Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) vanye


vanye
senior tag

Az efféle "remek" hozzáállás után nem is csodálom, hogy több mint 28 százalékot estek az eladásaik egy év alatt. Vicces visszaolvasni a kb. egy héttel ezelőtti Mobilaránás LG-cikk végkövetkeztetését, hogyasszongya:
"Elemzők szerint az LG csak akkor szerezhet magának nagyobb piacokat, ha terméktámogatás terén is rákapcsol, hiszen a lassan érkező frissítések és kissé átláthatatlan termékstratégia miatt sokan inkább más gyártóknál próbálkoznak."
;]

Stern des Südens!

(#4) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

reméljük ez csak Kanadára vonatkozik (Francia Kanadára :DDD)...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) korpicschess válasza bolondember (#4) üzenetére


korpicschess
veterán

Igen, csak arra.

Ez egy kb 1 hetes hír, már szarrá lett beszélve a 2X topikban, meg mindenhol. Az még oké, hogy techneten lehozzák tegnap, na de, hogy itt, ennyi idő után... :F

Valaki látja a cikket, aztán kész, leírja az egészet, tény, hogy rengeteget b*szakodnak, és nagyon kéne már az az ICS, de nincs szó róla, hogy nem lesz.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#6) mrlujoak válasza korpicschess (#5) üzenetére


mrlujoak
veterán

...mi pedig csak várjuk és várjuk, és várjuk a hazai képviselet állásfoglalását.

Ellenben sem megerősíteni, sem megcáfolni nem voltak még szívesek...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#7) RaveForce


RaveForce
veterán

ezért tart az LG, ott ahol, ezekután nemis nagyon sajnálom, h szükségszerűen eltűnik a lefolyón..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#8) korpicschess válasza mrlujoak (#6) üzenetére


korpicschess
veterán

Tudom én, hogy odatolni egy ilyen cikket a topicba könnyű, de ha belenézel: [link]
"Vissza is irt az LG:
"Magyarországra vonatkozóan nincs ilyen jellegű információnk, a tervek szerint várható frissítés.""

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#9) arn


arn
félisten

Nexust kell venni :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#10) Prof01 válasza bolondember (#4) üzenetére


Prof01
veterán

Minden bizonnyal! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#11) sdd2


sdd2
veterán

Az LG most elsüllyedhet a homokban... Ez a telefon bőven alkalmas lenne az ICS-re, a gyártók hozzáállása ilyenkor derül ki. Még jó, hogy aki tud főzőcskézni már rég megoldotta az ICS-t rá. :W :W Ezek szerint a Sony tényleg élen jár a frissítések ügyében és meg sem kövezheti őket senki. Ők az egymagos olcsó telefonjaira kiadta az ICS-t az LG meg egy volt zászlósára nem adja ki, ez ha nem p*rasztság akkor semmi... Ha nagy lesz a felháborodás talán meggondolják a dolgot

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#12) Beri78


Beri78
őstag

sajnos ez jellemző az LG-re.... :(((

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#13) korpicschess válasza sdd2 (#11) üzenetére


korpicschess
veterán

ad1 Nem oldotta nem az ICS-t, mert nincs hardveres gyorsítás.
ad2 Ti nem olvastok vissza? Legalább annyit, hogy én mit szóltam itt hozzá.

Nem akarok senkit megbántani, de egyszerűen nem értem, hogy a Sony-fancsoport miért jön ide, és olvasás nélkül löki az ívet... Megértem, hogy kell egy rosszabb gyártót találni, és az Apple / Samsung topikok nem megfelelők, de frissítés terén mindkettő kb egyformán szar (LG, Sony).

Azt is hozzátenném, hogy az LG-nek is vannak 1 magos, ICS-s telefonjai. Úgy szólj hozzá, hogyha legalább egy kicsit is jobban benne vagy a témában.

Bocsánat mrlujoak, ez nem rád vonatkozik most.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#14) keIdor


keIdor
titán

Ezert kizart a 4X is, soha nem vennek LG-t, mig ilyenek.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16) falijja


falijja
őstag

Optimus 4x is erre a sorsra fog jutni.....

(#17) youngboy


youngboy
senior tag

A Desire HD is hasonlóan indult. Aztán nem kap ICS-t.

(#18) HaZsolt válasza bok92 (#2) üzenetére


HaZsolt
őstag

Optimus Blackre is úgy volt, hogy jön. Nem adják ki rá sem úgy érzem...

(#20) sdd2 válasza korpicschess (#13) üzenetére


sdd2
veterán

Pontosan tudom, hogy van olyan készüléke, láttam mit szóltál hozzá de ha Kanadában élek mondjuk? erre nem gondolsz? A szégyen az, hogy az egykori csúcsgép nem kap ICS-t míg az LG Optimus Black mondjuk igen... Nem vagyok SE/Sony fan, gondolkodtam az LG Optimus Black vásárlásán csak drága volt még akkor. A Sony frissítette az összes tavaji telóját, kivéve egyet és most az ideieket. LG viszont erre nem ad ki, arra nem ad ki... Szóval ha csak minimálisan is most kicsit jobb a Sony supportja, de aztán ki tudja meddig. A Samsung supportja a szerintem elég szar de az más téma.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#21) lexter00


lexter00
őstag

Haveromnak 2X-e van és minden héten rákérdez hogy jön e a frissités,én mondom neki hogy teszek rá egy főzött romot de ő neki csak hivatalos kell mert fél a mókolástól pedig nincs rá oka ;]
Meg úgyvan vele ha kiadott 100ezret egy telefonra ne kelljen már buherálnia elvégre igaza van.

Én megoldom a bajomat,tudtam előre hogy nagy pénzt nem szabad telóra áldozni így szívfájdalom nélkül romolgatok a Giomon.

[ Szerkesztve ]

(#22) HaZsolt válasza sdd2 (#20) üzenetére


HaZsolt
őstag

A Blackre sem valószínű, hogy lesz. A Samsungnál sem valami túl jó a support. Rengeteg telójuk van.

(#23) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Hát igen ez csak egy LG...:D

Pedig a 4x tök bejön, de így a villámnak se kell az se 0 supportal. :W

(#24) korpicschess válasza sdd2 (#20) üzenetére


korpicschess
veterán

Samsungnak van a legjobb garanciája (prémium termékeknél szervizfutár etc), szoftveres supportja szerintem. Arról nem beszélve, hogy a "fekete" támogatás (xda stb) biztos, hogy ott a legjobb. Elég csak megnézni, hogy egy SGS-re hány rendszerfrissítést hoznak.

Nem tudom Kanadában milyen verzió van, ezzel nem vagyok tisztában, de O2X-ből 2 féle van: G2X és 2X, teljesen különböző ROM-ok vannak hozzájuk.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25) wolruf válasza lexter00 (#21) üzenetére


wolruf
őstag

Én sem teszek a 2x-emre főzött ICS-t, mert túl sok funkció nem megy benne, ami jó lenne, ha működne. Amíg nincs gyári rá, addig marad a szomorú várakozás.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#26) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Azt nem értem hogy merik megcsinálni.
Komolyan ilyen idióták vannak ott, hogy nem számolnak a piaci retorzióval? Ezalatt azt értem, hogy a kutya sem fog 4X HD-t venni ezután? Ha kidobták volna rám akkor az is lehet, hogy egy csomóan visszapártoltak volna hozzájuk.....
Én már biztos nem veszek 4X-et, pedig jó telefon, sőt szerintem a leggyorsabb 4 magos, a legjobb UI-val.

Ilyen téren pedig egyik gyártó sem különb. Se a Samsung, se a HTC.
Csak ők egyelőre még olyan piaci helyzetben vannak hogy ezt megtehetik. Az LG elfelejtette, hogy Ő nem.

UTÓIRAT.
MÉG MINDIG CSAK KANADÁRÓL VAN SZÓ. DE: én nagyon nem értem ezt a régiónkénti szétválasztást még ezen a téren is. Most ha Kanadában bejelentik, akkor tuti hogy Európában sem lesz belőle semmi? :F :F

[ Szerkesztve ]

(#27) Atocha


Atocha
senior tag

Mondom én, hogy csakis Nexus termékeket szabad vásárolni akármennyibe is kerül!

Arra jön frissítés rendesen! :)

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#29) p06 válasza tzsolesz (#26) üzenetére


p06
senior tag

Valószínűleg igazad van mert az is szép húzás lenne ha néhány régióban nem adnák ki a 4.0-át mert.....

Vicces hozzá állás főleg, hogy hardevresen tudná, még a sima S-is lásd Nexus S. Kicsit olyan az LG hozzá állása mintha minden android verzióhoz kiadna egy mobilt aztán kész az le van tudna viszlát, és szerintem se tehetik meg, mert még viszonylag újak az andoidban.

De ne legyen igazam és dolgozzanak csak ott koreában!

[ Szerkesztve ]

(#30) ntomka


ntomka
nagyúr

Ez kicsit fárasztó már.

Tessék olvasni: [link]

ツ Headphones on - World off

(#31) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Őszintén szólva nem lepődők meg, ez az LG még is mit várnánk? A különösen vicces, hogy ez a tavalyi csúcsmodelljük, szánalmas! S akkor ezek után vegyünk 4X-et? Gondolom akkor a JB-re ne is számítson senki itt sem.

Oké Kanada. De akkor miért?

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#32) korpicschess válasza Cyberpunk (#31) üzenetére


korpicschess
veterán

Rólad nem gondoltam volna, hogy még csak bele sem nézel a hozzászólások közé. :F
Az előtted levőt pl...

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Annyira vicces, hogy itt még az ICS-n megy a sírás miközben a 2 éves Nexus S vidáman futtatja az OTA-s JB-t.De nem értem mit vártok?Mindenki tudja milyen az LG hozzáállása ilyen téren és még biztok benne, hogy jön a frissítés?

[ Szerkesztve ]

(#34) mrlujoak válasza ntomka (#30) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igen, tudjuk. Kanada. Benne is van a cikkben. Ebben is. Másikban is.

De mi a garancia, hogy az európai régióba jön. Jó lenne már hivatalos állásfoglalás...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#35) Cyberpunk válasza korpicschess (#32) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Már megtörtént, de előbb jött a bill. koptatás most, mert kiakadtam a cikknél, mármint az elején egyből. ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#36) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Éljen az LG. Van ennél lejjebb

All→M8

(#37) ntomka válasza mrlujoak (#34) üzenetére


ntomka
nagyúr

Elolvastad egyáltalán vagy csak hozzászólsz?

"In Canada phones are sold through carriers. There are no companies that sell unbranded phones, well there are small shops that import phones but their sales are so small that they are not worth noting and they are almost considered grey market as they will not support the phones officially. Since there are no unbranded phones in Canada the carriers control the availability of a phone model which also means they control the updates to their branded model. If the carriers are not interested in supporting the phone it does not get any support period. There are Galaxy Nexus owners still on 4.0.1 when using carrier updates!"

ツ Headphones on - World off

(#38) wolruf válasza mrlujoak (#34) üzenetére


wolruf
őstag

Tökéletesen egyetértek ezzel. Végre egy igazi HIVATALOS állásfoglalás kéne, amit viszont sunyi módon az aLGa nem ad :(

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#40) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Ezek után ki bízik az LG-ben?
Bárha nálunk nem vonják vissza a korábban beígért frissítéseket, akkor egy szavam sem lesz!

(#41) korpicschess válasza ntomka (#37) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem lepődnék meg, hogyha mondjuk T-mobile-nál lehetne ott kapni, és az már nem 2X, hanem G2X. Ha jól tévedek. Az már egy másik telefon...

kmisi99:
Ne állíts valótlant.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42) ntomka válasza korpicschess (#41) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ahogy mondod.

ツ Headphones on - World off

(#43) Cyberpunk válasza ntomka (#37) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Érdekes egy álláspont, megint csak nevetségesnek tartom.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#48) hurrikan


hurrikan
addikt

Ha Kanadában nem adják ki, miért adnák ki máshol?

Egyébként nevetséges.... hogy egyesek irigységből még mindig a Sonyt gyalázzák hogy így szar meg úgy szar.
Miközben egy teljes tavalyi termékpaletta lefrissült ICS-re és az idei első féléviek frissítése is indul. A szeptembertől érkezők meg már eleve 4.0.4-el jönnek. Messzemenően a legtöbb ICS modellje a Sonyank lesz. Lehet hogy egyes frissítések nem sikerültek rögtön kifogástalanul főleg egy bizonyos "lustaember" frissítési módszerrel. De a javítások hamarosan érkeznek, vagy van ahova már megérkeztek.
Nem véletlen hogy a csalódott DHD-sek és még annyian a Sonyt jelölték következőként meg. Vannak akik gondolkodni is szoktak, és nem csak az irigység tud belőlük megszólalni.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.