Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) ghiottone válasza Zodiacus (#450) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Állitsd át az alapértelmezett fizetési alkalmazást. Otp a saját appját tolja. Az android pedig a Wallet-et.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#452) Zodiacus válasza ghiottone (#451) üzenetére


Zodiacus
tag

Melyik a jobb, gyorsabb, egyszerűbb? Otp Visa egyáltalán engedi a Google walletet?

(#453) TODI1111 válasza Zodiacus (#452) üzenetére


TODI1111
addikt

Magyarországon [ezek] a bankok és kártyák támogatják a Google Wallet alkalmazást.

(#454) ghiottone válasza Zodiacus (#452) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem a Wallet gördülékenyebb lenne, de az nem megy OTP kártyával.
Én 6 éve használom már a Simple-t, még Moto X Play-el kezdtem 2017-ben. OTP Visa kártya esetén: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#455) Keny.


Keny.
tag

Sziasztok, az IR remote programban van Set Top Box választási lehetőség?

(#456) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Jött egy 1,19Gb-os frissítés X5-re vpn nélkül. Júliusi a biztonsági frissítés benne, átugrottuk a júniusit:

Más Oppo és OnePlus telefonok esetén azt vettem észre az utóbbi hónapokban, hogy mintha a 13.1-es rendszertől kezdve a szoftververziók elnevezései mindenhol ugyanazok lennének. Természetesen a modell az más. Múlt héten OP11-re érkezett meg ez az elnevezésű frissítés pl.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#457) atilo74


atilo74
csendes tag

Oppo find x5 tanács kellene. Ha Bluetooth headsetel használom a telefon csörgésén kivül semmi más értesítési hangot nem játszik le a telefon csak a fülesben szól. Az viszont nincs mindig a fülemben mert nyakpántost használok. Valami ötlet valakinek?

(#458) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Van valakinek gyári karbon tokja? Anno Op9-hez volt ilyen tokom, csak ott teljesen zárt volt a szélein, itt viszont alul, felül és a gomboknál nyitott, amitől kicsit tartok.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#459) samgar


samgar
őstag

Sziasztok! Augusztus 16 óta nincs mobilnetem a telefonon. Gyanítom a frissítés után jött elő a probléma. A szolgáltató (telekom) még nem írt vissza, de ez a screenshot kissé furcsa.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X5 PRO

(#460) ghiottone válasza samgar (#459) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mobilhálózat miért 2g-n van? + Ha azt írja az IMS-regisztrációnál, hogy nem regisztrált, akkor elvileg nincs bekapcsolva szolgáltatói oldalról a VoLte.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#461) samgar válasza ghiottone (#460) üzenetére


samgar
őstag

Akkor a szolgáltató részéről lehet a gond?

Oppo Find X5 PRO

(#462) ghiottone válasza samgar (#461) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem igen. Meg kellene kérdezni őket, hogy mi a helyzet a Volte szolgáltatással, nézzenek már rá. Nekem úgy tűnik, hogy az nem megy és azért nincs neted se, mert 2g-n már tuti nem lesz semmi értékelhető adatkapcsolat.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#463) LeMiki válasza samgar (#459) üzenetére


LeMiki
tag

Ha Telekomos vagy tegyél ezzel egy próbát.

https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/gyakori-kerdesek/3617/hogyan_kapcsolhatom_be_a_4g_hangot_?appid=tudasbazis&tudasbazis-eventType=8

Már megőrültem, hogy nálam miért nincs volte, de ez megoldotta. Miért nem alap ez amúgy náluk?

[ Szerkesztve ]

(#464) LeMiki


LeMiki
tag

Ja, és ők küldtek kb 2 hete egy SMS-t, hogy indítsam újra a telót és ha wifin vagyok, akkor megy a wifi hívás funkció. És tényleg! Működik :)

(#465) samgar válasza LeMiki (#463) üzenetére


samgar
őstag

Szia!

Köszönöm, erre azt írták, már ben van kapcsolva. Net azóta sincs. :(((

Oppo Find X5 PRO

(#466) samgar válasza ghiottone (#462) üzenetére


samgar
őstag

Szia!

Várom a választ már a negyedik napja de még nem jött semmi. Köszönöm!

Oppo Find X5 PRO

(#467) samgar


samgar
őstag

Sziasztok!

Válaszolt a Telekom, mindent átnéztek, biztosan a frissítés nyírta ki a telefonon a mobil internetet. Mit tegyek?

Oppo Find X5 PRO

(#468) atilo74


atilo74
csendes tag

Ez nem állítódott el a frissítéskor?

(#469) atilo74


atilo74
csendes tag

(#470) ghiottone válasza atilo74 (#469) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mondjuk itt csak 2 opciónak kell lennie elvileg. Olyan nincs, hogy 2g only.

samgar: gyári visszaállítást próbáltál?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#471) atilo74


atilo74
csendes tag

(#472) atilo74


atilo74
csendes tag

Nálam van csak 2g
Milyen típusú telóról van szó?

(#473) ghiottone válasza atilo74 (#472) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Most nézem, hogy nálam a céges Telekomnál van automata 5-4-3-2, vagy automata 4-3-2, de a Yettel esetén meg minden, így, ahogy te is linkelted.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#474) Zugi


Zugi
aktív tag

Sziasztok!
Tudnátok valami jó tippet adni, hogy ehhez a telefonhoz milyen powerbankot lenne érdemes beszerezni, amivel a lehető leggyorsabban lehetne feltölteni? Úgy hozzászoktam a hálózati gyorstöltéséhez, hogy egy régi powerbankkal nagyon lassúnak érzem a rátöltést.

(#475) samgar válasza atilo74 (#471) üzenetére


samgar
őstag

Szia. Minden jól van beallitva. Hálózati vissza állítást is csináltam már. Teljesen törlést még nem.

Oppo Find X5 PRO

(#476) ghiottone válasza Zugi (#474) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Olyat kell keresni ami Vooc (vagy Warp, Dart) kompatibilis is. Pl.: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#477) samgar válasza ghiottone (#470) üzenetére


samgar
őstag

Gyári Visszaállítás is megvolt. Ugyanaz a probléma. Csak 2G-n lenne hajlandó működni ami már nincs. Ha kikapcsolom hogy automatikus a szolgáltató akkor keresés után a 2G mellett Felhozzae Telekom Hu 4G-is de nem regisztrál be a hálózatra. Szerintem ez már hardver probléma lesz sajnos.

Oppo Find X5 PRO

(#478) samgar válasza samgar (#477) üzenetére


samgar
őstag

SIM kártya probléma, mint kiderült egy egyszerű kártyacserével :)

Oppo Find X5 PRO

(#479) ghiottone válasza samgar (#478) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:C na, ez remek.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#480) fluxpen


fluxpen
csendes tag

Sziasztok! Bár nem mai már ez a telefon, viszont eléggé meggyőző még mindig. Érdemes beruházni egy ilyenre? Szoftvertámogatottság szinten mi a helyzet? Illetve a frissítések mennyit javítottak a telefonhasználati élményen? Egy közepesen intenzív használattal bírja az akksi estig? Köszi a választ! :)

(#481) ghiottone válasza fluxpen (#480) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szia. Havonta jönnek a frissítések. Még 2 főverziót kap és 2026 februárjában jár le a terméktámogatás.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#482) IzomeN


IzomeN
csendes tag

Sziasztok! A find x 5 pro- nak is ez a boot logója (lásd kép)? Nem tudja valaki ezt, akinek már nyitva a telója video vagy gif formátumban letölteni nekem?

(#483) Geri86


Geri86
csendes tag

Sziasztok!

Hívásrögzítést szeretnék a telefonra. Tudnátok ajánlani olyan programot hozzá, ami tökéletesen működik és nem okoz hivásnál problémát? Gyárilag én nem találtam rajta és a kis rövid videóknál szereplő tippek sem sikerültek.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#484) diane


diane
tag

Sziasztok! Most vettem egy find x5 telefont. Bekapcsoltam, hogy megcsináljam az első lépéseket. Ki akarom kapcsolni, de nem tudom, hiába nyomom hosszan a nekapcsoló gombot. Van valami billentyűkombináció az újraindításhoz? Talán akkor helyreugrik az agya. Remélem nem hibás.

(#485) Geri86 válasza diane (#484) üzenetére


Geri86
csendes tag

Jobb oldali és a bal oldalon található felső gomb egyszerre történő megnyomását követően lehetséges.

(#486) diane


diane
tag

Visszaolvastam, megvan a megoldás. De hogy miért nem úgy lehet kikapcsolni, ahogy az összes többit? 🥴

(#487) ghiottone válasza diane (#486) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Android 13-al tették bele ezt a ficsőrt alapértelmezettnek. De Beállítások -További beállítások - Bekapcsoló gomb - és ott a Főkapcsoló menü-re átkattint.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#488) atilo74 válasza diane (#486) üzenetére


atilo74
csendes tag

További beállítások. bekapcsoló gomb.nyomja még és tartsa lenyomva a bekapcsoló gombot állítsd át főkapcsoló menüre

(#489) diane


diane
tag

Köszi mindenkinek.
Még egy kérdés: a perem kivilágítása funkció mire jó?

(#490) david_97


david_97
senior tag

Sziasztok, egyszerű kérdés. Find x5(nem pro) vagy xiaomi 12x? Mondjuk be kell valljam a xiaomi f@szságaitól és híresen rossz ram kezelésétől félek egy kicsit... A find x5 nagyon tetszetős, viszont annak a rendszerét nem igazán ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#491) Nagya21 válasza david_97 (#490) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Van xiaomi 12T-m, meg Oppo find x2 pro-m.
Egyértelműen a Find x.......
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#492) Viktor0610 válasza david_97 (#490) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen okostelefont vegyek?
Kb. mindenben az X5 jobb.
Amúgy a Xiaomi "híresen rossz ram kezelése" sok esetben user error.
Amennyiben beállításra kerül a rendes háttérben futás (nem atomfizika), 99%, hogy nem lesz gond a program megfelelő működésével. :N

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#493) david_97 válasza Viktor0610 (#492) üzenetére


david_97
senior tag

Persze, azért nem ismeretlen számomra sem, akku kímélő kikapcs, vagy uninstall, lock in memory stb, de még akkor is rosszabb szokott lenni mint a többi márka ha finomhangolva van. Viszont a mérete, és a tény hogy van hozzá nilkin hardcase meg oda visz, elméletileg a kijelzője is jobb nem?

(#494) Postas99


Postas99
senior tag

Sziasztok!

Csak beköszönök, hét elején én is csapattag lettem egy X5-el.
Kérdés azokhoz akiknél az új verzió fut, hogy tapasztaltak-e szoftveres hibákat.

MA jött egy bejövő hívás feloldott állapotban - beesett a fehér ablakban a notifikációs ablak a két gombbal. Mivel nem akartam felvenni, némitás.. A bejövő hivásértesítő ablak elkezdett ide oda rezegni a kéeprnyőn jobba-balra. Ez normális?

A másik már este tíz után (éjeszkai üzemmód) érkezett, a készülék elkezdett csörögni a kijelző felvillant, majd sötét maradt, küön fel kellett oldani a lezárást, de mivel nem dobta be az ujjlenyomat olvasós részt maradt a numerikus begépelés, a hívás jelző értesítés pedig háttéreben maradt. Tudom hogy régebben már szívtam ilyennel még P4a-n de ott a frissítések ezt megoldották.
Megj. a készüléket (vakomatik módban használom) nagyobb ikonok, nagyobb betűméret.. lehet ez android betegség ami a hibát okozza

(#495) Postas99


Postas99
senior tag

Vodafone esetén nincs Volte a régi Samu A71-be visszatérve viszont van. Tudtok valamit javasolni?

(#496) ghiottone válasza Postas99 (#494) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szia!
Csak most nézem, hogy régi ismerős itt van. Üdv! Hogyhogy erre váltottál?

Amit írtál az volt nálam, de még régebben és nem is Oppon, hanem Op 9-esen - a rendszer ugyanaz volt azon is. Tuti szoftveres hiba volt. És szerintem csak az app frissítése megoldotta. "Tisztán laktad be" a telefont, vagy mentést használtál a 4a-ról? Ha az utóbbi, akkor valami beakadhatott, bár ugye nem kellene, mert a gyári telefon app ugyanaz mindkét készülék esetében.

A másik kérdésre meg szerintem a Vodafone lesz a ludas, de mikori a kártyád? Lehet új sim megoldaná.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#497) Postas99 válasza ghiottone (#496) üzenetére


Postas99
senior tag

Szia!

Rividen, a Pixel7 megvan - ez a privát) és a céges Samu A71 akksija elkezdett haldokolni 20% alatt csak kikapcsolt állapotban lehetett már tölteni. De mivel nem javíttatunk telefont 2,5 év kihordási idővel ezért kaptam egy A53-at az mindenben sz@rabb volt, a kijelző olvashatatlan fényben, laggolt újkorától, egy hulladék volt, az autópályán megőrült és 130-as tempónál közölte hogy 200-al megyek meg másohvá tette a poziciót, mindezt az olasz autópályán..A lenyeg hogy visszadobtam 1 hét után hogy ez rakás sz@r Amúgy is gyűlölöm a samsung telefonokat mindegyik laggol, valaki meglátja a 60Hz és 120hz képfrissítés közötti különbséget én meg meglátom a laggot még a mikro laggot is, és a samsung a mai napig nem tud összerakni egy saját bohócruhát az androidhoz ami igazán jó lenne és ne laggolna. Választhattam szabadon 170e Ft-ig hogy milyen készüléket szeretnék. Így lett ez, a céges és Samu A71 mentést toltam vissza rá. Lehet ez a gond.

Amúgy lehet tényleg egy SIM csere megoldaná, mert 6 éves a kártyám. Azóta nem volt cserélve.. Ellenben nekünk van egy halom POOL simünk, egy ideig én cserélgettem őket. tehát ha cserélek is akkor is régi kártyát tezek a készülékbe.

[ Szerkesztve ]

(#498) ghiottone válasza Postas99 (#497) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem próbáld meg mentés nélkül. OneUI - ColorOS valami beakadhatott sajna :(((

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#499) atilo74 válasza Postas99 (#494) üzenetére


atilo74
csendes tag

Ez a hívás élszakai módban nekem is előfordult. Nem tudom hogy először felvillan e,de az biztos hogy amikor felemelték a telefont csak rezgett és nem látszódott a beérkező hívás kpernyője Csak miután megnyitottam a hívásnaplót ott tudtam megnézni hogy ki keresett.

(#500) Valaki87


Valaki87
senior tag

Hi All!

Vettem egy Find X5 én is, de a sima nem pro.
Érdekes jelenség, az előlapi kamera portré módban folyamatos megvilágítással, zöldes árnyalatú képet csinál... :U Gondolom kamerahiba....Annyira nem zavar, nem használom az előlapit de este a feleségem Iphone 14 Plus telefonjával hasonlítottuk össze a kamerákat így bukott... Minden más kamera hibátlan, a portré is ha nem megvilágítással készítem a fotót. Találkozott már ilyennel valaki? :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.