Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Jancsi válasza hcl (#17) üzenetére


Jancsi
aktív tag

Azt az ITX konfigom is csinálta. Nagyon utáltam is miatta. Mindent besakkozok a helyére. Ami nem kis meló, mert egy ilyen házba [link] ment be a GTX 1050 az opcionális HDD helyre. [link]. Bekapcsolom, beindul, minden szép, minden jó, majd idővel elkezd valami ciceregni.
Végül csak találtam róla egy képet:

(#18) sutszi

Ilyen felhasználás mellett én a rendelkezésreállást, tenném az első helyre. Még ha nem is business critical a dolog akkor sincs az a fogyasztás ami visszahozna akár csak egy gyors rebootot is, ami ECC-s RAM-mal elkerülhető lett volna.
A workstation alaplap nálam amolyan kényszerű mod alapanyag, nem tudom, hogy üzemeltetik az iparban.

(#19) KROK640

Másfélszeres órajelet elnéztem, az már lehet v3-as proci volt. Bár bacsis biztosan megoldaná. ;)
Ezek vannak mint opciók, 29%-al magasabb turbó órajel vagy kétszer annyi mag. [link] De ezeknek az ára még igen magas.

(#20) EQMontoya

És hol marad az élvezet, ha megveszem egyben?! :DDD
Néztem komplett gépeket is, de 4-5 évet futott vasakért nem szívesen adtam volna ki annyit. Ez az alaplap tartalék volt, én szakítottam át a matricát a rögzítőfuraton. Úgy voltam vele, ha nem volt ár szükség, akkor csak nem lehet olyan rossz széria. Ha nálam is 5+ évet kihúz, jó üzletet csináltam vele.
Ha nem szórakozásként fogom fel a beleölt munkaórákat és hozzáadom a költségekhez akkor teljes kudarc lenne a projekt. Na meg hát az izgalom, a mérés és a kábel gyártás után, mi történik ha átbillentem a tápon a kapcsolót, majd megnyomom a bekapcsológombot.

(#21) batyuska100

Youtube-bal és google-el csak óvatosan, akadnak elég "érdekes" tanácsok. Ha nincs gubanc szerelés közben akkor általában elég a jó öreg RTFM is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.