Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bélus91


bélus91
tag

Ilyenre van valós piac kereslet :F őrület...

(#2) Sn00k válasza bélus91 (#1) üzenetére


Sn00k
veterán

Hát látod! Van, aki ennek segítségével éli ki fotós hajlamait:)

3njoy the Lif3

(#3) andris1602


andris1602
aktív tag

Első ránézésre az jutott eszembe a nagylátószögnél, hogy "minek? :U" A látószög valóban nagyobb lett, de az oldalakat egy az egyben kukázni lehet, annyira életlen és torz, így mi értelme?
Biztosan van, csak én nem értem :)

(#4) M.A.Z. válasza andris1602 (#3) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Ilyet ötszáz forintért vettem ebay-en és ugyan ilyen gyatra tőle a képek minősége. Vagyis semmi értelme ennek.

(#5) Fritz Teufel válasza M.A.Z. (#4) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Akkor nem csak én estem hanyatt a képek minősége láttán. Remélem, hogy kiegészítő nélkül jobbakat tud...

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ennyi penzert ilyen minoseget... Felejtos.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) pikszel


pikszel
őstag

Ipari hulladék.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#8) kengyel


kengyel
nagyúr

Jó lenne egy ilyenre befektetni, csak nem ebben az árban.

kengyel

(#9) csongi


csongi
veterán

Ha ez kiserleti allapotban lenne, meg jo is lehetne. De megint egy kornyezet szennyezo hulladek, felig kesz allapotba. Ennek a sok ertelmetlen dolognak sosem lesz vege?

(#10) lazlogogola


lazlogogola
tag

HÚÚÚ,DE SÉP!!!! :W :W :W

(#11) #09819904


#09819904
törölt tag

Poénból vennék egyet. :)

(#12) pikszel válasza #09819904 (#11) üzenetére


pikszel
őstag

Rossz vicc lenne önmagad felé. ;]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#13) #09819904 válasza pikszel (#12) üzenetére


#09819904
törölt tag

Valamire el kell basztikulizni minden hónapban egy "kis" pénzt. :D

(#14) BalanceR


BalanceR
addikt

Kb ugyanilyen eredményt lehet elérni, ha valani kis átmérőjű, domború lencsét celluxozunk a teló kamerájára:
Galaxy S2
Galaxy S2
Galaxy Tab2 10.1

Ezek egy régi DVD-íróból bontott lencsével készültek...

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#15) #86973952


#86973952
törölt tag

Ilyeneket elég régóta lehet rendelni kintről, akár bay -ről is, ennek a töredékéért. Minőségben azok sem rosszabbak ennél, 1 - 2 fajtától eltekintve.

(#16) #86973952 válasza BalanceR (#14) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem kevesen fogják celluxozni a telefonjukat, de az ötlet nagyon jó. :C Ügyes, ötletes!

(#17) pikszel válasza #86973952 (#16) üzenetére


pikszel
őstag

Jómagam blu tack-kal oldottam meg anno a dolgot az állványrögzítéssel egyetemben.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#18) #09819904 válasza pikszel (#17) üzenetére


#09819904
törölt tag

Űberszép!

(#19) Kasya


Kasya
nagyúr

Eleg draga. Jobban is ellehet kolteni ennyi penzt. hogy jobb makro, halszem kepeket kapjunk.

(#20) davidsone válasza Kasya (#19) üzenetére


davidsone
addikt

kicsit borsos..

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#21) #86973952 válasza pikszel (#17) üzenetére


#86973952
törölt tag

Hasonló megoldással ezt még tudom fokozni. :D

Viccet félretéve vannak jobb, minőségibb megoldásokra is törekvések, de ott már elgondolkozik az ember azon, hogy inkább normálisabb kamerát vegyen azon az áron.

(#22) Ghard


Ghard
őstag

Azért látszik melyik piacon van ilyenre kereslet.

(#23) pikszel válasza #86973952 (#21) üzenetére


pikszel
őstag

Ez így ránézésre használhatatlan, mert egy kört fog vetíteni a kamerába, azaz a képen egy nagy feketeség lesz középen egy kis kör alakú képpel.

Szerk.: most nézem, hogy csak vicc

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#24) lkristóf


lkristóf
senior tag

[link] Ez se rossz!! :Y

(#25) Enigmagate


Enigmagate
csendes tag

Ez elég vicces, hogy mobilból DSLR-t akarnak faragni:)
Én ezért használok Külön Tükrösgépet ha fotózni akarok, és nem ilyen idétlenséggel bohóckodok:)

(#26) Kasya válasza Enigmagate (#25) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ennek is megvan a maga varazsa :)

(#27) #86973952 válasza Enigmagate (#25) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ennek a töredékéért is lehet venni ilyen eszközöket. Abban az esetben szerintem jól el lehet vele bohóckodni, nincs az árának túl nagy jelentősége, ráadásul minőségben sem rosszabb ennél. Normális gépet még ennek az áráért sem veszel.

(#28) boncser


boncser
aktív tag

Ez egy vicc... :DD :DD
20-25 ezer ft egy ilyenért?? Inkább egy megbízható egyszerű kompakt gép, ami mellesleg sokkal jobb képeket csinál.

(#29) moleculez


moleculez
veterán

Gyakorlatalig a mobilfotozas önálló műfaj. Most nem MA-s topicoc, pixelvadaszaira gondolok, hanem ahol a mobil egy olyan eszköz mint másnak az ecset. Külön kifejezés született iphoneogarphia, meg iphotographia. (fizetős online kurzusok, könyvek, stb...)Na ebben a szcénában pörögnek az ilyen cuccok. Magyar pénztárcának húzós, de egyébként nem.
Nem cél DSLR-t csinálni a telóból, sőt műfajtól függően még a minőség sem elsődleges. Én is ebben probálok alkotni, csak nem iphonenal, de Lumiával.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30) Ricardo válasza BalanceR (#14) üzenetére


Ricardo
félisten

A gyufás kép nagyon jó lett :K

(#31) Duree


Duree
veterán

Nem hinném,hogy pénzt adnék érte,föleg nem ennyit.Inkább veszek egy optikai zoomos kis kompakt gépet.Jobban járok vele.

duree54

(#33) Keem1


Keem1
addikt

Érdekes kütyü lenne ez, de nem ilyen áron és nem ilyen képminőséggel. Ettől még nem törne egy telefon a dslr gépek babérjaira, de kibővítené a hétvégi fotósok lehetőségeit.

(#34) TRIvidore válasza #86973952 (#21) üzenetére


TRIvidore
tag

Bazzeg :D Mièrt nem mindjárt egy 70-300 IS II USM-et raksz rà? :)) Csak meg ne billenjen... :p

Never say no to...@##%%£...Panda

(#35) #86973952 válasza TRIvidore (#34) üzenetére


#86973952
törölt tag

:DDD Ez volt kéznél, éppen felújítom.

Keem1:
Szerintem maga az ötlet nagyon jó. Nincs ezzel semmi gond, ha valaki ilyenekkel fotózgat, ezt én is így gondolom. Bár ez nem új dolog, csak kevesen tudnak róla.

A probléma még nem is az árával lenne, inkább azzal, hogy nála olcsóbb termékek noname cégektől is hozzák ezt minőséget. Egyik ex-kollégám nagy guru ebben, neki egy táska tele van ezekkel, aminek egyébként a harmada használhatatlan minőség, de a többi lazán hozza vagy veri ennek a szintjét, olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#36) FATtila78 válasza #86973952 (#35) üzenetére


FATtila78
tag

30 körüli újgazdag hipster holland / francia 4000eurot havonta kereső kreativjancsiknak ideális játékszer. Nyugaton hobbira vagyonkat költeni nem kirívó dolog. Annyi pénzt kérnek el, amennyit nem szégyelnek.

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#37) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

Viccnek siman megfelel. :DDD :DDD

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#38) #86973952 válasza FATtila78 (#36) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ez esetben ez lényegtelen, mert önmagában az eszköz nem drága, ha nyugat felé lépkedünk. Csak az arányok lényegesek, ebben a minőségben. Mivel hiába létezik már ez évek óta, ha szinte senki nem tudott róla. Egyszerűbb bemenni a szolgáltatóhoz vagy egy boltba és megvenni, mint rendelgetni vagy utánajárni. Ezért tudja magát majd eladni.

(#39) MR007RM válasza #86973952 (#21) üzenetére


MR007RM
addikt

Én mostanában kb így szoktam fotózni. :K

(#24) lkristóf: Persze hogy nem. Az illető jobban ért hozzá, mint a topik címében forgalmazó cég a fotói alapján.

(#23) pikszel: Kicsit rá kell zummolni, és lehet utólag vágni is. Nálam ez nem vicc. Tervezem, hogy fényképezőgépekhez készült lencséket szerzek be.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.