Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-16 17:31:29

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11181) Rodzser Mór válasza lacafaca (#11180) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

15ezer volt a minimum ár. Én ennyiért vettem. Én is (majdnem) mindennap használom. Most is erről írok.

[ Szerkesztve ]

(#11182) Aryes válasza Rodzser Mór (#11181) üzenetére


Aryes
nagyúr

Volt, akinek még volt hozzá valami 5e Ft-os utalványa, így többen is 10e-ért vették. :)

(#11183) lacafaca válasza Rodzser Mór (#11181) üzenetére


lacafaca
őstag

Lehet, de már tényleg nem emlékszem rá, csak arra, hogy egy tologatós kocsival toltam ki a készletet nyitáskor a tescoból :)

aryes-Mondom én, jól rémlet...volt egy halom kuponom és valahogy 10k környékén pucoltam ki a helyi boltot :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#11184) lacafaca válasza lacafaca (#11183) üzenetére


lacafaca
őstag

Na és utánanéztem, nem is decemberi, hanem szeptemberi vétel...akkor dobta piacra a tesco mint sajátmárkás csodát...karira akarták bedönteni az androidos piacot :)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#11185) phanfantom


phanfantom
senior tag

Sziasztok,

Sajnos nem tudom bekapcsolni a tabot, azóta amióta ráengedtem egy clean master(x86) tisztítást:(
Úgy lepucolt mindent, hogy lefagyott, majd miután kikapcsoltam, már nem akar életjelet adni, se a bekapcs, se a bekapcs+hang fel kombinációra.
Lehet ezzel még valamit kezdeni vagy kuka?:(

[ Szerkesztve ]

(#11186) Aryes válasza phanfantom (#11185) üzenetére


Aryes
nagyúr

Próbáld a bekapcsoló + hangerő le gombot 10mp-ig nyomva tartani (soft reset, olyan, mint az akksi ki-be). Próbáld töltőre dugni, hogy reagál-e.

(#11187) phanfantom válasza Aryes (#11186) üzenetére


phanfantom
senior tag

Mindent próbáltam, semmi reakció.
Korábban egy másik tablettel jártam már így, hogy lefagyott és nem kapcsolt vissza. De akkor az még garis volt és a szerviz valamilyen szoftver frissítéssel megoldotta. De most ezen már nincs garancia, nem biztos, hogy megéri szervizhez fordulni, bár fogalmam sincs mennyibe kerülhet.

[ Szerkesztve ]

(#11188) Aryes válasza phanfantom (#11187) üzenetére


Aryes
nagyúr

Van módszer a házi flashelésre, itt, és a másik topikban le van írva, hogy kell.

(#11189) phanfantom válasza Aryes (#11188) üzenetére


phanfantom
senior tag

Köszi, esetleg tudsz segíteni egy direkt elérhetőségben?
Rákerestem a flash szóra, de javarészt flash playeres hsz-eket dobott ki és nem tudom mi is ez a házi flashelés.

(#11190) AndrewBlase válasza phanfantom (#11189) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Másik topik összefoglalója lesz a barátod.

Miért mindig én???

(#11191) phanfantom válasza AndrewBlase (#11190) üzenetére


phanfantom
senior tag

Köszi.
Közben próbáltam futtatni azokat a programokat amelyeket vásárlás után a tárhely növelése céljából kellett futtatni, de most már win 10-esem van és letiltja ezek futtatását.
Megnézem az általad belinkelt összefoglalót, remélem sikerül kiigazodnom és meg tudom csinálni. Bár ha a win10 közbeszól, akkor nem tudom mi legyen.

(#11192) Aryes válasza phanfantom (#11191) üzenetére


Aryes
nagyúr

Működnie kell win10 alatt is, másnak úgy tudom sikerült, de lehet, hogy fel kell kéredzkedni egy win7es gépre.

(#11193) kanyi51 válasza Aryes (#11192) üzenetére


kanyi51
senior tag

Igen , nekem csak a Win7-en ment sajna :O

(#11194) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Sziasztok!

Leesett a tablet kb 1 méter magasból az élére vagy sarkára, nem tört be, nem repedt meg szemmel láthatóan. A kijelző fele nem jelez ki. Pont a szimmetria tengelyétől balra nem jelez ki semmit, viszont az érintést érzékeli (ha jól emlékszem). A "felezővonaltól" balra pedig működik, ahogy kell..
Hogyan lehet orvosolni? Mi a hibája?

[ Szerkesztve ]

(#11195) Aryes válasza Rodzser Mór (#11194) üzenetére


Aryes
nagyúr

Típushiba! Sok tulajnak pont ugyanígy ment tönkre. Belül túl szorosan vannak az alkatrészek, feszül a kijelző, és ilyenkor sajnos elpattan valahol a csatlakozó környékén. Csak kijelzőcserével lehet javítani. Keress egy alaplaphibás donort hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#11196) Rodzser Mór válasza Aryes (#11195) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Köszöönm a gyors választ.
Megjavítani ki tudja, hol lehet? És mennyibe kerül?

Az előző hsz-t javítandó: a felezővonaltól JOBBRA működik, ahogy kell.

[ Szerkesztve ]

(#11197) Aryes válasza Rodzser Mór (#11196) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát ha találsz hozzá alkatrészt, akkor te magad, vagy ügyes kezű ismerős. Egyébként sajnos gazdasági totálkár, szervizben annyiért javítják, amiből már szinte vehetsz egy új készüléket. Kivéve, ha nagyon erős érzelmi szálak fűznek hozzá, mert akkor ugye pénz nem számít. :)

(#11198) Rodzser Mór válasza Aryes (#11197) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Elég csak összeállítani vagy forrasztani is kell?

(#11199) Aryes válasza Rodzser Mór (#11198) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem kell forrasztani tudtommal, inkább a készülék szétbontása igényel nagyobb ügyességet. Szerintem instrukciókat találsz hozzá, azt hiszem a hangerő gomboknál kell megbontani egy bankkártya kiélezett sarkával, mintha ilyet olvastam volna régebben. A csatlakozót szerintem csak le kell húzni és az újat visszadugni.

(#11200) rukh válasza Rodzser Mór (#11194) üzenetére


rukh
aktív tag

Hi!

Nekem is volt egy Op3n tabletem, jelenleg a fiam használja, viszont maradt nálam egy tartaléknak vett kijelző. Ha érdekel, légyszi keress privátban.

Üdv mindenkinek, Rukh

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.