Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Fall-N válasza -Skylake- (#99) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem az a fókusz, hanem mindenki meglovagolta a népszerűségét és hülyék lennének kimaradni belőle. Meg is értem, mert megvan az előnye. Akinek mindenáron kell a drót, az is tudja Type-C-n használni, nem kell felfújni a dolgot.

(#102) tlala


tlala
addikt

Nagyon vártam ezt a tesztet, de sajnos minden tiszteletemmel együtt sem tudok egyetérteni a szerzővel, miszerint "a képminőség pedig kiemelkedően jó: tűélesek a felvételek túlzott zajszűrés nélkül". Számomra ez a fotós teljesítmény nagy csalódás (vonalélesség, zajos élesítés, stb.).
Remélhetőleg a kameraszoftveren reszelnek még.
Az egyéb műszaki paraméterek lenyűgözőek.

[ Szerkesztve ]

(#103) seraggi


seraggi
csendes tag

Jelenleg huawei p20 típust használok, ami rendesen teszi a dolgát, de úgy éreztem itt az idő váltani. Jelenleg nálunk (Új-Zéland) elég komoly előrendelési akció van erre a típusra. Listaár 1999NZD. A szolgáltató kapásból ad 200$ kedvezményt, az Oppo pedig ajándékba ad egy Oppo watch 46mm, és egy enco X2 earbuds-t. Így 1799$ ami jelenleg 425 ezer forint plusz jár hozzá a két ajándék. Hűség nélküli 12/24 hónapos törlesztési lehetőséget ad a szolgáltató.

(#104) -Skylake- válasza dredjudge84 (#100) üzenetére


-Skylake-
addikt

Fuh, nem is tudom. Szerinted mibol ? Nem tudom melyik bolygon vagy, de itt a foldon jelenleg szarasig van minden IS TWS fulessel, azon tul hogy mar nem letezik mobilgyarto akinek nincs sajat, tobb kulonbozo modellje, mikozben vezetekes modelljeik mar egyetlen egy sincs uj, illetve a telefonjaikon gyakorlatilag mar egyiknek sincs jack, iphoneon lassan mar port sem. Aztan nem biztos, hogy ebbol erre kellene kovetkeztetni, de ki tudja. Ha nagyon hunyorgok fel tudok fedezni nemi osszefuggest.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#105) samu74 válasza seraggi (#103) üzenetére


samu74
addikt

Hát a P20-hoz képest ez egy űrhajó. :) Ha nincs órád akkor annyiért nem rossz.

-----------

(#106) 7Heads Drago válasza -Skylake- (#99) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nekem pl a jack is bőven elég. Minek a drága TWS? Egy szemmel nem tartósabb, mint a jack-es társai. A gyártónak nyilván a drágább támogatása a jobb, mivel többet keres rajta. És az előnyei mellett vannak hátrányai is.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#107) dredjudge84 válasza -Skylake- (#104) üzenetére


dredjudge84
őstag

Ja sorry, nálunk a Marson máshogy van.

Amúgy meg én konkrétan emlékszem, hogy amikor elkezdték lehagyni a Jack aljzatot, az volt a magyarázat, hogy nem fér rá már a telefonra, merthogy a telefonok egyre vékonyabbak. De már elkanyarodtunk a témától. A lényeg, hogy ez filléreskedés a gyártó részéről, kb ugyan az mint hogy már lassan töltőfej se jár a telefonokhoz. Na ott is megy a bullshit az okáról, de szerintem csak minél több bőrt akarnak rólunk lehúzni.

[ Szerkesztve ]

(#108) #16377600 válasza bigmasterg (#77) üzenetére


#16377600
törölt tag

Látod,annyiért már szívesen kipróbálnám.. :D

(#109) #16377600 válasza dredjudge84 (#98) üzenetére


#16377600
törölt tag

Gáz,vagy nem gáz,más prémium gyártó sem csomagol már fülest,v átalakítot a csúcskészülékeik mellé..iPhone 13-as szériánál nincs (már a 12-nél sem volt), Galaxy S22 szériánál nincs (S21-nél sem volt), Huawei P50 Pro mellé sincs egyik sem csomagolva,(mondjuk ott legalább töltőfej van)..

(#110) natë


natë
nagyúr

Find X5 úgy tűnik jobb vétel. Kamera ua (fotók minősége)
csak korábbi hw és kevesebb memória

(#111) realist válasza natë (#110) üzenetére


realist
őstag

Az üzemideje is biztosan kevesebb a 888-al....

Úgy az x5 pro már 355e körül rendelhető itthon, annyiért jó vétel.

[ Szerkesztve ]

(#112) #16377600 válasza realist (#111) üzenetére


#16377600
törölt tag

Márhogy a "sima" Find X5 355ezer,nem a Pro.

(#113) 7Heads Drago válasza dredjudge84 (#107) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A nagyobbik baj az hogy a userek jó része feladatának érzi hogy kivédje a gyártót, ha az olyant csinál amivel igazából elvesz a termékből.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#114) Fall-N válasza 7Heads Drago (#113) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez relatív. Én egyik gyártót sem védem, de ha nem lenne sem hiányozna a jack. A mostanin pont van, de még nem is használtam sosem. Redmi Note 7-en sem volt soha használva. Van egy Honor Choice TWS-em meg egy ISY IB6500 BT fejesem. Elvagyok velük, nem hiányzik a drótos fejes vagy füles. De ha nem lenne jack akkor is van átalakító, így nagy tragédia.

(#115) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Az utolsó telóm a realme gt 2 pro előtt a honor 20 pro volt, ahhoz még adtak mindent. Lassan már az adatkábelt is külön kell majd megvenni.

(#116) natë válasza realist (#111) üzenetére


natë
nagyúr

Nem a 888 miatt (az utód is eszik rendesen), esetleg a kisebb akku miatt.

(#117) 7Heads Drago válasza Fall-N (#114) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Tőled nem vett el semmit a gyártó, tőlem igen. És te meg véded a gyártót. Ezek a tények.
Mellesleg ha valami adott egy terméknél nem muszáj használni. Eladásnál meg az új vevőnek jelenthet pluszt. Csináljunk egy tesztet hogy ki meddig bírja használni füleseket. Hiába kényelmes a vezeték menteség le fog merülni és idővel kaki lesz az akku. Melesleg a bt használat miatt a telo is hamarabb fog lemerülni, mint a jackes verziónál.
Nekem a jack csere, vagy kábel csere áll a másik oldalon. Nem vagyunk egyformák. Nekem tökéletesen megfelel a vezetékes kivitel. A userek nagy része meg tapsol ha valami ami bevált azt elveszik tőlük. Annak idején amikor az Apple levette a jack csatit a droidos tábor nagy része durrogott. Most hogy már droidos telokon sincs tapsolunk hozzá. :W
Megmagyarázzuk hogy miért is jó nekünk.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#118) Fall-N válasza 7Heads Drago (#117) üzenetére


Fall-N
veterán

A vezetékes eszközöknél meg a vezeték megy tönkre, így ugyanott vagyunk. A BT LE miatt nem nagy a fogyasztás. Az hogy itt durrogtak a fórumon valamiért az nem jelent semmit. Az átlag embert marhára nem érdekli.

Másrészt meg nem lett semmi sem rosszabb, mivel van adapter, így nem lehetetlenítette el a gyártó a használatát a vezetékes eszközöknek. Van olyan adapter is, amivel lehet egyszerre tölteni is, így oda az ultimate érv, ami szokott még panasz lenni.

(#119) Curtain


Curtain
senior tag

Más gyártó meg már töltőfejet sem ad a mobilhoz...

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#120) Kolondrum válasza Curtain (#119) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ez sem fog hamarosan. Változik a világ. Persze nem értek egyet vele, de itthon van Qc3 18W, Pd 20W, sima 10W, sőt 7W is. Ki sem bontom.

(#121) tlala válasza tlala (#102) üzenetére


tlala
addikt

Légyszi cáfoljatok vagy erősítsetek már meg: elnézve a tesztben szereplő fotókat, csak szerintem készít fosch képeket jelen állapotában ez a teló? :F

(#122) natë válasza tlala (#121) üzenetére


natë
nagyúr

Igen.

(#123) Curtain válasza Kolondrum (#120) üzenetére


Curtain
senior tag

Azért sokaknak nincs otthon plusz töltőjük. Pl én a lecserélt mobiljaimat mindíg is töltővel adtam tovább és szerintem rajtam kívül még rengetegen vannak így.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#124) natë


natë
nagyúr

[link] Find X 5 fotók

(#125) dredjudge84 válasza Fall-N (#118) üzenetére


dredjudge84
őstag

Igazad van, de egy vezetéket könnyebb, olcsóbb cserélni egy fejhallgatón, amibe szintén Jack csatival megy be a kábel. Amúgy meg ok hogy ott a lehetőség a vezetékes fülhallgató használatra, igaz egy filléres darab kábelt nem ad hozzá a gyártó, aztán tudd hogy ha venni akarsz, milyen jó hozzá.

(#126) Donki Hóte válasza Curtain (#123) üzenetére


Donki Hóte
veterán

És mindig mindehova viszed magaddal az egyszem töltődet?

Vagy te is az "adjatokmáregytöltőtmertmindjártlemerülök" enegiavámpírok közé tartozol :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#127) #16377600 válasza Donki Hóte (#126) üzenetére


#16377600
törölt tag

Nálunk pl. van itthon 4 iPhone,1 iPad & 1 Samsung töltőfej (﹢a kábelek ugye), ﹢egy töltő a kocsiban...
lényeg,a lényeg...örülök,h idén nem gyarapodott ez a felhozatal.. :)

(#128) Fall-N válasza Donki Hóte (#126) üzenetére


Fall-N
veterán

Egyszerűbb vinni powerbankot. De aki akarja megoldja. Fillérekért venni 10 W-os travel töltőt, ami kis helyen elfér.

Máshol már a témában leírtam, hogy általában retek minőségű a töltőfej és a kábel is, amit adnak a telefon mellé. Vannak kivételek (Oppo, Xiaomi és társmárkái, Huawei, Honor stb.), de sok olcsóbb telefonhoz még mindig 10W-os töltőt adnak. A kábel az vacak mind. Lidlben kapható harisnyázott, minőségi kábel (Tronic) meg 1500 Ft, amikor van náluk.

[ Szerkesztve ]

(#129) realist válasza Fall-N (#128) üzenetére


realist
őstag

Powebank is lehet problémás; van itthon 2 xiaomi is, de pl a oneplus telefonokat egyik sem tölti...

(#130) Kolondrum válasza realist (#129) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ez alatt mit értesz? GT2 pro-t jobban tolja mint a saját márka társat a Xiaomi bank. [kép]

[ Szerkesztve ]

(#131) realist válasza Kolondrum (#130) üzenetére


realist
őstag

Régebbi (2017es) xiaomi powebankjaink vannak itthon. Oneplus 8 es 8t egyáltalán nem tölt (gyári oneplus kábellel sem). Minden egyebet igen (már megvolt a oneplus amikor ezeket tudtam vele próbálni: honor 20, p30, zenfone 8, mi 10, redmi 8)

(#132) 7Heads Drago válasza Kolondrum (#120) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nálunk nincs plusz töltő. De a régi teloval mindig adtam is hozzá a töltőt. Hogy is lenne? Ha csak valaki nem darálja a telokat lefelé. Ha nem kapsz semmihez se majd pár év múlva neked se lesz.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#133) Kolondrum válasza 7Heads Drago (#132) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ugreen, Blitzwolf, Baseus alapú töltőim vannak, mert a gyári Watt nekem sok. Soha nem használtam a gyárit.

(#134) Donki Hóte válasza Kolondrum (#133) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ugye, mennyivel jobban néz ki egy olyan hirdetés, hogy XY telefon bontatlan gyári töltővel eladó :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#135) Kolondrum válasza Donki Hóte (#134) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én kibontottam. Most meg nem írharom a Poco hirdetésembe, hogy bontatlan. :DDD
Ez csak a nappaliban: Qc3, PD és 5V2A. [kép] [kép]

(#136) Curtain válasza Donki Hóte (#126) üzenetére


Curtain
senior tag

Miért kéne vinnem magammal mindenhova? :F Reggel feltöltöm aztán ennyi.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#137) Fall-N válasza Curtain (#136) üzenetére


Fall-N
veterán

Ezt nem akartam írni, de igen. Bőven bírja egész nap. Persze ha valaki nap közben lemeríti az más.

(#138) 7Heads Drago válasza Donki Hóte (#134) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nálam ez például semmit se számít. Pedig használt telokat veszek általában. És tudtommal ez semmit se jelent árban.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#139) Kolondrum válasza Curtain (#136) üzenetére


Kolondrum
félisten

Tehát neked van olyan telefonod ami reggel közel 100-ra töltve kibírja a napot? :Y Nekem még nem sikerült. Mi note 10 pro, mi 9t, poco f2 pro, redmi note 4+5+7 bármi. Bár nekem a reggel 5-öt jelent, a du meg olyan 6-ot. Tehát szűk 13 órát. Esetleg ugytha már tizen százalékon van ekkor.

[ Szerkesztve ]

(#140) #16377600 válasza Kolondrum (#139) üzenetére


#16377600
törölt tag

WOW,1 napot nem sikerül? Azt h? SoT?

(#141) Kolondrum válasza #16377600 (#140) üzenetére


Kolondrum
félisten

Otthon is gyér a térerő, melóba meg aztán végképp. Ez ennyire egyszerű. 4 óra körül alakul. GT2 PRO-val sztem szűk 4 óra lesz. Majd 7.-én kiderül, addig szabi.

Szerk: Tegnap voltam bent. A hálózat 3G fölé mondjuk nem ment. :Y korábban is éppen volt 4G pocoval, majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#142) #16377600 válasza Kolondrum (#141) üzenetére


#16377600
törölt tag

👍🏼 reméljük az beválik akkor.. :)

(#143) Curtain válasza Kolondrum (#139) üzenetére


Curtain
senior tag

Felhasználói szokás kérdése az egész.... Nem tudom mit értetlenkedsz :F Munkában pl minimálisan nyomkodom. Ez már kapásból közel 8 óra.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#144) mjani1172 válasza Kolondrum (#139) üzenetére


mjani1172
addikt

Ebben mi a furcsa? az emberek 99% a így használja. Na meg ha meló, akkor az nem telefon nyomkodásból áll.

[ Szerkesztve ]

(#145) Kolondrum válasza mjani1172 (#144) üzenetére


Kolondrum
félisten

Dede, kommunikálok rajta tudod és mellé van céges is, ha az nem lenne, mint régen, fél műszakot sem (6 óra) bírna ki. Majd ha megyek dolgozni megmutatom milyen.
Itt is baszod ezzel jössz h nem azt kéne nyomkodni, miközben zsebre tett kézzel 3* körbe dolgozok bárkit ott bent :DD

[ Szerkesztve ]

(#146) mjani1172 válasza Kolondrum (#145) üzenetére


mjani1172
addikt

Itt is baszod ezzel jössz h nem azt kéne nyomkodni, miközben zsebre tett kézzel 3* körbe dolgozok bárkit ott bent :DD
Mondjuk nem tudom mit dolgozol. Nálunk pakolni,rakodni, kiszolgálni, csak fél óráig tudnál zsebre tett kézzel :))

"szűk 4 óra" Az bizony nagyon karcsú.
Én ebben sem látok nagy előrelépést. Mivel az én telóm, reggel 6 kor levéve a töltőről, 3 óra képernyőidővel 65%-on áll délután fél 4 kor. És minden megy.

[ Szerkesztve ]

(#147) Kolondrum válasza mjani1172 (#146) üzenetére


Kolondrum
félisten

A Poco-t levettem 5-kor 90% körül és dél felé 40% volt. A Realme /2 előzetes tippem alapján. Ergo estig 3-4* töltöm.

A MI 11i délre lehalt. Ott melóba meg is hirdettem. A Realme egy fokkal lesz csak jobb.

[ Szerkesztve ]

(#148) neoforce válasza Kolondrum (#147) üzenetére


neoforce
aktív tag

Akkor most jobb vagy rosszab a Pocohoz képest ,ebből a szempontbol a Gt2?

(#149) Kolondrum válasza neoforce (#148) üzenetére


Kolondrum
félisten

Figyu. Max felbontáson megy automata frissítés mellett. A Poco sok hónap valós mérés alapján (gsam battery pro) tudott 6 óra pár percet SOT-ban 0-100 között. Ez (GT2 PRO) nekem itt most 2 nap után ugyan ennyit jósol és egy 90% akkura mértem már 6 óra 11 percet. Majd kiderül, a hálózattól kezdve minden befolyásolja majd, de biztos vagyok benne, hogy nem fog annyit tudni mint a poco.

[ Szerkesztve ]

(#150) gproject


gproject
aktív tag

unboxing

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.