Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DarkByte


DarkByte
addikt

Van egy érzésem hogy hamarosan jönnek majd a "már megint egy 'bebizonyítom hogy mennyire jól döntöttem hogy ennyit költöttem a gépemre' írás van a logout -on" oltások. Én ettől most eltekintenék.

Napokban vettem én is egy Lenovo notit és amennyire rettegtem tőle régebbi laposok után hogy mennyire lassúak a noti merevlemezek, annyira közel sem lassú a gép. Persze ha majd az SSD árak mennek lefelé erősen gondolkodom rajta hogy kicserélem egy SSD -re. Tartok tőle hogy nem fog jót tenni neki hogy majdnem mindig 40-45 fok környékén megy a HDD.

[ Szerkesztve ]

(#2) Porcupain válasza DarkByte (#1) üzenetére


Porcupain
aktív tag

Kamatokkal együtt mennyi volt a gép?

Én a helyedben eladtam volna, és a ssd árával és egy kis gyűjtéssel lehet tudsz venni egy kicsit jobbat is.

[ Szerkesztve ]

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#3) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Őszintén szólva 600 ezer forintért be is b*szna, ha nem menne még most is... :DDD Szerintem sok volt érte, de ha neked megérte! :)

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#4) Napfénysüti

Szóval melyik Vaiot is érdemes megvenni? :DD

Jó írás végre valaki aki nem fikázza az üzleti gépeket hogy olyan drágák és sokkal lassabbak mint például a "gamer" notebookok. Kb egy hónapja én is hasonlóan döntöttem, vettem egy komoly üzleti gépet igaz használtan(fél évesen), mert én az új árát nem akartam kifizetni.(kb 310k lenne) De szeretném is legalább 3-4 évig használni. :)

Szóval egyetértek a szerzővel bár azért az 500k-s ár már nekem is kissé soknak tűnik. :B

Més que un club!

(#5) Porcupain


Porcupain
aktív tag

Ékezetek hiányától eltekintve ,jól megfogalmazott cikk. Némi teszt nem ártott volna bele, hogy mi is az a legjobb gép...

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#6) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Engem leginkább a billentyűzet + egér neve, elérhetősége, ára érdekelne!
Egyértelmű őrültség ennyi pénzt ölni egy újdonságba, ami ennek ellenére azért mégiscsak tartósnak bizonyult! :DDD A magnézium ház, meg a már akkor is gyors proci tutkeráj, nade az ára... Aztán sokszor a VGA is akadály bizonyos munkáknál, legalábbis nekem eddig így tűnt, mert volt ilyen megjelenítővel (ill jobbal), sok RAM-mal felszerelt gépem!

(#7) PuMbA válasza Napfénysüti (#4) üzenetére


PuMbA
titán

"De szeretném is legalább 3-4 évig használni."

Mert az olcsóbbakat nem lehet addig használni?
[Ez] a - nem gamer - notebook 2006-ban 140kvolt, kicseréltem benne a procit Core Duo-ra,meg a RAM-ot bővítettem. Teljesítményben majdnem ott van,mint ez a gép és működik hibátlanul már 3 éve.

[ Szerkesztve ]

(#8) LackoMester


LackoMester
addikt

milyen Sony VAIO-t ajánlasz :DD szerintem semiet... :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#9) Kata90 válasza PuMbA (#7) üzenetére


Kata90
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

(#10) Hebry


Hebry
senior tag

Én pedig egy T43p-t használok már több, mint 3 éve megelégedéssel, és nem bántam meg, hogy anno annyit adtam érte, amennyit.
Igaz ebbe is elférne egy SSD, de majd ha lemegy az ára, addig jó a 60 GB-os 7200 winyó is.
Sajnálom, hogy ez csak egy magos, de ez már így marad.
Ami kell benne van.

(#11) Napfénysüti válasza PuMbA (#7) üzenetére

Lehet természetesen saját magam is tudok példát mondani rá. Csak azoknál kisebb az esélye. Neked mondjuk Toshibád van ami nem egy rossz márka. De olvass bele mondjuk egy Acer, Fu-Si, MSI, Asus topikba.
Igazából nem azért írtam hogy csak egy üzleti gép fog menni 3 év múlva csak az sanszosabb hogy szinte újnak kinéző állapotban hibák nélkül is működik majd.

Mondjuk nekem pont egy tiedhez hasonló konfigom volt ezelőtt: Amilo L7320. Abban csak memóriát bővítettem. De az a gép is működik csak eladtam egy kollégámnak. Most ő használja megelégedéssel. Viszont a mostani gépem azért eleve más kategória. Ezen élmény dolgozni. Kiváló a hűtése, az egyik legjobb billentyűzet van benne és nagyon minőségi. Lehet egy olcsó konzumert is sokáig megelégedéssel használni de ha az ember egyszer használhat egy jobb üzletit akkor nem biztos hogy szeretne még visszatérni. Csak ezeknek sajnos keményen meg is kell fizetni az árát. :U

Barátnőm osztálytársai például csodálják az ő gépét hogy mennyire össze van rakva és szinte újnak tűnik miközben a saját Acer meg Asus gépeik már esnek szét. manapság már nem a minőség az elsődleges hanem a teljesítmény olcsón. És ez szerintem nagyon nem jó így.

Més que un club!

(#12) Porcupain válasza Napfénysüti (#11) üzenetére


Porcupain
aktív tag

A kata90 is Te vagy? Két indentitással nyomod?

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#13) PuMbA válasza Napfénysüti (#11) üzenetére


PuMbA
titán

"Igazából nem azért írtam hogy csak egy üzleti gép fog menni 3 év múlva csak az sanszosabb hogy szinte újnak kinéző állapotban hibák nélkül is működik majd."
"Barátnőm osztálytársai például csodálják az ő gépét hogy mennyire össze van rakva és szinte újnak tűnik miközben a saját Acer meg Asus gépeik már esnek szét. manapság már nem a minőség az elsődleges hanem a teljesítmény olcsón. És ez szerintem nagyon nem jó így."

Hát igen a mai 120-140k-s notebookok nem a legjobbak , nagyon soknál 1 éven belül már jönnek a problémák.

"Ezen élmény dolgozni. Kiváló a hűtése, az egyik legjobb billentyűzet van benne és nagyon minőségi. Lehet egy olcsó konzumert is sokáig megelégedéssel használni de ha az ember egyszer használhat egy jobb üzletit akkor nem biztos hogy szeretne még visszatérni. Csak ezeknek sajnos keményen meg is kell fizetni az árát"

Mondjuk a hűtése tényleg lehetne jobb az enyémnek és magnézium ház + ujjlenyomatolvasó + bluetooth sincs. Üzleti notebookot még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#14) motorhead


motorhead
aktív tag

Bármennyire is gyors még ez a gép, azért én 12"-os kijelzőn nem akarnék Photoshop-ozni.Se nem akarok mondjuk 3DMax-ozni. Sem semmilyen tervezői vagy komoly munkát végezni. És ha már kikötöm monitorra a gépet, akkor nincs értelme a noti kompakt kivitelének. És azért ezzel a videókártyával sokra nem megy az ember egy komolyabb 3D-s alkalmazás futtatása közben.
Ez persze csak az én véleményem, de teljességgel értelmetlen pénzkidobásnak látom egy ilyen gép megvásárlását. Fényévekkel jobb és komolyabb gépet összelehet rakni ebből az összegből, egy nagyon komoly monitorral.
Lehet nem tudsz az ágyban fekve dolgozni, de ki az aki az ágyban fekve dolgozik?? Nem láttam még grafikust, animátort, programozót fekve dolgozni.

Szerintem nagyon szűk az a felhasználói réteg, akinek valóban szüksége van egy ilyen mobil és egyben "nagy" teljesítményű,magnéziumházas gépre. És itt a szükség szó a legfontosabb.

Sokkal inkább azt gondolom, az ember fanatizmusból, vesz egy ilyen gépet ahol már viszont nem számít az árcimke. Sem az érvek..

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#15) zolikaDB válasza PuMbA (#7) üzenetére


zolikaDB
veterán

Véleményem a Toshiba L30-134-ről egy másik topicban!

(#16) PuMbA válasza zolikaDB (#15) üzenetére


PuMbA
titán

Akkor én fogtam ki egy jó példányt :C

(#17) Scoobyka


Scoobyka
addikt

sztem sem döntöttél jol.....,mert akár hogy állitod sztem ha veszel 300kért notit és mondjuk évente cseréled akor teljsitményben simán ezelött vagy és ugy upoltál,hogy kevebbe is jön ki.

teszem azt 300ért veszel egy közepet....aztán egy év mulva 300as áron már erősebb gépet kapsz....a régi veszit értékébpl kb 50et.....és igy szpen sorjában....600ból elég szépen lehet egy nagyon erős szintet tartani ami az igényediet kielégitette volna....ez igy most sztem felesleges pénzkidobás volt....kevesebből is meguszhattad volna és mot erősebb gépnél lennél ugyanannyibol még ssd-vel is.

(#18) Porcupain válasza motorhead (#14) üzenetére


Porcupain
aktív tag

Én toshibat használok photoshophoz, web grafikához 15.4-es kijelzővel gf7600go vga-val. Anno amikor vettem szempontvolt a mobilitás és teljesítmény, plusz asztali pc-re meg nem volt pénz. Most szívesen vennék mellé egy nagyobb lcd-t.

2007-ben vettem 289000 -ért: link

[ Szerkesztve ]

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#19) Napfénysüti válasza Porcupain (#12) üzenetére

Nem az az asszonyé csak véletlen az övé volt bejelentkezve. :D

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#20) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

UHH... kicsit sokba volt a dolog :)

(#21) sutszi


sutszi
veterán

Üdv!

Elég vegyes érzésekkel olvastam a cikket. Szerintem tök jó, hogy ilyen időtálló, meg gyors...meg az is jó, hogy a notebookhoz képest szűkös fejlesztési lehetőségeket igyekezted kihasználni. De ennyi pénzért ez a legeslegminimum.
Szintén 2006-ban vettem ezt a (""szar"") Albacompot. Akkor 265K-ba volt benne. Plusz 14K a táska. Időközben vettem 2x1GB Super Talent RAM-ot 8500-ért. (Respect for Ősember)
VMWare nálam is játszik, a Visual Studio (2009 SP1) szintén... A Photoshop-ot meg még csak most kezdem használni... Azt leszámítva, hogy a zsanéroknál repedezik a 3 év alatt a te géped eredeti árának felében sem volt. Igaz kisebb a procim kicsivel. Így is többnyire csak 1Ghz-en használom, elég ritkán állítom terhelésfüggő teljesítményre.

Viszont valamit nem teljesen értek...32bites kétmagosod van...Tehát 64bites oprendsze kilőve. Viszont akkor a 4GB RAM-ból lényegében csak 3-3,5 öt tudsz kihasználni nem?! Annyira mégse érte meg ilyen téren a bővítés... Ha elég bevállalós vagy cseréld le a procit is valami hasonló TDP-sre csak 64 bitesre...

#1: Ez nem oltás, hanem vélemény. Aki meg ír ide egy cikket, számolnia kell azzal, hogy lesz aki kritizálja lesz aki egyetért vele. Ez van.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#22) luw2win


luw2win
őstag

Az a szép a min 35k-t kiperkáltál a bill+egérért [link]

MOD: lehet hogy én néztem félre, de akár erről is lehet szó [link] :Y

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#23) Porcupain válasza luw2win (#22) üzenetére


Porcupain
aktív tag

...és még csak ékezet sincs rajta:D

Én 2006-ban direkt nem vettem laptopot mert tudtam, hogy a core duo prociknak gyorsan megfognak jelenni a jobb és olcsóbb változati kicsivel később.

[ Szerkesztve ]

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#24) ollie válasza sutszi (#21) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem hinném, hogy az alaplapja kezelné a 64 bites C2D-ket.

Egyébként 3,5GB > 2GB, szóval szerintem megérte a memóriabővítés.

[ Szerkesztve ]

***

(#25) Cyberb0b válasza ollie (#24) üzenetére


Cyberb0b
tag

Ott a pont :C Egyenlőre nekem elég a 2Gb majd ha jön a win7 rtm, akkor talán benevezünk 2*2re..

♦♣♠ A nő olyan, mint egy költői hasonlat. Ha szép, akkor az sem baj, ha nincs semmi értelme.. ;) I am 33% Geek ♦♣♠

(#26) Atter válasza zolikaDB (#6) üzenetére


Atter
csendes tag

Microsoft Wireless Entertainment Desktop 7000
Még most is meg lehet vásárolni a boltokban, ára kb 36.000Ft körül mozog.

(#27) Snowy_owl válasza DarkByte (#1) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Melyik Lenovo notit vetted? Ami az adatlapodon is szerepel? N500?

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#28) sutszi válasza ollie (#24) üzenetére


sutszi
veterán

Valóban 3.5 GB > 2GB... nem értem miért gondoltam azt hogy nem érte meg... Végülis 75%-ös kapacitás növekedés van...Hm..32bit...ezen most eldongolkodom... :U

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#29) bejmuller


bejmuller
aktív tag

Attól, hogy angol billentyűkiosztású billentyüzetről írtad a cikket, még lehet ékezetes betűkkel írni, (én is így cselekedek éppen most :) ) főleg ha a címlapra szánod az írást.

[ Szerkesztve ]

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#30) cucka


cucka
addikt

A cikk tök jól illusztrálja, hogy miért nem érdemes drága számítógépet venni.

(#31) gtamate2


gtamate2
veterán

"AFA-val egyutt 525.000 Ft-ot kellett otthagyni"

Amúgy nem rossz írás, de szvsz ha 1,5évenként hagysz ott 300k-t laptopért a boltban jobban jársz.

*Sn0w

(#32) cucka válasza gtamate2 (#31) üzenetére


cucka
addikt

Igen. A 300k-s noti másfél év alatt veszít 150-et az értékéből, tehát 3 évre 300ezer minusz. A cikkben szereplő 525 ezres noti memóriabővítéssel is max. 130-at ér jelenleg, tehát 3 év alatt 400 ezres értékvesztés. Azt már nem részletezem, hogy inkább szeretnék másfél éves gépen dolgozni, mint egy hasonló minőségű 3 évesen.

(#33) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Bocsi, de ennyi pénzért nem volt ékezet a billentyűzeten? :B :U

Menyasszonyom is kapott szüleitől egy Bussiness HP notit, ami 366 nap után meghalt . :C
Gariba még belefért az alaplapcsere, de mostanában ismét szarakodik.
A kedvencem, hogy a kártyaolvasója SOHA nem működött és ha lecsukja a kijelzőt akkor bekapcsolva hagyja az LCD-t, amikor kinyitja akkor kikapcsol. Mondhatom remek. :C
Driverekre gyanakodtam, de nem ez a gondok okozója.
Nesze neked noti 300E Ft-ért... :U

(#34) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az SSD akkor jó ötlet volt :)
Ha nem lenne ilyen marha drága, szereznék én is (meg ha lenne rá igényem).
De mivel a laptopom ritkán használom... Így minek...

Mondjuk őszintén szólva, egy CoreDuo-s laptop szerintem manapság egyáltalán nem gáz, főleg nem 1Gb vagy fölötti RAM-mal. Örülnék ha olyanom lenne. (Van egy P4, egy Mobile Athlon 1.2, egy P3-as HP, meg egy P1-es Gericom :) )

@eldiablo : Na nesze neked HP, pedig pont HP-t szoktam ajánlgatni az Acerek meg FuSi-k helyett.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#35) cizoe


cizoe
őstag

Jó írás, de ha már címlapra írsz, annyi erőfeszítést tehetnél, hogy ékezetekkel írsz. És mielőtt azt hinnéd nem, lehet ám máshogy is ékezetes karaktereket bevinni. Pl. karaktertáblából való másolással, de inkább billentyűkombinációkkal. Pár perc alatt az egészben ki lehetne cserélni őket.

áöŐÉ - és most ezekhez le se kellett nyomnom az adott billentyűket...

Megérne ennyit az írás! ;)

Az Entertainment Desktop 7000 pedig tényleg nagyon zsír, csak iszonyat drága. :O

[ Szerkesztve ]

(#36) twollah


twollah
nagyúr

Altalaban a notebookoknal az egyik lassito tenyezo a HDD.
Hiaba van az embernek tonna szamra szabad memoriaja ha a HDD lassan tolti be az adatokat.

(#37) Lenry


Lenry
félisten

jól értettem, hogy összvissz annyiról szólt a cikk, hogy vettél 3 éve mocskos drágáért egy laptopot, amire ráköltöttél még egy valag pénzt, és most neked jó?

hurrá. gratulálok

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#38) Silenzio


Silenzio
addikt

Nekem volna egy észrevételem meg egy kérdésem. Az észrevétel: ha a sok ágyban használattól megtörik a tápcsati, az bőven nem a júzer hibája. Ne mi legyünk a cégekért, hanem ők értünk. 3 hónapos a telóm, már most kontakthibás. Legszivesebben pofán törölném, aki alázatoskodik a hardvergyártókkal szemben. Ha gariztatni akarok, szolgáljanak ki, rögvest. Vagy felgyújtom az egész kócerájt a g*cibe.

A kérdés: láttam elég sok a bizonytalanság a cikkben. "Hogy ez most miért jó? Nem t'om." Meg ilyenek. Most őszintén: ennek az egész írásnak van az égegyadta világon bármiféle hír- vagy információértéke? Mert én erősen megkérdőjelezném.

Lenry: kár, hogy itt nem lehet tetszést nyilvánítani egy kommentre, mint a készbúkon.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#39) Porcupain válasza Silenzio (#38) üzenetére


Porcupain
aktív tag

Igen jól értetted:D

A cikk jól van összerakva, csak ha tényleg olyan jó a gép akkor megérdemelt volna egy pár tesztet, mert így elég szubjektív. Összehasonlítást biztos lehetett volna itt találni.

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#40) Teszla_ válasza Lenry (#37) üzenetére


Teszla_
senior tag

Sajnos nekem is ez jött le az írásból :(

Nekünk itthon egy MSI gép van, lassan két éves és "mindössze" 135k volt plusz memóriával, táskával, pendrive-val és egérrel kiegészítve. A nagy melegedésen és pár festékkopáson kívül semmi baja. Szóval én nem költenék több, mint fél millát egy gépre, amikor kiszolgál egy negyed, vagy ötödannyiba kerülő is. De ez csak az én véleményem.

(#41) koslaci


koslaci
csendes tag

Megjott az SSD, par napja uzemel... dúrva!! Letiltanam minden notirol a HDD-t matol legszivesebben! El nem tujatok hinni, mennyire szuk kereszmetszet egy HDD a rendszerben! Most van dolga a procinak boven, van eleg adat, nem kell sokat varakozni, el sem hinnetek, milyen sokat benyal neha egyszerre! UGy porog a gep, hogy felelmetes! 1 masodperc alatt kiloggol, leallit minden szervizt es lekapcsol... egy Windows Server 2008!!! Eszmeletlen... latnatok kellene, hogy indulnak a programok, vagy hogy milyen sebesseggel mozgat fajlokat a Total Commander :) MEg amugy az Internet Explorer 8 nem egy lassu bongeszo am valojaban, csak szeret olvasni HDD-rol, ezt aztoa tudom, hogy SSD-t vettem :) Tolt mint a golyo! De a rpgoramok telepitese is igencsak szep sebesseggel megy... progressbar mar a multte :)

Porcupain:
Kamatokkal egyutt kb 650 elso korben, utana SSD 69ezer, memoria tovabbi upgradelese kb meg egy tizes. Az upgrade-ek kozul az SSD eri meg nagyon! Ezt latni kell...

VAIO-s kerdesekre: szivesen leirnam, csak nem szabad :) Esetleg privatban, akit nagyon erdekel, de inkabb azt mondanam el, melyiket ne annyira :)

Ekezetes kerdesekre: gondolkoztam rajta, de atneztem a szoveget, semmi ertelme, ertelmes embereknek irtam, es nem fogok 2000 extra gombot lenyomni alt kodok utan kutatva... aki felajanlja, hogy hibamentesiti, annak koszi es modositom, de szerintem ez igy jo, mert a cikkben le is irtam, hogy miert, masreszt Irorszagbol ne varjatok el, "hogy ékezetekkel fogok írni" :) Kell ilyen cikk is néha, inkább oruljetek, hogy van :)

zolikaDB
Ahogy irtak, Microsoft Wireless Entertainment 7000. Kapsz hozza toltheto Energiser 2000mAh-s elemet az egerbe gyarilag, eger toltot, meg 4 sima Energisert a bill-be. Meg egy Bluetooth receivert. Jo cucc, megerte, fembol van es nagyon ott van! Ezt megvennem ujra! Ez a cucc bizony megerte, akarmilyen draga, megvennem megint szemrebbenes nelkul, megeri, hidd el!

motorhead
12 colon en sem photoshopozok, arra ott a 22 colos LCD vagy a 8- centis plazma... amirol amugy altalaban is nezem :) JO nagyok a betuk, 4 meterrol olvashatod a kepet :)

Scoobyka
Ennyi erovel berelhetnek is gepet... kosz nem! Jo erzes, ha az enyem, cserelgetni meg minek, bivaly eros, es hozzam nott... baratok vagyunk mar, o kiszolgal engem, en vigyazok ra! Szimbiozis! :)

sutszi
Epp ma nezegettem a procikat... nem lenne hulyeseg, mert most is Windows Server 2008-al jatszok rajta, es nemsokara kijon az R2, jo lenne kiprobalni, meg amugyis is, a 64 bites feeling miatt... lenne vki szives utananezni, milyet tudok betolni a lapomba? :)

ollie
Rosszul hiszed, ez a gep kijott 64 bites procival a C2D megjelenesevel... szerintem kezelne, csak nem tudok beleprobalni egyet sem :) Majd ragodok meg rajta, hogy megeri-e...

eldiablo
Mert csak bizonyos verzioju Texas Instrument driverrel megy ;) Amugy meg utana kell nezni a szervizfelteteleknek! Amugy alapeset, hogy 1 hettel ha lejar a gari, a szerviz mindig kitolja kicsit a hataridot... legalabbis SONY-nal :) Ezt hivjak goodwill-nek!

Szivesen csinalok nektek tesztet, ha megmondjatok mi kellene :) Mondjuk ez masolasi tesztnek megfelel? :)

kb 3-4 masodperc alatt atmasolta :)

[ Szerkesztve ]

-- powered by x86

(#42) motorhead


motorhead
aktív tag

Most már azért tényleg kíváncsi lennék, hol van az az emberke, aki szűri a cikkeket. Mert azóta nemhogy jobb, de sokkal rosszabb lett a színvonal itt a logout-on. A következő írásban már lehet csak a fele karakter lesz bepötyögve, és ki kell következtetni, hogy mit akart megfogalmazni a cikkíró.

[ Szerkesztve ]

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#43) cizoe válasza koslaci (#41) üzenetére


cizoe
őstag

A 35-ös hsz-t elolvastad? :F Csak azért mert így rossz ránézni a főoldalra, legalább a címét írd ékezettel. Ott leírtam minden tippet (a link), hogyan tudsz ékezetes karaktereket írni. Kis dolog, de nagyon zavaró Ez nem egy hozzászólás, hanem egy címlapos írás...

[ Szerkesztve ]

(#47) hcl válasza Porcupain (#39) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Na ja, pl. lemérni hogy az SSD mennyit gyorsít rajta?

@koslaci :
Milyen chipset? Bár ha Core Duo megy benne, akkor C2D is.
Amúgy miért is nem szabad a VAIO-król rosszat írni? :D

Ékezet : Hogyhogy nincs ékezeted? Melyik billentyűzeteden nincs :)
Azért lássuk be, a lustaságnak ez egy durva foka! :W

A cikk mondanivalójáról meg Lenry és Silenzio elmondtak mindent, és csak azért nem én, mert első körben nem szeretek nekimenni új cikkíróknak.
Vedd már észre magad ember :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#48) cizoe válasza koslaci (#46) üzenetére


cizoe
őstag

Na pont az ilyenek miatt, mint te töröltem az összes írásomat a francba innen pár hete. A franc akar szerepelni ilyenek mellett a címlapon. Szégyen. Részemről vége, komolyan mondom itt valami nincs rendben...

(#49) ádyz válasza koslaci (#44) üzenetére


ádyz
addikt

Word-öt ismered?

(#50) koslaci válasza hcl (#47) üzenetére


koslaci
csendes tag

SSD mennyit gyorsit? Azt nem lehet szavakba onteni... nagyon durvan sokat! Villamgyors, ilyen gepet en meg eletemben nem lattam, meg asztali konfigok kozott sem! :Y Brutal, ezt latnod kene! Kepzelj el egy gepet, ahol kattintasz, es a progressbar csak egy villanasszeru valami aztan eltunik :) Leirhatatlanul jo erzes!

A chipset ott van a cikkben, nem figyeltel ;) Szerintem is menne Core 2, mert a hivatalos adatlapon egy kalap alatt soroljak fel oket, mint a geppel elerheto procik listajat (persze azota a gep maga discontinued)

Azert nem irok rosszat roluk, mert alapvetoen tenyleg jok, csak nehany tipusnak vannak tipushibaik :) Meg masreszt, nem akarom mas emberek munkajat szidni, amig en nem tudok jobbat csinalni ;)

Angol billentyuzeten nincs, UK kiosztassal :) Igen durva foka, de weben beszelgetni se megeszseges, tehat minden durva, csak Einstein ota minden relativ ;)

ádyz: persze, van is!!! ...angol :))

[ Szerkesztve ]

-- powered by x86

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.