Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) waccamár


waccamár
senior tag

"A neten elérhető Neptun rendszer szerencsére segít – a kezelése azonban nem mindenkinek magától értetődő."
Ha egy rendszer kezelése nem magától értetődő akkor a UI a tré, nem a user. Nem túl jófejség a Neptun káoszosságát és esetleges használhatóságát a userre kenni. Nem 1995 van, NEM ilyennek kellene lennie egy normális egyetemi rendszernek, mint a Neptun.

Ez a chatbot jó ötlet - ha tényleg jó használható.

(#2) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

züllik már a szegedi egyetem is...
marhaságokra költik a pénzt meg az erőforrásokat.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) nemlehet válasza waccamár (#1) üzenetére


nemlehet
őstag

Arról nem is szólva, hogy a tanárok jelentős része a kötelező dolgokon túl nem használja a neptunt egyáltalán.
Amikor én jártam egyetemre 5-6 évvel ezelőtt egyetlen 1 tanár küldött infokat a neptunban, mindenki más a jó öreg kiragasztom az irodaajtómra módszert követte.... Ami mondjuk egy reggel 8-as első előadás elmaradásakor teljesen haszontalan volt... Vagy pl amikor a közgáz tanár Óbudán kiírt valamit amit természetesen a gépészek a Népszinház utcai épületben nem láttak majd ment az értetlenkedés a prof részéről, hogy miért nem tud senki semmit, hát ő meghirdette.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#4) Rage47 válasza nemlehet (#3) üzenetére


Rage47
veterán

Nálunk ugyanez volt.
Most már addig eljutott 1-2 tanár, hogy a Facebookot használja max. De akkor sem szívesen adnám meg a reklámokkal is teletömött Messengernek az oktatási adataimat.
Le kéne szokni erről, hogy minden egy helyen legyen, a Messengerben.

(#5) Silεncε válasza nemlehet (#3) üzenetére


Silεncε
őstag

Tanára válogatja. Nálunk SZTE-n a CooSpacen minden infó megtalálható volt (minden tanár minden infót oda pakolt ki). Neptunt én csak vizsgaidőszakban nyitottam meg.

[ Szerkesztve ]

(#6) k-adi válasza Rage47 (#4) üzenetére


k-adi
nagyúr

"De akkor sem szívesen adnám meg a reklámokkal is teletömött Messengernek az oktatási adataimat."

pont ezt akartam írni, hogy ez mennyi adatvédelmileg kóser :F

(#7) Rage47 válasza k-adi (#6) üzenetére


Rage47
veterán

Sajnos nem érdekel senkit :D Vicc az egész.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.