Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Nem is tudtam, hogy a teló és/vagy a kártya tudja a 4G+-t.

#?*@&!

(#2652) zeon.hu válasza zeon.hu (#2651) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Itthon persze nincs 4G+...

#?*@&!

(#2653) abw6291


abw6291
csendes tag

Sziasztok!

Egy másik Xiaomi telefonról hogyan lehet átköltözni a legteljeskörűbb és legegyszerűbb módon a Mi Max 3-ra?

[ Szerkesztve ]

(#2654) zeon.hu válasza abw6291 (#2653) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

MI fiók mentés.

#?*@&!

(#2655) #22743424


#22743424
törölt tag

Nos csak nem hagyott nyugodni a dolog és rendeltem egyet a tomtop-ról 58 ezer ft. Osztottam szoroztam, hogy nekem mire is van szükségem . A legtöbbet itthoni tartalomfogyasztásra lesz majd használva kiváltva a pc-t és tabletet. A többit majd meglátjuk.

(#2656) MADcat válasza #22743424 (#2655) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ne idegesíts. Melyiket?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2657) #22743424 válasza MADcat (#2656) üzenetére


#22743424
törölt tag

A kicsit a 4/64- est. Nem mertem megrendelni a 6/128-at mert ahol olvastam ott azt írták, hogy az csak kínai/ angol. Nem mertem bevállalni.

(#2658) #22743424 válasza #22743424 (#2657) üzenetére


#22743424
törölt tag

Mondjuk megkérdezhettem volna a support-ot.Nekem elég itthonra a 4/64-es is Global rommal.

(#2659) Móncsa


Móncsa
aktív tag

Xiaomi Mi Max 2-ről a képeket videókat hogy kell vezetéken keresztül átmásolni egy asztali számítógépre ?
Hol mit kell beállítani a telefonon hogy a gép felismerje ?

(#2660) Ndruu válasza Móncsa (#2659) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ugyan ez a Max 3 topik, de valószínűleg ott is úgy, mint mindegyik másik telefonnál:

Összekötöd a két eszközt USB-vel, feloldod a telefont, lehúzod az értesítési sávot felülről és az USB opcióknál kiválasztod a Fájlátvitel funkciót. Ekkor a gép felismeri a telefont adattárolóként és át tudod húzni róla a fájlokat.

Harrrr!!!!

(#2661) volandy


volandy
senior tag

Sziasztok!
Tud valaki valahol eladó Mi Max 3-t? Egy boltot találtam, de ott sincs raktáron Átlag 1 hét beszerzési idő! Ha lesz egyáltalán! Vagy a Xiaomi shop, de ők ezt írták: "Sajnos már nem forgalmazzuk, kifutott termék. Üdv, Xiaomi Magyarország!"

(#2662) zeon.hu válasza volandy (#2661) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Fentebb írták nemrég: Tomtop

#?*@&!

(#2663) volandy válasza zeon.hu (#2662) üzenetére


volandy
senior tag

Oké! Köszi! Azt láttam, de én innen nem tudok vásárolni!
Magyar boltra gondoltam!

(#2664) zeon.hu válasza volandy (#2663) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szerintem biztos segít, aki onnan vette a telót.
Esetleg itt, de alig van hsz egyelőre.

#?*@&!

(#2665) Móncsa válasza Ndruu (#2660) üzenetére


Móncsa
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséget. :R

(#2666) Móncsa válasza volandy (#2661) üzenetére


Móncsa
aktív tag

Sajnos már nem forgalmazzuk, kifutott termék. -- Mi van helyette ekkora kijelző kategóriában méretben ???

(#2667) volandy válasza Móncsa (#2666) üzenetére


volandy
senior tag

Kérdeztem ma 10 óra 50 perckor, de még nem reagáltak!
"Köszönöm a gyors választ! Akkor melyik most a legnagyobb kijelzőjű telefonjuk vagy esetleg egy tablet érdekelne engem!"
"....vagy esetleg várható Mi Max 3-hoz hasonló telefon?"

(#2668) Ndruu válasza Móncsa (#2666) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Honor 8X Max - hasonló ár, tudás, méret (fizikai mérete azonos, kijelző notch miatt nagyobb)
Oukitel K9 - MTK chip, valószínűleg gyengébb minőség, nincsenek frissítések
Huawei Mate 20 X - drága, ha egyáltalán kapható

6.7-6.8"-ig merészkednek el a gyártók (Oneplus 7, Samsung Note 10+), 7" fölötti telefon nagyon ritkán jön.

Harrrr!!!!

(#2669) volandy válasza Ndruu (#2668) üzenetére


volandy
senior tag

Magyarországon kapható: Samsung A70 (qualcomm snapdragon675, 6GB, 6,7", 164x76mm).

???Mi Max 3 (qualcomm snapdragon636, 4GB, 6,9", 176x87mm).?

Amiket még találtam:
a Huawei Mate 20X (kirin 980, 8GB, 7,2") és a Honor 8X Max(qualcomm snapdragon636, 7,12", 6GB) nem kaphatók nálunk!

[ Szerkesztve ]

(#2670) vadászcsiga válasza volandy (#2661) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ennek hamar kongattak. Azt hittem beesik az ára, de akkor marad a redmi note7.

(#2671) volandy válasza Móncsa (#2666) üzenetére


volandy
senior tag

Most írtak! Ebben a percben!
"Egyelőre nem. 6,39"-es a Mi 9 és a Mi 9T."

(#2672) MADcat válasza vadászcsiga (#2670) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

pedig rohadtul lenne rá igény... :W azonnal vennék

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2673) volandy válasza MADcat (#2672) üzenetére


volandy
senior tag

Ezek szerint se a kiskijelzősre sem a nagykijelzősre nincs igény!
Érdekes, hogy csak 6,4" körülire van igény!

(#2674) MADcat válasza volandy (#2673) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Én keveset telefonálok a priváton, azt is fülessel zömében. A céges meg kicsi nyomógombos.
Nekem egy 7 colos vékony káva nélküli nagy aksis teló simán jöhetne. Nfc legyen benne és csók. De túlélem ha nincs.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2675) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Amikor megjelent, azonnal hozattam feleségemnek Honor 8 X Maxot. Azóta dalolva, vígan elégedetten használja. (Ha nem zárta volna be a Hüvely-Honor a bootloadert végleg, nekem is az lenne!)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2676) volandy válasza MADcat (#2674) üzenetére


volandy
senior tag

Kb így vagyok én is! Van egy nyomógombosom amit hotspotként is használok! A nyomógombos praktikus és jól használható, nem kényes, ütésálló, telefonálni meg a nyomógomboson a legegyszerűbb szerintem! Én elég sokat telefonálok! Vettem mellé egy ASUS 7" tabletet. Azt mondták a fórumon, hogy 2GB elég! Na én azt mondom, hogy nem elég! Lehet hogy más tableton elég, de az ASUSon kevés. Amit lehetett mindent letöröltem róla. Nem játszom nincs is rajta semmilyen játék. Facebook, messenger és böngészés!
Messenger simán elmegy magába, ha mellé nyitok még egy oldalt az már nehezen töltődik be!
Az interneten akarok keresni valamit az első oldal még elmegy de a másodikat már nagyon nehezen nyitja meg, lassan tölti be! Azért is gondoltam egy MI Max 3-ra mert én is fülessel használnám, sokat vagyok egy helyen. Nem kell beletegyem farmerzsebbe! Autós válltáskába meg simán belefér! 10" nem akarok mert az már tényleg nagy! A végén tényleg nem lesz más választás mint az iPad Mini 5.

[ Szerkesztve ]

(#2677) F.B.I. válasza volandy (#2676) üzenetére


F.B.I.
veterán

Van fent aprón, Turbado garanciás, fekete és fehér is, simán venném ha van rá igény. Hardveresen egyébként sincs semmi bajuk. Ez nem olyan, mint az új autó, hogy nem én pukiztam bele elsőnek az ülésbe....szerintem. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2678) volandy válasza F.B.I. (#2677) üzenetére


volandy
senior tag

Oké! Köszi! Már megtaláltam! Sajnos nem jön össze a dolog!

(#2679) MADcat válasza F.B.I. (#2677) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Turbado.hu láttál mi max 3-at?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2680) vadászcsiga válasza MADcat (#2679) üzenetére


vadászcsiga
félisten

“aprón”=hardveraprón=hasznalt, turbado garanciával

[ Szerkesztve ]

(#2681) zeon.hu válasza MADcat (#2679) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hardverapro, kettő is van elvileg: [link]

#?*@&!

(#2682) MADcat válasza vadászcsiga (#2680) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Le kell feküdnöm zéró szövegértésem van.. :W

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2683) F.B.I. válasza volandy (#2678) üzenetére


F.B.I.
veterán

Miért nem? Postázza utánvétellel, megveszed és örülsz! Ha nem szeretném ennyire, én eladnám neked, de semmit nem találok már ilyen uzemidovel, amit látok is. :N

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2684) volandy válasza F.B.I. (#2683) üzenetére


volandy
senior tag

Úgy emlékszem előreutalást írt! De megnézem még egyszer!

(#2685) volandy válasza F.B.I. (#2683) üzenetére


volandy
senior tag

......"A személyes átvételt preferálom, de utalás után mehet csomagküldéssel is. A szállítási költség, a vevőt terheli."
Várok! Hátha feltűnik egy boltban!

(#2686) F.B.I. válasza volandy (#2684) üzenetére


F.B.I.
veterán

Miért nem jó neki egy Foxpost vagy valami, soha nem értettem... előre nem utalunk senkinek. :(

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2687) volandy válasza F.B.I. (#2686) üzenetére


volandy
senior tag

SuperGamer.hu-n van!
Bruttó ár
89.690 Ft
Nettó ár: 70.622 Ft ELÉRHETŐSÉG
külső raktáron Átlag 1 hét beszerzési idő.

Nem tudom, hogy érdemes e vele foglalkozni? Írnak róluk rosszakat is. Ezektől a kintről vett dolgoktól mindig próbáltam magam távol tartani! Ha itthon elromlik valami az sem mindig egyszerű intézni. Akkor egy kintről vett cucc az meg..... jobb ha eldobja az ember és vesz másikat!

(#2688) F.B.I. válasza volandy (#2687) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én valahogy inkább beszélnék telefonon a prohardveres hírdetővel, hogy tolja el utánvéttel.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2689) volandy válasza F.B.I. (#2688) üzenetére


volandy
senior tag

Írtam neki!

(#2690) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Ti ki tudjátok szűrni, hogy csak bizonyos fiókok névjegyei jelenjenek meg a telefonkönyvben?
Van céges fiókom, de nem tudom beállítani, hogy az azon lévő névjegyek ne látszódjanak.

#?*@&!

(#2691) F.B.I. válasza zeon.hu (#2690) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én csak az egyik gmail fiókom névjegyeit látom.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2692) zeon.hu válasza F.B.I. (#2691) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez az!
Több fiókom van, de csak egyet nem akarok látni,a többit igen.

#?*@&!

(#2693) F.B.I. válasza zeon.hu (#2692) üzenetére


F.B.I.
veterán

Telefonkagyló ikon - névjegyek fül - jobbra fent pöttyökre katt - beállítások - Megjelenítendő névjegyekre katt és ott kiválasztod melyik fiókot akarod látni. Annyi, hogy akkor csak azt az egy fiókban lévő névjegyeket látod.

Nálam global dev van fent.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2694) zeon.hu válasza F.B.I. (#2693) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Global beta.
De többi telón egyszerre több fiókot is ki lehet választani.

#?*@&!

(#2695) F.B.I. válasza zeon.hu (#2694) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én csak egyet tudok kiválasztani, egy gmail fiókot.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2696) volandy


volandy
senior tag

Az lenne a kérdésem a Mi Max 3 használókhoz, hogy mire elég a nyolcmagos Snapdragon 636 és a 4 GB RAM (Processzora négy 1,6 GHz-es + négy 1,8 GHz-es Kryo 260)?
Tehát ha a böngészőben nyitva van egy oldal akkor a következőt is elég "gyorsan" nyitja meg? Néztem videókat, de ott annyira ez nem látszódik!

(#2697) zeon.hu válasza volandy (#2696) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mindenre elég.
Nálam 2 böngésző (kb egy tucat oldal), one drive, excel, macrodroid, waze, fordító, clipper, időjárás, viber, messenger, stb fut egyszerre, ritkán röccen meg.

#?*@&!

(#2698) F.B.I. válasza volandy (#2696) üzenetére


F.B.I.
veterán

Mióta megvan, azóta PC, nálam nincs használva, mert ez mindenre elég.

Pedig azon biztos gyorsabban lehet pár dolgot megcsinálni, de ez bőven gyors és kényelmesebb az ágyban fekve.

A PC 6 mag, 12 szál, 16Gb memória, 500Gb SSD, RX580 8Gb, megy is eladásra, elég lesz helyette egy olcsó, régi noti.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2699) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!

TWRP telepítés segítség kellene. A leírás alapján csinálom de valami nem az igaz:

letöltöttem a OrangeFox-R9.0-nitrogen-t. Kaptam egy zip-et, ezt kicsomagoltam az adb mappába, ott lett egy ugyanilyen nevű mappa, abban, META-INF, sdcard mappa és recovery nevű képfájl van.

A fastboot flash recovery után, akkor gondolom nem kell semmit írni, mert az OrangeFox mappában, ott van a recovery lemezképfájl, azt fogja keresni és indítani a twrp telepítést?

Tudom, hogy full hülye kérdések de tégla előtt....

fastboot flash recovery recovery.img

ezt beírtam, másodperc alatt finish lett, nem lép be a TWRP-be, a gyári jön be. Az OrangeFox mappából behúztam a fájlokat az adb gyökérbe.

Mit csinálok rosszul?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2700) #22743424


#22743424
törölt tag

Meghozták a telefont, nem is tudtam, hogy a DHL szombatonként is szállít. 12 nap alatt ideért nem is.kellett sokat várni.Nagy ,tényleg nagy pont nekem való.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.