Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) #40935168 válasza Plague1 (#20) üzenetére


#40935168
törölt tag

Én ipari egységekkel, ipari chipsettel (de szintén 200Mb-s) kütyükkel "szórakoztam" trafóházakban is. Totál vegyes a kép, hol használtunk induktívat és hol kapacitívat. Itt bármi lehet, én pont kap-ra tippelek ennél, de tök mindegy (sajnos), mert nem ez a seb az, amiből az egész úgy alapjaiban vérzik, hanem a frekvencia, a jel-zaj arány, a vivő közeg "tisztasága" (zajossága), csillapítása, minősége és a moduláció mint olyan. Szóval MOST, 2013-ban, tényleg csak bohóckodás és ha belegondolok, mennyit esett 1 méter üveg ára + megy itt az FTTH (fiber to the home) gyerekcipőben, előbb utóbb leszivárog a 10GbE is.. 5-10 év múlva már azt sem fogjuk tudni, miről beszéltünk most. (Szvsz ez a technológia csak céltechnológia lehet, ahol nem megy wifi és kábelt sem lehet húzni, de mainstream soha nem lesz és igazi szélessáv sem, hát még 10 év múlva). Tehát marad a konnektorbohóckodás, de én inkább végigvésem a falat, vagy panelben ahol nem lehet vésni, a 45-fokos szegőléc alá be a kábelt és jónapot, ott a Gigabit és az 1 milliszekundum. Ez arra pont elég, hogy a fejlesztési költségeket (talán!) visszahozza (kérdőjel), de durranni nem fog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.