációval nem lehet belépni a twrp menube, állandóan a recovery jön elő, csak kábellel megy adb alatt. Másodszor az ajánlott twrp ismeretlen jelszót kér, a twrp.me-ről kell letölteni a telefonhoz valót, de oda is csak a kábeles belépéssel juthatunk be. Aztán a backup az utolsó százaléknál hibával elszáll, és ha itt még nem ment el a bátorságunk, megpróbálhatjuk anélkül rootolni, de felesleges mert a gyökérkönyvtárba másolt magisk.zipet sem látja.
Most az van, hogy veletlenszeruen lefagy a rendszer, akar egy felfelé simitasra is. Tök jó hogy épp tegnap írtam mennyire jó használni a többi készülékhez képest :W

[ Szerkesztve ]

(#3225) zeon.hu válasza vadászcsiga (#3224) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mi flash, keresel egy gyári tgz fájlt, jobb klikk-kicsomagol és mi flash megoldja.
Google segít leírást találni a használatához.

#?*@&!

(#3226) vadászcsiga válasza zeon.hu (#3225) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Végigment de bootloop fogad. Állandóan a recoverybe lép vissza, és alul azt írja ez a MIUI verzió nincs telepitve.
sztem tegláztam :(((

[ Szerkesztve ]

(#3227) zeon.hu válasza vadászcsiga (#3226) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Én is tégláztam már (konkrétan ezt a telefont), Mi flash visszahozta.
Mi flash mit ír ki a végén?
Screenshot?

#?*@&!

(#3228) vadászcsiga válasza zeon.hu (#3227) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hogy sikerült. Elkezdett bebootolni, azt hittem végre jó lesz de nem sikerül neki. Állandóan a recovery fogad, alul azzal a felirattal amit az előbb írtam. Ki sem tudom kapcsolni a telót.

[ Szerkesztve ]

(#3229) zeon.hu válasza vadászcsiga (#3228) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Trebrona esetleg tudna segíteni, csak látom, hogy épp nem jó hangulatban kaptad el a MIUI topikban.

#?*@&!

(#3230) Thor71 válasza zeon.hu (#3229) üzenetére


Thor71
tag

Nekem volt ilyen. Az alsó sor a fontos, nem a megfelelő miui rom ment fel. Bootloader lezárt. Ilyenkor a Xiaomi odalon kell kérni a bootloader nyitást. Nekem három nap bünti után nyílt újra de van olyan hogy két hét!

(#3231) vadászcsiga válasza Thor71 (#3230) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De lehet nem működő telefonra nyitást kérni?

(#3232) Milestone2 válasza vadászcsiga (#3231) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha a bootloader lezárt és más hiba nincs, akkor van Fastboot mód és a nyitást PC-ről Fastboot módban végezzük. Ott a sikertelen folyamat végén úgy is kiírja hány órát kell várnod.

Akkor van nagy gond ha a fastboot mód is elszállt, vagy ha a távoli ellenőrzőrendszer úgy érzékeli, hogy nincs összebindelve a készülék a nyitni kívánó MiFiókkal.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3233) vadászcsiga válasza Milestone2 (#3232) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A fastboot mód az amikor a nyuszi buherálja a robotot? Ki is kéne kapcsolni valahogy a telefont mert majd az is baj lesz hogy csontra merül.

[ Szerkesztve ]

(#3234) Milestone2 válasza vadászcsiga (#3233) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Fastboot módban tölt elméletben. (Majd kijavítanak tezsvéreim, ha tévedek, és nem...)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3235) Thor71


Thor71
tag

Én nem vártam ki a bünti véget, szeretek bütykölni is úgyhogy megcsináltam test point-al. Olyankor teljesen üres lesz a telo mint amikor össze rakják. Onnan csak arra kell figyelni hogy a megfelelő rom menjen fel! Tehát ha kínai és nem global akkor a kínai rom menjen fel (nekem ez volt) addig azzal használtam. Aztán meglett a nyitás és ment fel a global rom. Tehát nincs igazán tégla max 3 :) csak merj bele nyúlni.

https://www.mobilerdx.com/2019/02/xiaomi-mi-max-3-test-point-boot-into-edl-9008-mode.html

[ Szerkesztve ]

(#3236) Milestone2 válasza Thor71 (#3235) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez így van. Az SD CPU-s telókat nagyon nehéz megölni, de a mostohaanyacég sajnos egyre kevesebb kiskaput hagy...hogy ezt így meg tudd oldani...az újabbakon már nincs teszpont, vagy blokkolva van az EDL-flash lehetősége...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3237) Thor71 válasza Milestone2 (#3236) üzenetére


Thor71
tag

Bizony mindenki ezt csinálja. Én őszintén meglepődtem hogy volt testpoint. Végülis ez is csak a régi Motorolás emlékeim miatt ugrott be és mikor rá kerestem kiderult hogy van testpoint. Mázli

(#3238) vadászcsiga válasza Thor71 (#3235) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt már tényleg kihagynám.

(#3239) Milestone2 válasza vadászcsiga (#3238) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jó ha tudsz róla...párszor életemet mentett...és beledöglöttem legutóbb, mikor rájöttem hogy a Redmi6A-nál nincs...hiába mutogat egy "paraszt indiai" 2 pontot, az nem az...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3240) Thor71 válasza Milestone2 (#3239) üzenetére


Thor71
tag

Sajna így van. Szintén tapasztalat.

(#3241) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

unlock tool

(#3242) Milestone2 válasza vadászcsiga (#3241) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nincs összebindelve a MiFiók a telefonnal! Így sosem fogja engedni!
Ott írja. Menj a Feljlesztői beállítások, Mi Unlock Status menüpontjába. Kapcsold ki a WiFit és mobilneten a menü legeslegalsó sorában kapcsold a telefont a MiFiókodhoz. Utána próbáld újra. Kíváncsi vagyok hány órás várakozást kapsz.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3243) vadászcsiga válasza Milestone2 (#3242) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hol találom azt? Telefon tetszhalott.

[ Szerkesztve ]

(#3244) Milestone2 válasza vadászcsiga (#3243) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Pont ezt írtam #3232-ben: "ha nincs más hiba"....hát most nálad van...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3245) vadászcsiga válasza Milestone2 (#3244) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Meredeken haladunk az egyetlen megoldáshoz, a testpointhoz, de azt kihagyom. Megpróbálom a garanciáztatást.

(#3246) #22743424 válasza vadászcsiga (#3241) üzenetére


#22743424
törölt tag

Annak idején mikor megkaptad a telefont megcsináltad nem az MI fiókkal való összeblindelést, legalábbis azt írtad.

(#3247) Milestone2 válasza vadászcsiga (#3245) üzenetére


Milestone2
nagyúr

(a garis szervízben is a tesztpontot fogják használni. minden adat ugrik, de a telefont visszahozzák az életbe...kivéve ha nincs kedvük dolgozni, akkor visszadobják, hogy nem garanciális hiba)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3248) vadászcsiga válasza #22743424 (#3246) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen.

Kitöltöttem az űrlapot, kiváncsi leszek a románokra mit lépnek. Gondolom igy karácsony semmit, majd januárban. Addig veszek valami telefont, sztem iPhone-t, azzal nincs szívás.

[ Szerkesztve ]

(#3249) vadászcsiga válasza Milestone2 (#3247) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Most már mindegy, hülye voltam. Második xiaomim, de nem voltam képben hogy kínai régiós telefont kaptam. Igazából sehol sem írták, emagról vettem, igaz a doboz hátulja full kínai. Most már tudom :)
Csak annyi infót kellett volna felszednem hogy ne rakjak rá global romot, bár az is zavaros volt mert azzal használtam.

[ Szerkesztve ]

(#3250) Milestone2 válasza vadászcsiga (#3249) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:O

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.